TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 11:11:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plan ishrane?  (Pročitano 2827 puta)
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #12 poslato: Maj 23, 2012, 11:11:59 pre podne »

Znam, videla sam.. pojedi dve voćke (npr dve banane)
Sačuvana
FKCK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #11 poslato: Maj 21, 2012, 10:43:56 posle podne »


17:00 badem 40g + neko voce


Napisao sam da jedem voce popodne sa bademom. Takodje jedem i 2 banane (1 pre, 1 posle treninga).

Prebacio sam badem pre spavanja. ;)

Btw. hvala svima :)
Sačuvana
Ja sam ras'o sa dilejama ne sa bilderima.
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #10 poslato: Maj 19, 2012, 09:26:20 posle podne »

A što ne bi popodne uzeo neko voće?
Jel ti to ko za slatko.. mislim voćne bonbone su stvarno bez veze...
Onaj badem prebaci za rped spavanje a za tu popodnevnu užinu uzmi lepo voće
Sačuvana
Colgate Toothpaste
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #9 poslato: Maj 19, 2012, 04:23:28 pre podne »

pojacaj uh u prvom delu dana, a pred spavanje ubaci elu i bademe.

ne mozes da dobijas misice i da skidas mast osim ako nisi pocetnik, ili na ass
to je kao da ubacis u prvu i oces u rikverc :D
Sačuvana
Jedem munje, serem gromove.
Terorisem ovce i kokoske.
FKCK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #8 poslato: Maj 18, 2012, 02:06:10 posle podne »

Copy that, sir.



No pain, no gain!
Sačuvana
Ja sam ras'o sa dilejama ne sa bilderima.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #7 poslato: Maj 18, 2012, 01:56:06 posle podne »

Možeš jesti slatkog koliko hoćeš, ali onda nema skidanja sala kontaš? Sve se svodi na cilj koji želiš da postigneš...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
FKCK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #6 poslato: Maj 18, 2012, 01:51:45 posle podne »

Attack sam pio ove zime. Pre uzimanja bendz press je bio 100kg 1x , a posle uzimanja 5x 100kg , 2x 110 kg (1x 115)
Nije mi jasno kako mi super pump ne daje vise snage ili kao attack. Nego ovo bas nije bitno da li on daje vise snage ili ne. Ono sto je bitno je da sam poslusao tvoj savet i jos vise povecao intenzitet, odnosno tezine :) Mislim da cu imati uspeha vise i da je u ovome bio problem. Konkretno sam hteo da cujem strucno misljenje o ishrani. Uz kupovinu whey protein-a ne bih morao nista bitnije da menjam osim sutlijasa/meda i da li je u redu koja vocna bombona kao nesto slatko u popodnevnim casovima?

vocne bonbone : kCal 339, belancevine 0.3g, masti 0.1 , UH 96.9
Sačuvana
Ja sam ras'o sa dilejama ne sa bilderima.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Maj 18, 2012, 01:42:09 posle podne »

Ok je sve samo ti ne treba taj sutlijas i med uvece..

Ok, izbacujem sutlijas/med ali moram tu jos jedan obrok da ubacim, jer sam i ovako mnogo gladan ! 3 kuvana jaja su u redu ?

Isto tako moraš shvatiti da neće biti moguće da dobijaš mišić i da skidaš salo, nego se odluči za jednu opciju.

Što se snage tiče ti se rešava sa tegovima, a ne sa NO suplementacijom, ako hoćeš da dižeš više kila onda jače treniraš.

I šta ti znači kada kažeš da te je Attack "nenormalno radio"?

