TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396551 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 02:59:56 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Interesuju me strucna misljenja  (Pročitano 6288 puta)
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #16 poslato: Jun 06, 2012, 07:38:30 posle podne »

Nista onda nastaviti kao i do sad sa takvom ishranom pa kako god bude islo, a i 75 kila imam i to su sve misici kao sto se vidi na slici ne ide meni toliko lose :) Hteo sam poboljsati ali ne vredi nista hvala ljudi na savetima :)
Ne treba ti za masu više od 3 obroka dnevno. Samo ih moraš značajno pojačati, dakle jesti mnogo više nego što jedeš sada. U to više treba da stane to pola vekne leba, pa onda MESO, JAJA, SIR - od ovoga ćeš dobiti kalorije, od JAKOG TRENINGA ćeš dobiti snagu i od proteina koji se nalaze u mesu dobićeš mišićnu masu. Ako imaš pare kupi neki whey ili gainer koji ćeš popiti posle treninga i to je to.
Kao što se vidi na slici tovj trening se bazira na gornjem delu tela, čini mi se da su ti noge jake od fudbala i trčanja pa ne radiš čučnjeve?
Sačuvana
Arbeit macht frei.
S!ki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #15 poslato: Jun 06, 2012, 07:12:15 posle podne »

Nista onda nastaviti kao i do sad sa takvom ishranom pa kako god bude islo, a i 75 kila imam i to su sve misici kao sto se vidi na slici ne ide meni toliko lose :) Hteo sam poboljsati ali ne vredi nista hvala ljudi na savetima :)
Sačuvana
Bekovic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #14 poslato: Jun 06, 2012, 06:34:02 posle podne »

Najverovatnije je dzaba...ishrana 70%, trening 20%, suplementacija 10%. Bez pravilne ishrane ti je sve dzaba. Ne postoji suplement koji ce te magicno preko noci napraviti na Hulka. To se postize radom i pravilnom ishranom, suplementacija je tu samo da pomogne malo i ubrza neke procese. Suplement znaci dodatak ishrani, nista drugo. Sam suplement nije zamena za raznovrsnu i kvalitetnu ishranu.
Sačuvana
I failed over and over and over again in my life, and that is why I succeed.
S!ki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #13 poslato: Jun 06, 2012, 06:21:47 posle podne »

Labrada Pro V60 je izuzetan blend, ali ti moraš znatno da središ ishranu jer sa postojećom nijedan suplement neće pomoći.
Dzabe je meni onda sve to jer kako rekoh zbog posla ne mogu bolju iskranu izgraditi...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: Jun 06, 2012, 06:04:48 posle podne »

Labrada Pro V60 je izuzetan blend, ali ti moraš znatno da središ ishranu jer sa postojećom nijedan suplement neće pomoći.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #11 poslato: Jun 06, 2012, 05:58:57 posle podne »

Trazio sam savet ne kritiku, po meni je ishrana takva kakva je sada ispravna, ako imas napisi

5-6 obroka dnevno.U svakom mora da ima proteina,moras da unosis kvalitetne ugljene hidrate i zdrave masti.Jede se otprilike na svaka 3 sata....
Tesko ce to biti izvodljivo radi posla, ne stizem ja toliko cesto da jedem jer nemam vremena, zato sam potrazio ovde mozda neki dodaci ishrani sulementi to bi moglo ici promuckam mesto hrane i popijem to je 5 minuta.


http://www.pansport.rs/Zamene-za-obrok-i-proteinski-napici.html

http://www.pansport.rs/Proteinske-%C4%8Dokoladice.html

a mozes i neki blend....
Sačuvana
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #10 poslato: Jun 06, 2012, 05:57:19 posle podne »

Trazio sam savet ne kritiku, po meni je ishrana takva kakva je sada ispravna, ako imas napisi

5-6 obroka dnevno.U svakom mora da ima proteina,moras da unosis kvalitetne ugljene hidrate i zdrave masti.Jede se otprilike na svaka 3 sata....
Tesko ce to biti izvodljivo radi posla, ne stizem ja toliko cesto da jedem jer nemam vremena, zato sam potrazio ovde mozda neki dodaci ishrani sulementi to bi moglo ici promuckam mesto hrane i popijem to je 5 minuta.


Whey protein, ili kutija sa hranom,biraj.. :D
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
S!ki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #9 poslato: Jun 06, 2012, 05:53:13 posle podne »

Trazio sam savet ne kritiku, po meni je ishrana takva kakva je sada ispravna, ako imas napisi

5-6 obroka dnevno.U svakom mora da ima proteina,moras da unosis kvalitetne ugljene hidrate i zdrave masti.Jede se otprilike na svaka 3 sata....
Tesko ce to biti izvodljivo radi posla, ne stizem ja toliko cesto da jedem jer nemam vremena, zato sam potrazio ovde mozda neki dodaci ishrani sulementi to bi moglo ici promuckam mesto hrane i popijem to je 5 minuta.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2012, 05:48:21 posle podne »

Trazio sam savet ne kritiku, po meni je ishrana takva kakva je sada ispravna, ako imas napisi

5-6 obroka dnevno.U svakom mora da ima proteina,moras da unosis kvalitetne ugljene hidrate i zdrave masti.Jede se otprilike na svaka 3 sata....
Sačuvana
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #7 poslato: Jun 06, 2012, 05:46:10 posle podne »

Trazio sam savet ne kritiku, po meni je ishrana takva kakva je sada ispravna, ako imas napisi

Pa ne radi se masa na pola vekne 'leba .. ;D ;D
Moras da sredis ishranu i napredovaces! ;)
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
S!ki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2012, 05:42:03 posle podne »

Trazio sam savet ne kritiku, po meni je ishrana takva kakva je sada ispravna, ako imas napisi
Sačuvana
dr joey
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2012, 05:35:35 posle podne »

da,katastrofa,i onda se cudis zasto ne napredujes,ne ide to tako..
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2012, 05:32:31 posle podne »

Hranim se normalno i zavisno od posla kad sam prva smena jbga jedem u 6 ujutru pa u 11 i u 5 posle podne. A kad sam druga zavisno opet kad ustanem oko 10-11 pa u 3 popodne u 7 i nekad kad dodjem kuci oko 11. Ali vidi moj svaki obrok je pola do vekna hleba...


Ovo je najblaze receno katastrofa.....
Sačuvana
S!ki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2012, 05:24:30 posle podne »

Hranim se normalno i zavisno od posla kad sam prva smena jbga jedem u 6 ujutru pa u 11 i u 5 posle podne. A kad sam druga zavisno opet kad ustanem oko 10-11 pa u 3 popodne u 7 i nekad kad dodjem kuci oko 11. Ali vidi moj svaki obrok je pola do vekna hleba...
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2012, 03:32:44 posle podne »

Nece ti ni steroidi dati masu budi siguran u to.Napisi kako se hranis da vidimo je li to ok. :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.