TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 05:20:46 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko sagorevaca  (Pročitano 4084 puta)
focuswOw
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #12 poslato: Jul 19, 2012, 04:34:09 posle podne »

Nisam profesionalac, tek 2 meseca radim ovo kao sto sam napisao, ali mora nekad da se pocne, kao sto glasi moj omiljeni citat : "a journey of a thousand miles, must begin with a single step." ;) za sada mi je prioritet da smanjim procenat masnoce u telu, misicnu masu imam poprilicno. Eh sad, naravno zivotni san mi je da postanem profesionalni bodybuilder, kolko je ostvariv taj san, videcemo za par godina :)
rezultati su odlicni, vrlo brzo smanjujem procenat masnoce u telu, a ne gubim misicnu masu. Naravno da je vredno toga, ako nesto jako zelis moras da das sve od sebe da to ostvaris.
« Poslednja izmena: Jul 19, 2012, 04:36:30 posle podne od strane focuswOw » Sačuvana
a journey of a thousand miles, must begin with a single step.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #11 poslato: Jul 19, 2012, 04:22:32 posle podne »

Da li si ti profesionalac? Kakvi su ti rezultati i da li je sve to vredno toga?

Ne kazem nista lose, samo me zanima, rispekt za sve sto radis, malo ljudi moze tako.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
focuswOw
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #10 poslato: Jul 19, 2012, 04:11:28 posle podne »

Pa ok je to, u pravu si, ali znam mnogo ljudi koji pre posla, naprimer, odvoje ujutru pola sata trcanja, voznje bicikla ili druge kardio aktivnosti... ja volim ovo sto radim, stalo mi je jako do toga, zato mi i nije tesko :) a i uzgred, raspust je, bar za mene, jer sam jos uvek u srednjoj skoli, tako da ga iskoriscavam najbolje moguce :)
Sačuvana
a journey of a thousand miles, must begin with a single step.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Jul 19, 2012, 04:07:20 posle podne »

svaka čast ako možeš tako, svaki sat pre ponoći vredi 2...  ne kažu to za džabe...

meĂ°utim nekome kome obaveze ne dozvoljavaju takav način života, nikako ne bih preporučila da sebi preseca san radi treninga, to bi već značilo forsiranje organizma... ipak je cilj da pronaĂ°emo aktivnost koja nam prija i da uživamo u tome ;) 
Sačuvana
focuswOw
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #8 poslato: Jul 19, 2012, 04:01:16 posle podne »

gledaj ovako Mare, razmisli prvo da li ti uopste stalo do zdravog zivota, bodybuildinga, ili razloga zbog cega uopste treniras, ako ti je zaista stalo, ustani kao ja u 4 sata ujutru(nema nista lepse od izlaska sunca) uzmi dve pilule tog sagorevaca(koristimo isti) i trci jedno pola sata laganim tempom. zatim dodji kuci doruckuj, idi malo na net sta ja znam, mozes i da odmoris, ali ne da spavas, pa posle u 10 na trening lepo. a uvece legni u 9 ili 10 najkasnije, tako je najbolje, to ti je moj savet.
Sačuvana
a journey of a thousand miles, must begin with a single step.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Jul 19, 2012, 03:58:59 posle podne »

Hvala ti Miro,jel ce biti okej u kombinaciji sa PH-x kreatinom?
A pocetkom sledeceg meseca cu uzeti Whey,malo mi je frka sa novcem :)

ok je...ako budes dovoljno kroz hranu unosio proteina nemas frke...mada whey je uvek dobro dosao ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Jul 19, 2012, 03:49:09 posle podne »

Što se sagorevača tiče nemoj ni slučajno da se budiš da bi pio... ne prekidaj san :)

možeš popiti 1-2 kapsule pred trening,  a popodne još jednu ili dve

kreatin koji ne povlači vodu je ok u kombinaciji sa sagorevačima.

predložila bih ti da čim skupiš novac uzmeš jedan dobar whey protein.

I nadam se da si svestan da najveći deo tvog uspeha nosi ishrana... a onda trening, i tek posle toga suplementacija
Sačuvana
MareNIS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #5 poslato: Jul 19, 2012, 02:33:30 posle podne »

Hvala ti Miro,jel ce biti okej u kombinaciji sa PH-x kreatinom?
A pocetkom sledeceg meseca cu uzeti Whey,malo mi je frka sa novcem :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Jul 19, 2012, 02:30:05 posle podne »

Nema potrebe da se opterecujes nece skoditi...
Sačuvana
MareNIS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #3 poslato: Jul 19, 2012, 02:19:06 posle podne »

Znaci nema veze sto ce razlika u vremenu izmedju uzimanja tableta biti samo sat ipo vremena? Nece skoditi nista?  :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Jul 19, 2012, 02:02:44 posle podne »

Nema veze kad ustajes a kad pijes sagorevac...nemoj se cimati i prekidati san nego popij cim ustanes i pred trening...
Sačuvana
MareNIS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10


« Odgovor #1 poslato: Jul 19, 2012, 01:51:09 posle podne »

Pozdrav ljudi,nov clan sam ovde.  :)
Kupio sam Ripped Fuel sagorevace koji su sad na akciji,i ljudi u Pansport prodavnici su mi preporucili da ih pijem na sledeci nacin:
Jednu cim ustanem na prazan stomak,a drugu pola sata pre treninga.I nakon nedelju-dve da povecam na 3-4 pilule.Ali jedan problem imam,ja ustajem oko 10 i oko 11:30 idem na trening.E sad to mi je mnogo mali razmak izmedju uzimanja tableta.Jel bi mogo na primer da se probudim u 6 samo da popijem tabletu i da nastavim da spavam do 10 ili cu morati da menjam termin treninga?  ???
Hvala unapred na odgovorima :)
I zeleo bih da dodam da cu od ponedeljka da pijem Biotech Kreatin PH-x,rekli su mi da ce to biti super kombinacija za mrsavljenje + definiciju,a nadam se da hoce  ::)
« Poslednja izmena: Jul 19, 2012, 01:55:55 posle podne od strane MareNIS » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 17 upita.