Svestan sam i ja da je nemoguce dobijati misic i skidati salo. Vise bih rekao da radim na dobijanju misicne mase.
Od kako sam korigovao ishranu (koliko toliko :( ) ne mogu da povecam tezine. Treniram kao nikad do sad ali nesto ne ide. Mislim da je zbog malog unosa proteina... :/
Ovo za Attack kada mislio sam na to kako je delovao na mene. Od prve merice sam osetio pumpu i ogromnu snagu, dok sam super pump-om evo posle 11 merice ne osecam neku posebnu pumpu. 
I sto si tice super pump-a nisam samo ja taj koji je nezadovoljan proizvodom vec ih ima nekoliko (koje sam na zalost upoznao tek kad sam kupio pump). Takodje i prodavac je naglasio da je gaspari u pocetku pravio odlicne proizvode a da sada kao da nema dovoljno sastojaka ili su smanjeni...

Što se ishrane tiče samo jedi što više mesa, nema tu mnogo pameti...
- Da li je moguce da ubacim i 1 bananu pre treninga i kako ce to uticati na NO reaktor, jer je valjda bolje popiti na prazak stomak?
- Sta jos korigovati u ishrani?


Pa kažem ti nema snaga veze sa ishranom, nego trening...ako ti ne raste snaga onda ne treniraš za snagu nego verovatno radiš trening koji nije adekvatan tvojim željama i ciljevima...

Ajde sad opet da te pitam, kažeš da si osetio ogromnu snagu od attack-a, kolika je razlike u snazi bila recimo na bench press vežbi pre i posle uzimanja attack - a?

Možeš ubaciti bananu nema to veze sa NO, a ishrana
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
FKCK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #4 poslato: Maj 18, 2012, 09:05:47 pre podne »

Ok je sve samo ti ne treba taj sutlijas i med uvece..

Ok, izbacujem sutlijas/med ali moram tu jos jedan obrok da ubacim, jer sam i ovako mnogo gladan ! 3 kuvana jaja su u redu ?

Isto tako moraš shvatiti da neće biti moguće da dobijaš mišić i da skidaš salo, nego se odluči za jednu opciju.

Što se snage tiče ti se rešava sa tegovima, a ne sa NO suplementacijom, ako hoćeš da dižeš više kila onda jače treniraš.

I šta ti znači kada kažeš da te je Attack "nenormalno radio"?

Svestan sam i ja da je nemoguce dobijati misic i skidati salo. Vise bih rekao da radim na dobijanju misicne mase.
Od kako sam korigovao ishranu (koliko toliko :( ) ne mogu da povecam tezine. Treniram kao nikad do sad ali nesto ne ide. Mislim da je zbog malog unosa proteina... :/
Ovo za Attack kada mislio sam na to kako je delovao na mene. Od prve merice sam osetio pumpu i ogromnu snagu, dok sam super pump-om evo posle 11 merice ne osecam neku posebnu pumpu. 
I sto si tice super pump-a nisam samo ja taj koji je nezadovoljan proizvodom vec ih ima nekoliko (koje sam na zalost upoznao tek kad sam kupio pump). Takodje i prodavac je naglasio da je gaspari u pocetku pravio odlicne proizvode a da sada kao da nema dovoljno sastojaka ili su smanjeni...


- Da li je moguce da ubacim i 1 bananu pre treninga i kako ce to uticati na NO reaktor, jer je valjda bolje popiti na prazak stomak?
- Sta jos korigovati u ishrani?
Sačuvana
Ja sam ras'o sa dilejama ne sa bilderima.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Maj 18, 2012, 08:43:41 pre podne »

Pozdrav svima,
Zeleo bih da saznam da li je ovaj plan ishrane u redu i ako nije sta treba korigovati. Imam 19 godina, 190cm, 80kg, trening 3+1

09h ustajem

09:45 prvi obrok : I kombinacija ( 100+ g pecurke + 3 cela jajeta, solja jogurta sa ovsenim (cenim oko 100g da ima), II kombinacija ( 5 kuvana jaja (1zumance), jogurt + ovsene + 50g pilece prsa (parce kuvanog mesa), III kombinacija ( 2 sardine (220g) + jogurt + ovsene)

11:30 trening : SUPER MAX PUMP 20g pre trening-a, 14g glutamina + 20g dex-a, takodje posle trening pojedem ili 1 banunu + 0,5l cokoladno mleko ili keks O'cake ( 7,7g proteina, 63.5 ugljenih hidrata, 17g masti [3.8 zasicene]).  1:45h u teretani

14:15 150g pilece meso (kuvano) + povrce neko ( grasak, pirinac, krompir, boranija, mesano povrce), 1000mg ribljeg ulja omega-3

17:00 badem 40g + neko voce

19:30 Jedna od III kombinacije iz dorucka ali nije ista kao dorucak.

