TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:13:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mleko bez laktoze  (Pročitano 1736 puta)
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #8 poslato: Jun 05, 2012, 03:01:56 posle podne »

Iskreno,tvoja ishrana se meni ni malo ne svidja,ali sta je tu je,potrudi se da ja popravis koliko mozes....Ako radis na masi,trudi se da imas visok nivo proteina a kaloriski suficit se trudi da vise bude iz kompleksinih ugljenih hidrata....
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #7 poslato: Jun 05, 2012, 02:53:41 posle podne »

Znam brate trudim se... Samo sto su jebena vremena al evo primjer jucerasnje ishrane: ustao sam u pola 11 tako da u 11 je bio dorucak: 6jaja i tanjir zobenih sa mlekom; 1,5 sat posle dorucka trening; PWM 1 litra mleka; 1 sat posllije PWM 5 junjecih kobasica isprzene i hljeb; vecera: krompir i kupus kuvani sa hljebom i mladi sir. Problem je u tome sto meni treba dnevno preko 3500 kalorija da bi dobijao na kilazi.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #6 poslato: Jun 05, 2012, 02:38:21 posle podne »

Druze,ako ti nije sredjena ishrana kako treba,sve jedno ti je onda koje mleko koristis.....Potrusi se da jedes sto kvalitetnije,jer u ovom sportu ishrana je presudna...
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #5 poslato: Jun 05, 2012, 02:29:25 posle podne »

Ma brate nisam iz Srbije, a u mom gradu nema gdje da se kupe ta mala pakovanja, a i nemam para odjednom da platim suplement, a i onako mi prehrana nije sredjena kako treba tako da od jedne porcije wheya poslije treninga necu imati bog zna kakve koristi... Btw imam cak i priliku da kupujem domace mleko 0,5€ po litri al to samo kad odem na selo a ono mi se cini nekako najprirodnije i najbolje, ovo sto kupujem u prodavnici tacno osjetim da je pomjesano sa vodom -.- A ovo bez laktoze sam jednom probao i nekako mi je preslatko a i cini mi se previse vjestacko, hoce li imati ikakve razlike ako PWM bude ovo obicno ili ovo bez laktoze il da ne obracam paznju na to uopste?
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #4 poslato: Jun 05, 2012, 02:11:42 posle podne »

Jedna litra mleka=0,75€
Ja treniram 3 puta sedmicno, otprilike 13 puta mjesecno=13 litara mleka=9,75€ mjesecno (a ponekad i ne kupujem u prodavnici jer donesem sa sela domaceg mlijeka)

Al uglavnom to je to, para za whey nemam, a ovo mi je puno jeftinije, znam da nije dobar izbor ali opet bolje imati mleko kao obrok poslije treninga (1 sat poslije toga opet jedem P+UH) nego ne imati nikakav PWM.

Jel ima iko sta pametno da kaze o mleku bez laktoze?

Pogledaj ovaj protein
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/BI339-100-Iso-Whey.html

Po dozeru ti se hvata oko 70 dinara....a veca pakovanja su ti jos povoljnija...Ti u litru mleka imas oko 30g.proteina....sto bi ovde bilo oko 1,5 dozera,znaci oko 100 dinara po treningu....Ti mleko placas 0,75e sto m dodje samo malo jeftinije,a to sto ti hoces bez laktoze je i skuplje....ali opet napominjem da su veca pakovanja whey-a dosta povoljnija...tako da bi za skoro istu cenu dobio vise na kvalitetu PWM-a
« Poslednja izmena: Jun 05, 2012, 02:13:44 posle podne od strane Mr.Paf » Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #3 poslato: Jun 05, 2012, 02:03:36 posle podne »

Jedna litra mleka=0,75€
Ja treniram 3 puta sedmicno, otprilike 13 puta mjesecno=13 litara mleka=9,75€ mjesecno (a ponekad i ne kupujem u prodavnici jer donesem sa sela domaceg mlijeka)

Al uglavnom to je to, para za whey nemam, a ovo mi je puno jeftinije, znam da nije dobar izbor ali opet bolje imati mleko kao obrok poslije treninga (1 sat poslije toga opet jedem P+UH) nego ne imati nikakav PWM.

Jel ima iko sta pametno da kaze o mleku bez laktoze?
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2012, 01:50:20 posle podne »

Posto ja pijem poslije treninga kao PWM obicno mleko sa 2,8mm ili 3,6mm (cilj mi je masa, a nemam para za suplemente) i tako vec 3 mjeseca pa sam se navikao i nemam vise problema sa prolivom, a i za ova 3 mjeseca sam dobio mozda 2kg al to je uglavnom sto ne jedem dovoljno (visok 194cm tezak 90kg) tj finansijski nisam u stanju da svaki dan jedem piletinu i sl. Pa sad bih samo htio da pitam jel neko zna da li je bolje onda poslije treninga ovo mleko bez laktoze ili ovo obicno, i da li bi jos npr jedna banana bila dobra zajedno sa njim?

Za taj novac koji dajes za to mleko,mnogo ti se vise isplati da uzmes whey....stavi sve na papir pa izracunaj i sam...
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2012, 01:35:22 posle podne »

Posto ja pijem poslije treninga kao PWM obicno mleko sa 2,8mm ili 3,6mm (cilj mi je masa, a nemam para za suplemente) i tako vec 3 mjeseca pa sam se navikao i nemam vise problema sa prolivom, a i za ova 3 mjeseca sam dobio mozda 2kg al to je uglavnom sto ne jedem dovoljno (visok 194cm tezak 90kg) tj finansijski nisam u stanju da svaki dan jedem piletinu i sl. Pa sad bih samo htio da pitam jel neko zna da li je bolje onda poslije treninga ovo mleko bez laktoze ili ovo obicno, i da li bi jos npr jedna banana bila dobra zajedno sa njim?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.