TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395136 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:27:51 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: 1RM vazno!  (Pročitano 1988 puta)
Budatkd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2012, 11:50:56 pre podne »

Snasao sam se nekako, tako da je sve ok sada :) Hvala puno u svakom slucaju.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2012, 09:07:01 pre podne »

Hvala na brzom odgovoru :) . Evo imam jos 1 problem, citam knjigu "Vrhunski kondicioni trening" i kniga je koristna mnogo, ali je napisana sa "strucnim recima" koje ne razumem bas najbolje :D . Snadjem se tu i tamo, ali imam problem kod Linearne i Nelinearne metode treniranj., Pise za Mikrociklus 1 (koji se sa stoji od 4 nedelje , a ima ih ukupno 4) i sad pise za 1. "tri do pet serija" od 12 do 15 RM. nisu mi jasne te serie... Dali su to treninzi u toku 1 nedelje, ili sta... ? :S
Hvala jos jednom :)

To o čemu ti govoriš je periodizacija treninga i to je nešto što se u bb radi drugačije, čak se sam termin "periodizacija" ne koristi kao u olimpijskom dizanju tegova...

Kada bi mi napisao tačno šta te buni možda bi mogao da ti dam nešto detaljniji odgovor.

Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Budatkd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #3 poslato: Avgust 22, 2012, 09:56:39 posle podne »

Hvala na brzom odgovoru :) . Evo imam jos 1 problem, citam knjigu "Vrhunski kondicioni trening" i kniga je koristna mnogo, ali je napisana sa "strucnim recima" koje ne razumem bas najbolje :D . Snadjem se tu i tamo, ali imam problem kod Linearne i Nelinearne metode treniranj., Pise za Mikrociklus 1 (koji se sa stoji od 4 nedelje , a ima ih ukupno 4) i sad pise za 1. "tri do pet serija" od 12 do 15 RM. nisu mi jasne te serie... Dali su to treninzi u toku 1 nedelje, ili sta... ? :S
Hvala jos jednom :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Avgust 21, 2012, 07:30:00 posle podne »

U pravu si. :)
Sačuvana
Budatkd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2012, 05:39:39 posle podne »

Zdravo, imam jedno pitanje koje mi je veoma bitno. citam jednu knjigu i non stop mi pise 1RM, 10RM. ako bi mogao nego da mi objasni sta to znaci posto mi je veoma bitno. Ja mislim da je to 1 repetitivni maksimum, sto oznacava da vezbu koju radim, radim sa maksimum tezinom koju mogu da uradim samo 1, a 10RM znaci da radim sa tezeinom koju mogu 10puta da ponovim? Ako sam u pravu da mi samo kazete i da me ispravite ako gresim. Hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.