TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396551 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 29, 2024, 02:35:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moja rotacija UH... Savetujte :)  (Pročitano 3396 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Jul 01, 2012, 02:27:14 posle podne »

Kazu da je dobar onaj "prezident" sir mozda njega nadjes...ja sve planiram da ga kupim i isprobam ali nikako da dodje na red...

Mastan je podosta.Ali zavisi za sta ko zeli da ga uzme.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #13 poslato: Jun 30, 2012, 03:15:34 posle podne »

Kazu da je dobar onaj "prezident" sir mozda njega nadjes...ja sve planiram da ga kupim i isprobam ali nikako da dodje na red...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Jun 30, 2012, 02:05:08 posle podne »

@FreeRunner
Odakle si?
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
FreeRunner
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #11 poslato: Jun 30, 2012, 01:52:28 posle podne »

Jbt nigde ne mogu da nadjem Ella sir!!! Da li mogu umesto Ell-e da koristim Fetin "Mladi sir" mislim pise da ima 10% mlecnih masti???
Sačuvana
FreeRunner
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #10 poslato: Jun 29, 2012, 09:37:54 pre podne »

Pa meni je primarni cilj skidanje tih masnih naslaga oko stomaka i na stomaku... Sto je po mojoj proceni pa moze i 7-8kg, a kasnije cu da potegnem da jurim za misicnom masom...Za sada ovo, i ovakvu rotaciju planiram da drzim oko 2 meseca :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Jun 28, 2012, 04:57:17 posle podne »

Rotacija je dobra sto za skidnje masnih naslaga, sto za odrzavanje misicne mase...naprotiv nije dobro ako si konstantno na niskom unosu UH ili na keto...
Sačuvana
TheVoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #8 poslato: Jun 28, 2012, 04:22:26 posle podne »

@Mr.Paf Nisam se dobro izrazio, nego htedoh reci, cisto svoje iskustvo, da takvom rotacijom uopste tj jako malo sam gubio masne naslage, a to je glavni cilj rotacija takve vrste. Moje misljenje da je takva rotacija koju je napisao @FreeRunner dobra jedino onome ko ima 1,2 kg viska a hoce da nastavi napredovanje u masi. Ako ima preko 5 kg viska, neka se posveti odrzavanju misica i skidanju sala.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #7 poslato: Jun 28, 2012, 01:19:37 posle podne »

Mozes  recimo prva 3 dana sa nizim unosom hidrata, recimo 50gr (samo posle treninga), zatim 2 dana umeren 100-150 (raspodelis na ujutru, pre i posle treninga) i subota nedelja mozes da ides na recimo 3g/kg.

edit: misici se ne mogu pretvoriti u salo nikako, to je zabluda koja mi nije jasno kako i dalje zhivi.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
FreeRunner
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #6 poslato: Jun 28, 2012, 12:04:42 pre podne »

Pa ovo je nesto iz moje glave... Ako vi imate nesto bolje, predlozite :) A to za misice i salo, samo nagadjam :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2012, 11:36:50 posle podne »

Rotacija ti je da u nekim danima imas visok unos UH pa zatim nizak pa opet visok...nema nikakve veze sa keto dijetom..mislim ne vidim cemu takva ishrana..
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #4 poslato: Jun 27, 2012, 10:37:42 posle podne »

Ja sam imao do skora slicnu ishranu, tako nekakva rotacija, jako sporo sam skidao masne naslage, ali sam napredovao u misicima. Mene licno najbolje radi rotacija tako sto 6 dana pokusavam da se hranim samo povrcem, mesom, jajima i sirom, neka vrsta keto dijete, a bas kad ne mogu da izdrzim, onda jedem hidrat, ali kvalitetean, tipa krompir ili ovsene. Zato nedeljom jedem sve sto hocu, naravno gledam da se ne prejedam, ali jedem kolace, cokoladu, dosta secera.

Na osnovu tvog posta,vidim da ti nemas predstavu sta su rotacije....
Sačuvana
TheVoja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 24


« Odgovor #3 poslato: Jun 27, 2012, 10:01:33 posle podne »

Ja sam imao do skora slicnu ishranu, tako nekakva rotacija, jako sporo sam skidao masne naslage, ali sam napredovao u misicima. Mene licno najbolje radi rotacija tako sto 6 dana pokusavam da se hranim samo povrcem, mesom, jajima i sirom, neka vrsta keto dijete, a bas kad ne mogu da izdrzim, onda jedem hidrat, ali kvalitetean, tipa krompir ili ovsene. Zato nedeljom jedem sve sto hocu, naravno gledam da se ne prejedam, ali jedem kolace, cokoladu, dosta secera.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #2 poslato: Jun 27, 2012, 08:49:29 posle podne »

Nisam samo shvatio kako ces to u isto vreme  kao sto kazes "skines koje kilo, a po mogucnosti i da nabacis malo misicne mase"...?? Ali u svakom slucaju ako uspes,javi mora da dodjem to da vidim.... ;D
Sačuvana
FreeRunner
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Jun 27, 2012, 08:07:21 posle podne »

Eto ovako uskoro krecem sa rotacijom uh da bih skinuo koje kilo, a po mogucnosti i da nabacim malo misicne mase :))
Dakle imam trenutno 85kg i plan je sledeci:
-5 puta nedeljno teretana i 3 puta nedeljno kardio
-150-200gr proteina po obroku
-Visoki dani sa UH:150-200gr uh(Pirinac,ovsene,makarone,spagete,krompir),Umereni-120-150gr po obroku necega od navedenog,Nizak-80-100gr necega po obroku i jedan dan slobodan znaci bitno da unosim 150gr proteina ali moze nesto malo secera i masti :)
Sto bi znacilo da jedan prosecan dan ovako treba da izgleda
Kardio pa 1.Obrok-Ovsene(200gr)+300ml jogurta(Sa niskim procentom masti)+6 belanaca
2.Obrok 150gr tune+salata
3.Obrok pre teretane 150gr mesa+200gr UH(krompir)
4.Odmah posle treninga 1.5 merica wheya+ pola merice dextroze
5. obrok 1-2h nakon teretane 150gr mesa+uh (krompir)
6.Obrok ili ti poslednji 200-300gr Ella sira + neka salatica
Eto ovo je primer za visoki dan sa uh, dajte neki savet tezak sam 85kg i visok 177cm... Problem je malo stomak i salo sa strane dok sam ovako sve ok, primetni su misici na gornjem delu tela jer sam i ranije isao u teretanu ali to dole nikak oda se skine :)) Hvala unapred...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.254 sekundi sa 17 upita.