TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397188 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 05:21:37 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim za pomoc  (Pročitano 2420 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Septembar 10, 2012, 01:45:41 posle podne »

Pre svega pozdrav svima :D

Ovako postoji li neki proizvod (suplement) ili kako vec koji ce da mi "napumpa misice" znaci necu masu!!! Vec samo da se napumpaju misici sto vise mogu.. sto se tice ishrane nije mi na nekom nivo-u ali trudim se koliko mogu da bude zdrava,ne treniram u teretani vec sam ono kucna ili street varijanta.
Citao sam dosta po forumu ali nikako da nadjem konkretno neko pitanje vezano za moj problem pa sam resio da se registrujem i da postavim :D  ;D

da se napumpa mišić?!

Vidi, bez treninga i ishrane se nećeš "napumpati" nikako...  tako da to što ti želiš je nerealno a mogu reći i besmisleno.

Što se tiče NO reaktora, oni spadaju u suplemente koji daju "mišićnu pumpu", ali tako što šire krvne sudove i daju ti "kick" pre treninga ali i njijhovo korišćenje nema smisla ako nema dobrog treninga, kvalitetne ishrane i dobre osnovne suplementacije.

Tako da ti je moj najiskreniji savet da se malo strpiš, prelistaš forum, naĂ°eš dobre savete oko ishrane i treninga, kreneš lepo da treniraš i da se hraniš i to je to.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #7 poslato: Septembar 10, 2012, 10:50:37 pre podne »

Pogresno si mesto nasao za trol
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
N.N
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #6 poslato: Septembar 10, 2012, 09:11:22 pre podne »

Pre svega pozdrav svima :D

Ovako postoji li neki proizvod (suplement) ili kako vec koji ce da mi "napumpa misice" znaci necu masu!!! Vec samo da se napumpaju misici sto vise mogu.. sto se tice ishrane nije mi na nekom nivo-u ali trudim se koliko mogu da bude zdrava,ne treniram u teretani vec sam ono kucna ili street varijanta.
Citao sam dosta po forumu ali nikako da nadjem konkretno neko pitanje vezano za moj problem pa sam resio da se registrujem i da postavim :D  ;D

Jest da uvek kažem da nema glupih pitanja, ali ovo se definitivno kvalifikuje?

Kako si tačno zamislio da se mišić naduva, kao balon?

Da li uopšte bilo šta znaš o anatomiji tela ili si samo došao ovde da nas troluješ sa glupim pitanjima?

I kako to misliš da već radiš to što ti je Nikolito reko, a u svom pitanju kažeš da ti ishrana nije neka i da ne treniraš sa tegovima?

Ukoliko hoćeš da izgledaš kao bilder moraćeš da radiš ono što bilderi rade, u suprotnom nastavi da vežbaš po ulici i tako ćeš i izgledati...

care niti imam zelju niti se trudim da izgledam kao bilder a to da je pitanje glupo mozda i jeste...

ne mislim da mi misici budu kao balon vec konkretno da prikupe sto vise vode u njima..koristio sam kreatin i deluje mi super sad bih da kupim nesto drugo i efikasnije na to sam mislio..

p.s.ne trolujem samo ja ovde vec gde god odem :D
« Poslednja izmena: Septembar 10, 2012, 09:18:00 pre podne od strane N.N » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Septembar 10, 2012, 08:09:46 pre podne »

Pre svega pozdrav svima :D

Ovako postoji li neki proizvod (suplement) ili kako vec koji ce da mi "napumpa misice" znaci necu masu!!! Vec samo da se napumpaju misici sto vise mogu.. sto se tice ishrane nije mi na nekom nivo-u ali trudim se koliko mogu da bude zdrava,ne treniram u teretani vec sam ono kucna ili street varijanta.
Citao sam dosta po forumu ali nikako da nadjem konkretno neko pitanje vezano za moj problem pa sam resio da se registrujem i da postavim :D  ;D

Jest da uvek kažem da nema glupih pitanja, ali ovo se definitivno kvalifikuje?

Kako si tačno zamislio da se mišić naduva, kao balon?

Da li uopšte bilo šta znaš o anatomiji tela ili si samo došao ovde da nas troluješ sa glupim pitanjima?

I kako to misliš da već radiš to što ti je Nikolito reko, a u svom pitanju kažeš da ti ishrana nije neka i da ne treniraš sa tegovima?

Ukoliko hoćeš da izgledaš kao bilder moraćeš da radiš ono što bilderi rade, u suprotnom nastavi da vežbaš po ulici i tako ćeš i izgledati...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #4 poslato: Septembar 10, 2012, 12:07:01 pre podne »

U ovom sportu je potrebno strpljenje, ne moze nista preko noci potrebne su meseci, godine da bi dosao do zeljenog izgleda..

Znaci strpljenje je kljuc uspeha
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
N.N
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Septembar 10, 2012, 12:01:35 pre podne »

Ne postoji ni jedan preparat koji bi te napumpao

Na prvom mestu ishrana, jak trening, odmor i naravno ako imas pare za suplementaciju bilo bi savrseno... NO PAIN NO GAIN

Usreci me :D hahah
Sve to sto si naveo i radim medjutim nisam zadovoljan sa misicima i dalje al bice bolje nadam se..
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #2 poslato: Septembar 09, 2012, 11:58:46 posle podne »

Ne postoji ni jedan preparat koji bi te napumpao

Na prvom mestu ishrana, jak trening, odmor i naravno ako imas pare za suplementaciju bilo bi savrseno... NO PAIN NO GAIN
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
N.N
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Septembar 09, 2012, 11:44:06 posle podne »

Pre svega pozdrav svima :D

Ovako postoji li neki proizvod (suplement) ili kako vec koji ce da mi "napumpa misice" znaci necu masu!!! Vec samo da se napumpaju misici sto vise mogu.. sto se tice ishrane nije mi na nekom nivo-u ali trudim se koliko mogu da bude zdrava,ne treniram u teretani vec sam ono kucna ili street varijanta.
Citao sam dosta po forumu ali nikako da nadjem konkretno neko pitanje vezano za moj problem pa sam resio da se registrujem i da postavim :D  ;D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.111 sekundi sa 17 upita.