20:00 Jedem neku poslasticu, najcesce sutlijas ili prepecen hleb i med...

Skupljam pare za Whey scitecov koju cu uzimati posle trening i pred spavanje po 1 mericu.
 

Cilj mi je da uz dobijanje sto kvalitetnije misicne mase skinem i poslednje naslage na donjim trbusnjacima. Uz ovakvu isranu vec vidim napredak u predelu stomaka ali tezine ne mogu da povecam ni posle kupovine Super pump-a. Attack me je nenormalno radio lepo... :(


Kazite mi sta treba da izbacim/dodam. Unapred hvala!

Pa i nećeš povećati kilažu jer je ishrana za skidanje kila, zato i primećuješ razliku u salu, ali ni to neće trajati jer kako Mira kaže taj sutlijaš će ti i napredak u skidanju sala ograničiti.

Isto tako moraš shvatiti da neće biti moguće da dobijaš mišić i da skidaš salo, nego se odluči za jednu opciju.

Što se snage tiče ti se rešava sa tegovima, a ne sa NO suplementacijom, ako hoćeš da dižeš više kila onda jače treniraš.

I šta ti znači kada kažeš da te je Attack "nenormalno radio"?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Maj 17, 2012, 11:40:17 posle podne »

Ok je sve samo ti ne treba taj sutlijas i med uvece..
Sačuvana
FKCK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #1 poslato: Maj 17, 2012, 09:04:42 posle podne »

Pozdrav svima,
Zeleo bih da saznam da li je ovaj plan ishrane u redu i ako nije sta treba korigovati. Imam 19 godina, 190cm, 80kg, trening 3+1

09h ustajem

09:45 prvi obrok : I kombinacija ( 100+ g pecurke + 3 cela jajeta, solja jogurta sa ovsenim (cenim oko 100g da ima), II kombinacija ( 5 kuvana jaja (1zumance), jogurt + ovsene + 50g pilece prsa (parce kuvanog mesa), III kombinacija ( 2 sardine (220g) + jogurt + ovsene)

11:30 trening : SUPER MAX PUMP 20g pre trening-a, 14g glutamina + 20g dex-a, takodje posle trening pojedem ili 1 banunu + 0,5l cokoladno mleko ili keks O'cake ( 7,7g proteina, 63.5 ugljenih hidrata, 17g masti [3.8 zasicene]).  1:45h u teretani

14:15 150g pilece meso (kuvano) + povrce neko ( grasak, pirinac, krompir, boranija, mesano povrce), 1000mg ribljeg ulja omega-3

17:00 badem 40g + neko voce

19:30 Jedna od III kombinacije iz dorucka ali nije ista kao dorucak.

20:00 Jedem neku poslasticu, najcesce sutlijas ili prepecen hleb i med...

Skupljam pare za Whey scitecov koju cu uzimati posle trening i pred spavanje po 1 mericu.
 

Cilj mi je da uz dobijanje sto kvalitetnije misicne mase skinem i poslednje naslage na donjim trbusnjacima. Uz ovakvu isranu vec vidim napredak u predelu stomaka ali tezine ne mogu da povecam ni posle kupovine Super pump-a. Attack me je nenormalno radio lepo... :(


Kazite mi sta treba da izbacim/dodam. Unapred hvala!
Sačuvana
Ja sam ras'o sa dilejama ne sa bilderima.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.