TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 11:39:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet  (Pročitano 2058 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Septembar 06, 2012, 11:34:38 posle podne »

Flogocid mast i peškir...
Javi kako ide. Pozz
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2012, 07:12:51 pre podne »

Bolje stavi peskir neki.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #5 poslato: Septembar 05, 2012, 09:16:31 posle podne »

pozz ognjene , poceo sam da rdim istezanja posle treninga i mogu da kzem da mi j edosta bolje. Jos nisam stigao da odradim snimanje ali cu i to uraditi..imam jedno pitanje ..kad radim cucanj na mestu gde mi sipka leze na ledja stvaraju mi se poderotine od sipke e sad nekad mi to zaraste do sledeceg treniga a nekad ne pa opet to mesto raskrvarim..ima li neka  krema da mazem da se to brze sanira..ili da obucem neki deblji duks dok radim?
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2012, 03:24:34 posle podne »

Čučanj, polučučanj ili leg ekstenzija sa spoljnom rotacijom noge...
Javi kako ide
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2012, 01:53:09 posle podne »

hvala puno na odgovoru....videcu ovih dana da odem na pregled pa javljam sta je i kako je ...da ne lazem desi mi se cesto da zaboravim da se istegnem posle treninga ali moracu da obratim paznju na to...jos jedna stvar ,koje bi to bile vezbe za jacanje medijalne glave kvadricepsa...?
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2012, 10:54:02 pre podne »

Moguće da si preopteretio hrskavicu čašice zbog pojačanog kontakta čašice i butne kosti. Radi se o pfps patelofemoral pain sindrom ili bolni sindrom čašice. Uzrok je zategnut kvadriceps, što tokom dužih vožnji, stepenica pojačava iritaciju hrskavice čašice. Moraš raditi istezanja na kraju treninga, bar 5min, raditi vežbe zajačanje medijalne glave mišića kvadriceps, što bolje pozicionira čašicu i smnjuje iritaciju. Kad sediš noge ispružene, ne savijene u kolenima. Mislim da je kod tebe osnovni problem zategnut kvadriceps i moraš da obratiš više pažnje i vremena istezanju....
Ordinacija u Zemunu  Sportmedica aliance, savonska 18,  dr Lukić sportski lekar, 011 3077 620

javi kako ide. Pozdrav
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #1 poslato: Avgust 22, 2012, 03:18:53 posle podne »

pozdrav doco...ajde i ja nesto da pitam...bavim se fizickim poslom ...puno stepenica i puno voznje...osecam nelagodnost u kolenima posle duge voznje pogotvou na kolenu na levoj nozi kojom stiskam kvacilo..a onda tako ukocen po stepenicama...vremenom je to pocelo da bude cesce pa osecam bol u delu gde se zavrsava kvadriceps i pocinje koleno...pre jedno godinu iop sam krenuo u teretanu i radim neki PL ...cucanj 220 mrtvo 230 benc 170...od kad dizem tegove manje si mi tegobe ali i dalje su tu...e sad kad radim mrtvo desi mi se ponekad da osetim isti bol kao i posle voznje..kod cucnja imam dobru tehiku pa nemam problema izuzv kod prednjeg cucnja kad mi kolena odu blago napred prema prstima...inace isto osecam kao neku ukocenost kolena posle dugog sedenja u kombiju...hteo bih da odem na neki pregled kod nekog strucnjaka za te stvari...inace sam iz zemuna pa ako imas neku preporuku bio bih ti zahvalan...znam da bi trebao da menjam posao i gledacu u buducnosti da to uradim ali voleo bih da nastavim sa tegovima i da krkam sto vise kg na cucnju ..pa bih pre toga voleo da vidim u kakvom su mi stanju kolena..primetio sam da mi duboki cucanj ass to gras bas godi kao i istezanja koja pogadjaju gornji deo butine...doco izvini na smetnji ali ako mozes da pomognes bio bih ti veoma zahvalan...pozzz
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 17 upita.