TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:45:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 91 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: VELIKI BRAT  (Pročitano 229462 puta)
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #898 poslato: Maj 11, 2007, 11:45:48 posle podne »

hehehe...pogledao sam samo jednom na sekund i to kad su ulazili...kad sam video da je tu onaj debeli cudak...ugasio sam momentalno ;D
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
eskimo
Mr.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2433


Black Sheep

Mihajlo
« Odgovor #897 poslato: Maj 11, 2007, 10:27:10 posle podne »

koje ste alapace,ovo je strashno.. hahahaha :D :D
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #896 poslato: Maj 11, 2007, 08:18:26 posle podne »

U medjuvremenu se dogovorise!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #895 poslato: Maj 11, 2007, 11:38:09 pre podne »

Upravo tako...i na dnevniku nacionalne televizije su objavili prilog da mi ipak nismo najlosiji jer se u Tajvanu tuku poslanici.E ono je pravi haos jer tamo se gadjaju raznim predmetima i bukvalno pesnice lete na sve strane.Aj sto se tuku muskarci,nego zene su isto takve...Mislim sta reci!
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #894 poslato: Maj 09, 2007, 12:09:58 posle podne »

hehe...slazem se za skupstinu...
strasno je sto ispadne da je skupstina zabavnog karaktera.tipa-sto mi danas nije dan,ukljucicu skupstinu da se nasmejem malo...
da nije smesno bilo bi zalosno
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12908


Never give up!

« Odgovor #893 poslato: Maj 09, 2007, 11:48:52 pre podne »

Moramo malo gledati i realno....mi imamo vise zabave nego bilo koji narod,a evo i zasto:  IMAMO DVA VELIKA BRATA! U stvari imamo velikog brata i nesto sto vise lici na cirkusijadu to jest haos a zove se skupstina.
Naravno necu politizirati ali cu samo reci da ovaj veliki brat-regularni je ipak mnogo normalniji od skupstine.Inace gledajuci skupstinu ostao sam zgranut njihovim ponasanjem kao da su na seoskom vasaru.Pa jesu to ljudi koji vode drzavu??  na sta lici ono pljuvanje koje ne prilici ni deci iz zabavista.Primaju ogromne plate da se pljuju kao obicna stoka! Verujte da pored njih mi ovi iz velikog brata deluju jako ozbiljno i iskreno da kazem pre cu njih da gledam nego ostale gluposti kao sto je skupstina i tome slicno.Sta drugo reci nego SRAMOTA!
Sačuvana
mikiveliki
Gost
« Odgovor #892 poslato: Maj 09, 2007, 08:08:13 pre podne »

Licno se slazem sa vama...no ovih dana sam pomalo umoran od psihoanalize. Neka ih analiziraju njihovi najblizi pa neka se zamisli kakve su "skotove" izrodili a ne da nam nasu decu truju sa tih ekrana TV prijemnika.
Sačuvana
chakija
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 104

« Odgovor #891 poslato: Maj 09, 2007, 08:04:40 pre podne »

Ja ni toliko nisam izdrzao...Emisije tog tipa su dobre jedino za psihologe - ljudi imaju materijala da napisu kompletan naucni rad!
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #890 poslato: Maj 09, 2007, 07:59:10 pre podne »

da,to je vise nego dovoljno...
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #889 poslato: Maj 09, 2007, 07:57:48 pre podne »

ja stvarno nisam obracao paznju...mislim gledao sam citavih 10min i ne zelim vise
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #888 poslato: Maj 09, 2007, 07:54:06 pre podne »

pa dobro...njima inace manjka pa je dobro da dobiju tako neki dzeparac...

a kuca?
po mom ukusu zlo...sve staro samo presvukli zivotinjskim motivima a ono sto nisu uspeli da presvuku,ofarbali u zlato...znaci...fuj
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
kum
Gost
« Odgovor #887 poslato: Maj 09, 2007, 07:50:47 pre podne »

ja sam cuo da je 1000e nedeljno
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #886 poslato: Maj 09, 2007, 07:41:18 pre podne »

daj nije valjda da dobijaju i to?
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
mikiveliki
Gost
« Odgovor #885 poslato: Maj 09, 2007, 07:34:39 pre podne »

Miki da li je istina da svaki od ucesnika dobija po 400 eura za dan proveden u kuci ?

Pa nije istina barem ne kod nas iako je to bio slucaj u HR. Kolika je cifra data za dan proveden u kuci to ne znam ali mislim da je mnogo manja...
Sačuvana
liquid speed
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1527


To weird to live,To rare to die

« Odgovor #884 poslato: Maj 09, 2007, 07:31:52 pre podne »

tacno mi je big lale tamo najnormalnijji  :(
Sačuvana
Balls-to-the-wall trainig.You sweat.You push.It hurts.In here,there's no room for crybabies,no place for talking trash.Just raw lifting.This is real deal.This is Animal.Can you handle it?
Stranice: 1 ... 30 31 [32] 33 34 ... 91 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.