TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:33:44 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dnevnik treninga - fitocracy  (Pročitano 1954 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Septembar 14, 2012, 02:35:47 posle podne »

Pozdrav.

Od kad sam počeo da idem u teretanu vodim dnevnik treninga, rekoše mi važno je. Koristio sam i papiriće i neke aplikacije dok nisam naišao na sajt koji se zove fitocracy (lako ćete ga izguglati). Poenta je sajta da se vodi dnevnik treninga, ali su dodali neke zabavne detalje. Za svaku aktivnost dobijaju se poeni na osnovu kojih se prelaze nivoi, dobijaju predodreĂ°ene značke za neke poduhvate i sl. Naravno tamo se ljudi organizuju u grupe, razgovaraju i sl. Nema puno ljudi iz Srbije, pa rekoh da preporučim, sigurno će se bar nekome dopasti. Prijava je besplatna i ne treba vam invite od kad je pre par meseci sajt izašao iz beta faze.

PS ako hoćete da se prijavite, možete meni da date e-mail da vam pošaljem invite, ali to je opciono, samo bi meni pomoglo. Nisam zbog toga ovo pisao, pa kako ko hoće.

to zna da bude simpatično...  društvena mreža i nešto korisno u isto vreme...  imam i ja jedan sajt za preporuku tog tipa (iako nema veze sa treningom nego sa učenjem stranih jezika - svih koje možete da zamislite....   www.livemocha.com)
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #4 poslato: Septembar 14, 2012, 01:32:08 posle podne »

Ma nekako mi je to sve previse fensi (da ne kazem gej), ja licno ne volim takve stvari, ovako sebi prilagodim u excelu kako mi najbolje odgovara, mogu da zapisem sa strane sve sto imam u planu i slicno... Al ok je stvar, moze da podstakne ljencuge da pocnu zapisivati treninge, a po meni je to veoma bitno...
Sačuvana
coldwater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


I'm a lead farmer motherfucker.

« Odgovor #3 poslato: Septembar 14, 2012, 01:04:20 posle podne »

Svakako je bolji excel nego sveska..

Meni se fitocracy dopao bez obzira što nisam fan društvenih mreža, super mi je što podseća na igricu sa poenima i nivoima - privlače tim aspektom najviše. Mada i taj socijalni aspekt isto nije loš kome se dopada.. Socijalni efekat se dobro pokazao u tim grupama gde može zaista puno da se nauči i o ishrani i o vežbanju, poput ovog foruma.

Evo i screenshot kako izleda pregled uraĂ°enih čučnjeva, kao primer nekih "izveštaja" sa sajta:

http://i.imgur.com/fEgYh.png

PS hahaha sad sam video da ovi podaci mogu da se downloaduju u CSV formatu pa možeš i u excelu da otvoriš pa se poigraš :)
Sačuvana
--
cheers,
milan.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2012, 12:31:07 posle podne »

LOL sta je ovo, neki fejsbuk... Ja sam jedno vrijeme pisao u svesku, ali posto sam malo neuredan to sam batalio pa sam se prebacio na Excel, trenutno mi ovako izgleda http://i49.tinypic.com/2v36jra.jpg
Sačuvana
coldwater
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 60


I'm a lead farmer motherfucker.

« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2012, 11:29:02 pre podne »

Pozdrav.

Od kad sam počeo da idem u teretanu vodim dnevnik treninga, rekoše mi važno je. Koristio sam i papiriće i neke aplikacije dok nisam naišao na sajt koji se zove fitocracy (lako ćete ga izguglati). Poenta je sajta da se vodi dnevnik treninga, ali su dodali neke zabavne detalje. Za svaku aktivnost dobijaju se poeni na osnovu kojih se prelaze nivoi, dobijaju predodreĂ°ene značke za neke poduhvate i sl. Naravno tamo se ljudi organizuju u grupe, razgovaraju i sl. Nema puno ljudi iz Srbije, pa rekoh da preporučim, sigurno će se bar nekome dopasti. Prijava je besplatna i ne treba vam invite od kad je pre par meseci sajt izašao iz beta faze.

PS ako hoćete da se prijavite, možete meni da date e-mail da vam pošaljem invite, ali to je opciono, samo bi meni pomoglo. Nisam zbog toga ovo pisao, pa kako ko hoće.
Sačuvana
--
cheers,
milan.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.