TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 10:09:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko skidanja sala sa stomaka  (Pročitano 4733 puta)
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #7 poslato: Jul 06, 2012, 07:07:14 posle podne »

Napisi nam tvoju ishranu da bi mogli da ti pomognemo..
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Jul 06, 2012, 06:48:41 posle podne »

Sta god tebi odgovaralo sto se kardio treninga tice..ja bih licno pre odabrala bajs...Nemoj izbacivati UH nego samo smanji..kad je hleb u pitanju ili ga ptpuno izbaci ili ga svedi na minimum...Mozes pojesti i vise od tri konzerve nedeljno..Bolje sveza riba, ali ako nema toga i iz konzerve je ok...
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #5 poslato: Jul 06, 2012, 06:19:18 posle podne »

Znaci odradim trening sa opterecenjem i odma nakon oga 45min cardio,e sad,mozete mi napisati sta da radim ? mislim trening u tih 45min,traka,bicikla,kako da raspodelim ? ili trcanje 45min ? Oko ishrane koliko sam ja razumeo sto manje ugljenih hidrata a sto vise proteina ? Dali da izbacim hleb iz ishrane ? JA jedem dosta hleb,ceo hleb za jedan dan.I dali treba skroz izbaciti ugljene hidrate ili ih samo smanjiti ? I dali je dobro da 3 puta nedeljno pojedem ribu u konzervi ? Obicno popijem whey posle treninga i kad dodjem kuci pojedem ribu u konzervi i pridvece meso,salatu.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Jul 06, 2012, 05:48:57 posle podne »

Mozes ujutru odvojeno od treninga sa opterecenjem a mozes i posle treninga sa opterecenjem...kako god tebi odgovara...Trening ti moze ostati kakav je i bio a sto se tice kardio treninga tri puta nedeljno oko 45 minuta laganim tempom...Ono sto ti je najbitnije na sta treba da obratis najvise paznju opet kazem je ishrana...Od nje ti najvise zavisi bilo da je masa u pitanju, bilo definicija...
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #3 poslato: Jul 06, 2012, 11:55:06 pre podne »

Dali onda treba da ubacim posle treninga i cardio ? Npr odradim trening i na kraju trcim ili biciklu ? I kako bi to izgledalo,koliko minuta trcanja,koje vezbe i koliko puta nedeljno ?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Jul 06, 2012, 11:27:58 pre podne »

Samo promenom ishrane..smanjivanjem UH i povecanjem proteina....malo moras izgubiti na masi ali ako budes unosio dovoljnu kolicinu proteina nista drasticno...
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #1 poslato: Jul 06, 2012, 11:12:09 pre podne »

Pozdrav,
Idem u teretani 5 meseci,imao sam 56 kila sad imam 68,dobio sam na masi sto mi je i cilj,primecuje se svuda da ima "masa" na rukama,ledjima,ramenima ali samim tim i na stomaku,pre teretane sam imao mnogo dobre trbusnjake,ima ih i sad ali se mnogo slabije vide,imam salo na stomaku,i ne vide se najbolje,kao i svi i ja bi hteo da se sto bolje vide,sad je leto.
E sad dali je moguce izveci to,da skinem salo sa stomaka,da se oni sto bolje vide a da masa na ostalim delovima tela ostane ista,da se ne skidaju misici,i kako bi izgledao trening ? Ja idem pon,sreda i petak u teretani i subotu odradim noge,uzimam whey protein i creatin.
Dali je to izvodljivo,i dali sam malo zakasnio sa tim pitanjem,dali je tesko postici nesto za ovo leto ?
NAdam se da ste me razumeli sta sam hteo pitati,ne mogu bas najbolje objasniti.
Hvala !
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.113 sekundi sa 17 upita.