TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 03:39:58 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: AAEFX-ov Kre - alkalyn  (Pročitano 2770 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Jun 29, 2012, 09:29:48 pre podne »

Citao sam nesto o njemu na americkom bodybuilding forumu i bas ga jako kude i kazu da je monohidrat mnogo efikasniji,ja iskreno nemam jos nekih rezultata niti sam ih ocekivao u ovako kratkom vremenskom roku ali nznm sto im se tolko taj kre-alkalyn ne svidja...
ima svoje prednosti..kao što sam navela.  I vrlo vrlo je tražen...  i super izmeĂ°u ostalog i za devojke koje se plaše "naduvenog" izgleda jer je taj efekat kod ovog preparata potpuno izbegnut...

monohidrat je sasvim ok, jeftiniji je, samo pazi na unos ugljenih hidrata da ne budeš kao žaba i to je to ;)
Sta podrazumevas pod time da pazim na unos ugljenih hidrata?Koliko bi trebao uneti dnevno a da ne izgledam naduveno? :D

to ti niko ne može precizno reći...  ne preteruj sa hidratima, hidrati + so i eto ti naduvenog izgleda...

Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Jun 28, 2012, 03:01:33 posle podne »

Citao sam nesto o njemu na americkom bodybuilding forumu i bas ga jako kude i kazu da je monohidrat mnogo efikasniji,ja iskreno nemam jos nekih rezultata niti sam ih ocekivao u ovako kratkom vremenskom roku ali nznm sto im se tolko taj kre-alkalyn ne svidja...

probas oba i vidis koji ti vise odgovara, vrlo jednostavno.


realno
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #9 poslato: Jun 28, 2012, 01:56:16 posle podne »

Citao sam nesto o njemu na americkom bodybuilding forumu i bas ga jako kude i kazu da je monohidrat mnogo efikasniji,ja iskreno nemam jos nekih rezultata niti sam ih ocekivao u ovako kratkom vremenskom roku ali nznm sto im se tolko taj kre-alkalyn ne svidja...
ima svoje prednosti..kao što sam navela.  I vrlo vrlo je tražen...  i super izmeĂ°u ostalog i za devojke koje se plaše "naduvenog" izgleda jer je taj efekat kod ovog preparata potpuno izbegnut...

monohidrat je sasvim ok, jeftiniji je, samo pazi na unos ugljenih hidrata da ne budeš kao žaba i to je to ;)
Sta podrazumevas pod time da pazim na unos ugljenih hidrata?Koliko bi trebao uneti dnevno a da ne izgledam naduveno? :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #8 poslato: Jun 28, 2012, 01:22:14 posle podne »

Citao sam nesto o njemu na americkom bodybuilding forumu i bas ga jako kude i kazu da je monohidrat mnogo efikasniji,ja iskreno nemam jos nekih rezultata niti sam ih ocekivao u ovako kratkom vremenskom roku ali nznm sto im se tolko taj kre-alkalyn ne svidja...

probas oba i vidis koji ti vise odgovara, vrlo jednostavno.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Jun 28, 2012, 09:08:56 pre podne »

Citao sam nesto o njemu na americkom bodybuilding forumu i bas ga jako kude i kazu da je monohidrat mnogo efikasniji,ja iskreno nemam jos nekih rezultata niti sam ih ocekivao u ovako kratkom vremenskom roku ali nznm sto im se tolko taj kre-alkalyn ne svidja...

ima svoje prednosti..kao što sam navela.  I vrlo vrlo je tražen...  i super izmeĂ°u ostalog i za devojke koje se plaše "naduvenog" izgleda jer je taj efekat kod ovog preparata potpuno izbegnut...

monohidrat je sasvim ok, jeftiniji je, samo pazi na unos ugljenih hidrata da ne budeš kao žaba i to je to ;)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Jun 27, 2012, 11:31:21 posle podne »

Ne bih znala ..meni je savrsen...
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2012, 10:52:42 posle podne »

Citao sam nesto o njemu na americkom bodybuilding forumu i bas ga jako kude i kazu da je monohidrat mnogo efikasniji,ja iskreno nemam jos nekih rezultata niti sam ih ocekivao u ovako kratkom vremenskom roku ali nznm sto im se tolko taj kre-alkalyn ne svidja...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Jun 25, 2012, 02:17:14 posle podne »

Juce sam kupio AAEFX-ov Kre - alkalyn u Pansportu i to sto mi se svidelo oko njega jeste to sto ne vuce vodu,sada ono sto me interesuje je jeste.Dali je efikasan kao i monohidrat,dali smem da ga koristim(imam 18 godina,85 kila,visok 187-8,Koristim Whey,relativno sredjena ishrana),imali neke nuspojave, dali treba da unosim mnogo vode ili je to slucaj samo sa monohidratom i koji je najbolji nacin unosa i kolko  tableta(mogu li ga unositi sa Whey-om)?
Takodje ako ga je neko koristio voleo bi da cujem vasa licna misljenja.
I jos sta me jako interesuje jeste,dali je preporucljivo koristi ti ga tokom "faze rezanja"?

Hvala unapred.

Ja sam ga takoĂ°e probala, u tom periodu sam imala više snage. Ali kombinovala sam ga sa ostalim suplementima.
Što se tiče kre alkalyn-a nemoj da te zbunjuje što se uzimaju manje doze, to i jeste karaktereistika kre alkalyna, manja doza ali 100% apsorpcija , ne povlači vodu, tj. ne stvara taj efekat "naduvenosti".
Možeš ga slobodno koristiti i ako si na programu za skidanje masti.

A vode... što više...  i ne samo vode, možeš  i izotonik kad se jako znojiš - jer znojenjem ne gubimo samo vodu već i važne elektrolite...


Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2012, 10:02:43 pre podne »

@Str1ker

Leto je, vidiš kakvi su pakleni dani, pa gledaj da unosiš barem 3-4 litara vode dnevno i da nisi na kreatinu. Po ovim vrućinama, samo u periodu pre-tokom-nakon treninga unesem oko 2.5 litara. :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Jun 23, 2012, 11:02:33 posle podne »

Odlican je! Mozes ga uzimati ili po jednu tabletu pre i posle treninga ili po dve pre i posle...Nema nuspojave..Nevezano za bilo koji kreatin dosta tecnosti trebas te trebas unositi...Bas zato sto ne vuce vodu odlican je za definiciju...
Sačuvana
Str1ker
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 65

« Odgovor #1 poslato: Jun 23, 2012, 10:25:45 posle podne »

Juce sam kupio AAEFX-ov Kre - alkalyn u Pansportu i to sto mi se svidelo oko njega jeste to sto ne vuce vodu,sada ono sto me interesuje je jeste.Dali je efikasan kao i monohidrat,dali smem da ga koristim(imam 18 godina,85 kila,visok 187-8,Koristim Whey,relativno sredjena ishrana),imali neke nuspojave, dali treba da unosim mnogo vode ili je to slucaj samo sa monohidratom i koji je najbolji nacin unosa i kolko  tableta(mogu li ga unositi sa Whey-om)?
Takodje ako ga je neko koristio voleo bi da cujem vasa licna misljenja.
I jos sta me jako interesuje jeste,dali je preporucljivo koristi ti ga tokom "faze rezanja"?

Hvala unapred.
« Poslednja izmena: Jun 23, 2012, 10:43:24 posle podne od strane Str1ker » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.