TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 05:19:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Najpristupacnija vezba za kvadricepse  (Pročitano 6544 puta)
Dukiknight
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32


znaci plazma ,znaci litre i litre mleka dnevno :)

« Odgovor #1 poslato: Jul 04, 2012, 12:31:34 posle podne »

Nisam siguran kako se tacno zove vezba ali cu probati da opisem njeno izvodjenje,naime vezba je zaista jednosatvna za izvodjenje ,a nacin na koji pogadja kvadriceps ,a sa njim i okolne misice na nogama je barem po meni odlican. Vezba se tadi tako sto se stane ispred stepenika koji je malo iznad visine kolena ,uzme se plocica odredene kilaze i drzi se polozena na grudi i radi se iskorak jednom nogom ,druga noga je na zemlji i odatle pocinje podizanje svoje mase i tega tom iskoracenom nogom,kada se popnemo na stepenik vratimo se u pocetni polozaj i tako 10 puta jednom nogom ,10 puta drugom i tako par serija,profesionalcima mozda nece da se svidi ovakva vezba jer vise vole da rade cucnjeve u kavezu ali ja smatram da su cucnjevi ipak vezba koja zahteva odredjenu disciplinu i pocetniku moze biti izuzetno tesko da pronadje udoban polozaj i da ih radi pravilno ali opet mislim da je posle par meseci ove vezbe vidljiv napredak ,a posle nje cucnjevi ce biti laksi za ivodjenje i radice se pravilnije.Takodje vezba je zanimljiva jer cak iako nemamo ni jedan jedini teg mozemo da uzmemo torbu da u nju stavimo balon sa vodom ,torba na ledja i da opet gruvamo. Zanimljiva stvar za godisnji odmor ako nista drugo.
« Poslednja izmena: Jul 04, 2012, 12:39:03 posle podne od strane Dukiknight » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.