TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 05:21:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Noreaktor!  (Pročitano 5123 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2012, 08:20:49 pre podne »

Pozz :) ovim putem  bih hteo od vas da mi predlozite neki Noreaktor za sticanje bolje definicije i bolje oblikovanje misica.hvala

Takvi ne postoje, a niti daju snagu što je opet zabluda.

Azot raktori, kako ih popularno zovu su u startu zamišljeni kao suplementi koji povećavaju priliv krvi u mišić putem širenja krvnih sudova, a u meĂ°uvremenu se u njih dodalo raznih drugih suplemenata kao što su kofein, kreatin, beta alanin i još gomila nekih čije nazive ne mogu ni da izgovorim.

Cilj ovih preparata danas je da povećaju metalni fokus (kofein/taurin itd), priliv krvi u mišić (arginin u raznim formama) i većina ostalih sastojaka je ionako samo u tragovima i nije dovoljno velika da bi ispunila zadataka za koji je namenjena (kreatin u dozama od 1 ili 2 gr itd)

Poenta je da NO proizvodi rade sasvim drugu svrhu od te koju si ti zamislio. Mene interesuje da li ti je neko rekao da služe za tu svrhu ili si sam došao do tog zaključka?

Isto tako vidim da se buniš oko odreĂ°enih termina jer ne postoji takva stvar kao što je oblikovanje mišića. Oblik koji posedujemo je genetski predodreĂ°en i neće se promeniti prirodnim putem (možda operacijom...). Mišiću možeš da uradiš dve stavri kroz trening, a to je da ga povećaš i da ga smanjiš. Oblikovanje, tonus i ostale gluposti su samo reči koje se koriste u reklamama da bi prodali one teleshop vibratore koje žene koriste kao izgovor za vežbanje.

Zašto ne bi ti počeo tako što ćeš mi reći šta ti trenutno radiš, koliko drugo treniraš i šta hoćeš da postigneš, pa ćemo da krenemo dalje ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Avgust 26, 2012, 11:23:57 posle podne »

Pozdrav,

Zapravo No Reaktor ti sluzi da ti pruzi vise snage za trening,,definicija i oblikovanje misica vec zavise od nekih drugih stvari, prvenstveno tvoje ishrane, zatim treninga ;)
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2012, 11:18:27 posle podne »

Pozz :) ovim putem  bih hteo od vas da mi predlozite neki Noreaktor za sticanje bolje definicije i bolje oblikovanje misica.hvala
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 18 upita.