TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 11:57:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 27 28 [29] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: hmm... Bol u kolenu,rukama...  (Pročitano 74416 puta)
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #5 poslato: Avgust 28, 2012, 10:37:56 posle podne »

Tnx  ;) ne treba da potpuno prekidaš aktivnost, probaj bicikl ako ne dovodi do bolova. Možeš nastaviti vežbe sa 30% težine, na kraju obavezno istezanje.. Ako boli posle aktivnosti masiraj ledom....
Javi kako ide.  :)
Evo danas sam se usudio napraviti trening nogu... izgledao je  ovako: 8 serija cucnjeva - 1.50kgx10 2.70kgx10 3.80kgx10 4.80kgx10 5.90kgx10 6.90kgx10 7.100kgx8  8.100kgx8------->3 serije ono na prste... 110kg 110kg 115kg.. x 10     i 3 brze serije iskoraka bez tezine... sto se tice cucnja ovako su isle kilaze jer sam ,,opipavao,, tezine da vidim ocel me boleti...
al misliim da mogu da se vratim na zadnju tezinu koju sam radio 110kg x6 puta... ne znam sta ti kazes... mislio sam sledeci treningi isto ovako uccnjeve i ovo na prste a u ovu vezbu iskorak da ubacim kilazu... pregibe.. jos izbegavam mislim da bi mi se bol tad vratio... al evo da ti  opisem taj bol.. kod savijene noge me nista ne boli.. nego kad ispruzim pa ma donjem delu kolena mogu da napipam  gde me boli... al dok sam to danas radio nije mi nista smetalo.. odogovri pls!ty
Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2012, 10:42:34 pre podne »

Tnx  ;) ne treba da potpuno prekidaš aktivnost, probaj bicikl ako ne dovodi do bolova. Možeš nastaviti vežbe sa 30% težine, na kraju obavezno istezanje.. Ako boli posle aktivnosti masiraj ledom....
Javi kako ide.  :)
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2012, 01:54:36 posle podne »

Probaj da smanjiš kilažu, radi ispod granice bola. Moguće je da si preforsirao tetive...
Javi kako ide...
Realno ti si mi omiljeni lik na pansport forumu...  znas kako .. razmisljao sam da do 16 septembra to jest kraj ovog meseca u teretani ne radim noge... samo tako poneki kardio i klasicno sto sam vec napisao u nekoj od tema da volim voziti biciklo ... a eto da  vidim sta ti mislis jednostavno reko bolje da odmorim koleno  i  to je to
Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2012, 05:06:53 posle podne »

Probaj da smanjiš kilažu, radi ispod granice bola. Moguće je da si preforsirao tetive...
Javi kako ide...
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #1 poslato: Avgust 11, 2012, 11:56:58 posle podne »

Sto se tice bola u kolnu nastala je na sledeci nacin...  ->Pri kraju sam treninga... poslednja serija sutanja  na masini... 6 ponavljanja odradio ... to poslenje mi je bilo najgore.. tu je sve pcelo osetio sam lagan bol  kad savijem nogu u kolenu... evo danas je oped bio trening nogu.. pokusao sam sut sa  nekim zavidnim opterecenjem al oped isto...
Bol u rukama tacnije bicepsima i tricepsma... hmmm kako je to nastala pa mislim da je od treninga grudi i  ledja... ova od trciepsa mislim da je od uskog bencha a bicepsa kolko mi se cini od lat masine.. posto lat bas derem...
Zanima me jedna stvar...  dal da prestanem da radim jedno vreme trening nogu zbog kolena ili da radim samo vezbe i tezine koje mi ne opterecuju toliko koleno.. posto pri manjih kilazama i nekim vezbama ne osteim bol.
Tako isto i sa rukama uglavnom mi ta bol ne smeta tokom serije nego posle...
Sta da radim? da odmaram? da vezbam  koliko je potrebno sa slabijom kilazom ili nesto trece?
Sačuvana
SAX!
Stranice: 1 ... 27 28 [29] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.125 sekundi sa 17 upita.