TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396551 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 02:49:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako posle suplementacije?  (Pročitano 2823 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Maj 30, 2012, 07:37:34 pre podne »

Suplementi ne daju JO-JO efekat.... ukratko.

80% sve zavisi od načina ishrane i treninga.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Maj 28, 2012, 05:04:05 posle podne »

To što Ironman kaže ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #3 poslato: Maj 28, 2012, 11:11:03 pre podne »

priče o tome kako je neko ''uzimao'' pa posle toga ''se izduvao'' vezane su uglavnom za hemiju, nikako suplementaciju. Jer suplementacija je jednostavno to što i ime kaže - dodatak. Nije kreatin steroid od kojeg ćeš za dva meseca dobiti ne znam ti ja kakve mišiće, pa posle da se izduvaš. Nećeš ni od steroida narasti ko Katler za mesec-dva dana. Nemoj govoriti kako se kuplementi uzimaju u ''turama'' (kurama, anyone?), jer je osnova u TRENINGU i HRANI koju jedeš. Sve ostalo je DODATAK ishrani - SUPLEMENT. Nema magične moći, osim kod jarana po teretanama koji i dalje veruju da se od kreatina naduvaš ko žaba ili dižeš 50kg više na benču.
Ukratko - ne, nećeš se izduvati od trenutka kad prestaneš da piješ kreatin. Osim ako ne prestaneš da vežbaš u isto vreme. A tako ćeš se izduvati u svakom slučaju  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
exe92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #2 poslato: Maj 28, 2012, 10:56:05 pre podne »

Interesuje me reagovanje tela posle koriscenja suplementacije. Na primer koriscenje suplementacije 2-3 meseca, pa posle toga ako se nema kesa za jos jednu turu. E sada da li bi se "ispumpao" ili bi mogao to da odrzavam ishranom i treningom?
Cuo sam vise prica... jedan lik je uzimao kreatin 2 meseca i imao je razultate, ali kada je prestao da uzima, samo je splasnuo. Pa mi je drugar rekao da tako radi vecina BB, uzme jednu turu, pa kada je potrosi, par meseci bude bez i odrzava ishranom, pa tako opet u krug. Na turu mislim na Whey, Kreatin, BCAA, Glutamin i recimo neki sagorevac.
Pitam jer nikada nisam nista koristio, a imam neke planove da pocnem.
Opste je poznato da koriscenje drugih preparata uz creatine (Whey, Mass gejneri ...) daju mnogo vece rezultate i svakako doprinose ocuvanju tih rezultata. Jeste da ce neki procenat iz tebe posle kreatina da "ispari" ali niko ne moze da ti oduzme ono sto si teskom mukom stvorio. To je sto se tice toga a sto se tice ocuvanja posle suplemenata potrudi se da kroz hranu unosis sto vise proteina i naravno trening ne izostaje. Pozdrav
Sačuvana
nodlocnost
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Maj 26, 2012, 02:54:06 pre podne »

Interesuje me reagovanje tela posle koriscenja suplementacije. Na primer koriscenje suplementacije 2-3 meseca, pa posle toga ako se nema kesa za jos jednu turu. E sada da li bi se "ispumpao" ili bi mogao to da odrzavam ishranom i treningom?
Cuo sam vise prica... jedan lik je uzimao kreatin 2 meseca i imao je razultate, ali kada je prestao da uzima, samo je splasnuo. Pa mi je drugar rekao da tako radi vecina BB, uzme jednu turu, pa kada je potrosi, par meseci bude bez i odrzava ishranom, pa tako opet u krug. Na turu mislim na Whey, Kreatin, BCAA, Glutamin i recimo neki sagorevac.
Pitam jer nikada nisam nista koristio, a imam neke planove da pocnem.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.379 sekundi sa 17 upita.