TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396551 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 02:36:18 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomagajte ako boga znate! :D  (Pročitano 2764 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #12 poslato: Jun 11, 2012, 11:11:38 posle podne »

Zavisi odakle si! :) 1000-5000 dinara.Sve zavisi.Ja ti predlazem nekog iskusnog druga koji ide malo duze u teretanu,da ti pokaze vezbe,pokrete.Da te uvede u materiju!
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #11 poslato: Jun 11, 2012, 11:00:46 posle podne »

Teretana je krenula sve ide bas brutalno,iskusniji ljudi koji takodje vezbaju u Katona Gym su veoma ljubazni i pomazu mi oko tehnike kod nekih vezbi,za sad sam kupio samo protein,multivitamine i omega 3 a ishrana je kompletno sredjena ja bih rekao(nema masnog,slatkog,hleb u minimalnim kolicinama).U pocetku je bilo tesko sto se toga tice ali sam se skoro vec navikao,iako nekad dodjem u iskusenje... :D
Cini mi se cak da sam sreo danas u teretani nekog iz pansportovog team(muskarac,celav) i delovao mi je jako poznato sa foruma ali nisam siguran sto se tice imena...
U svakom slucaju hvala puno svima na odlicnim savetima a sada je na meni da odrzim naporan rad i cekam rezultate.
Za nekih par meseci ocekujte i neke slicice :D

Hvala svima jos jedared.
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #10 poslato: Jun 06, 2012, 01:59:06 posle podne »

Mesec dana u toj teretani je 2000 din,imam oko 100 ustekanih evra koje sam namenio sa suplimente kad mi budu potrebni a pre mesec dana sam uzeo pezoa 307 i puko 9000 evra(od toga mi je cale platio 1/3) tako da nisam pri kesu,a jos uvek se skolujem i nemam nekih prihoda :D,a ne znam kolko moze da kosta taj licni trener?
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #9 poslato: Jun 06, 2012, 01:27:24 posle podne »

@Str1ker

Ako vec nemas iskustva u teretani,ja bih ti prijateljski preporucio da se ne oslanjas na instruktore,nego bar u pocetnom nekom periodu da uzmes licnog trenera koji ce da te uvede u osnov svega...Po meni je taj pocetni period mnogo bitan i vazno je od pocetka biti na pravom putu i stomanje lutati...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2012, 01:15:53 posle podne »

Instruktorima je u opisu radnog mesta da ti pomognu i da te upute u osnovno, a licni treneri to je vec nesto drugo ;) Sto se slatkisa tice sve je stvar navike vremenom ti se nece vise toliko ni traziti...
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #7 poslato: Jun 06, 2012, 11:39:32 pre podne »

Dosta sam tvrdoglav kad se odlucim za nesto tako da ishrana ne bi trebala biti problem ali ipak do sad sam jeo prosecno 100g milke dnevno i imam neki osecaj da sam polu-zavistan :D tako da ce mi to najteze pasti ali hvala u svakom slucaju na odlicnim savetima Miro i Milane,ako imate nesto da dodate sto se tice pocetnika u teretani bicu zahvalan.
Takodje ako je neko cuo za Katona gym u Novom Sadu u Kisackoj ulici,tamo krecem pa ne znam da li se tamo instruktori posebno placaju da pokazu kako se najpravilnije vezbe rade itd.
« Poslednja izmena: Jun 06, 2012, 12:20:21 posle podne od strane Str1ker » Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2012, 07:52:35 pre podne »

Za pica, kafe ako konzumiras koristi sladila, kad kupis whey mozes sebi napraviti neki proteinski slatkis da cisto zadovoljis svoju potrebu za slatkim. Posle treninga uvek mozes pojesti neku cokoladicu, tipa neku crnu, bananicu ili tako nesto...
Sačuvana
milanoljaca
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 140


« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2012, 07:45:36 pre podne »

Evo da se pridruzim problemu sa slatkisima :D nes 3 u 1 i medeno srce su neka od boljih resenja, ali ne preterivati, takodje, vodi dnevnik ishrane, onda te vise "grize savest" i tera u red, bar kod mene funkcionise ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2012, 07:34:01 pre podne »

Nije bitno vremena kada ces poceti koristiti suplementaciju. Ono sto je bitno da bi koricsenje suplementacije bez sredjene ishrane bilo uzalud. Kad to regulises mozes za pocetak uzeti whey, multivitamine i minerale i omega 3.
P.S
Sto se slatkisa tice potpuno te razumem  ;D
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2012, 05:23:34 pre podne »

Je krecem u teretanu sutra bez ikakve suplementacije znaci.
Tu hranu koju si ti rekla mene keva moli da jedem od kad sam bio mali,ima zena da se prepadne sad kad budem trazio :D.
Bice bogami tesko odreci se slatkisa(moja droga) ali u ovome sam prilicno odlucan i hvala puno na savetu.
Nakon kolko vremena sa tom ishranom treba poceti uzimati suplimentaciju onda i da li je treba uzimati?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Jun 05, 2012, 11:31:59 posle podne »

Ne treba ti suplementacija dokle god ishranu ne sredis...sto se kevine kuhinje tice ,to moze da funkcionise samo ako ce ona da ti sprema ono sto treba da jedes..izbaci testo, masno, slatko, povecaj unos proteina(belo pilece, govedinu, jaja, posni sir, ribu ) , redukuj unos uh i neka budu iz integralnog pirinca, krompira, ovsenih pahuljica...
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #1 poslato: Jun 05, 2012, 11:16:04 posle podne »

E ovako ljudi,unapred predpostavljam da ste vec imali ovakva pitanja vec 1000 puta ali ne oklevam da vam ih postavim 1001. put i unapred vam svima hvala na odgovorima.

1.Imam 85kg,visok sam oko 1,90m.
2.Nemam definiciju+visak sala na trbuhu.
3.Nisam sportista ali sam dosta aktivan po pitanju rekreacije.
4.Ishrana mi je veoma losa i nezdrava.
5.Imam 18 godina.

Moja pitanja su sledeca;

1.)Planiram da krenem u teretanu,koje mi suplimente preporucujete(Cilj je skidanje mase i dobijanje definicije)
2.)Kako da popravim ishranu i prilagodim je kevinoj kuhinji a da u isto vreme odgovara mom treningu u teretani.
3.)Ako imate neki plan i program za pocetnike u teretani,daj te molim vas :D.

Hvala svima unapred jos jednom.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.