TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 05:21:03 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je pametna kombinacija piti glutamin i sagorevac masti?  (Pročitano 3139 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Septembar 20, 2012, 02:01:36 posle podne »

Vodim racuna o ishrani kao nikad u zivotu. Smrsao sam 24kg samo vezbanje i ishrana za 4 meseca. A da li bi mogao da mi preporucis neke preparate?
24 kg za 4 meseca je mnogo i nije bas zdravo i moras voditi racuna da ne gubis misicnu masu.moras pojacati proteinske obroke ,a od suplementacije recimo Scitec whey profesional,bcaa SNI,multivitamin neki.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Septembar 20, 2012, 08:35:36 pre podne »

Hvala na odgovorima. Uzecu Unidyne sto se tice sagorevaca. A sad ne znam da li glutamin ili bcaa? Zbunio me Zoltan. Posto su mi drugari preporucivali glutamin. A sto se tice proteina trenutno imam para za 2 preparata a protein bi mozda mogao da saceka.

ja bih ipak prvo uzela protein... ako ostane para onda uzmeš bcaa, ako ostane još onda dodaš i glutamin.   Protein možeš da piješ posle treninga, i u toku dana kao zamenu za obrok.

Unidyne je dobar, samo kreni postepeno sa dozom, lagano povećavaj dok ne doĂ°eš do preporučene dnevne doze od 4 kapsule, i nemoj da piješ kasno uveče...

srećno :=)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Septembar 19, 2012, 04:38:55 posle podne »

BCAA ili aminokiseline u tabletama od Dymatiza....
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Septembar 19, 2012, 04:14:52 posle podne »

Hvala na odgovorima. Uzecu Unidyne sto se tice sagorevaca. A sad ne znam da li glutamin ili bcaa? Zbunio me Zoltan. Posto su mi drugari preporucivali glutamin. A sto se tice proteina trenutno imam para za 2 preparata a protein bi mozda mogao da saceka.

Bcaa je potrebniji veruj mi.Ali ajd da ja ne pametujem i zamolio bih kolege i forumase da se ovde izjasne koji je suplement od ova dva bitniji.Znamo da su i glutamin i bcaa vazni ali koji je prioritet neka kazu i ostali.
Sačuvana
PetarI
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #6 poslato: Septembar 19, 2012, 03:58:51 posle podne »

Hvala na odgovorima. Uzecu Unidyne sto se tice sagorevaca. A sad ne znam da li glutamin ili bcaa? Zbunio me Zoltan. Posto su mi drugari preporucivali glutamin. A sto se tice proteina trenutno imam para za 2 preparata a protein bi mozda mogao da saceka.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12822


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Septembar 19, 2012, 08:29:55 pre podne »

Moze ta kombinacija samo sto sam ja pre za bcaa nego glutamin jer je bcaa skup tri jako bitne aminokiseline koje nas organizam ne proizvodi a preko su mu potrebne.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Septembar 19, 2012, 08:10:31 pre podne »

Da li neko moze da mi pomogne oko ovoga? Ako jeste koje da uzmem? Vezbam 4 meseca i dosao sam do pola puta sto se tice mrsavljenja. Trenutno mi je fokus vise na skidanju masnih naslagan ali vezbam redovno i sa tegovima. Ako imate neke druge preporuke sta da koristim i koju kombinaciju rado bih ih cuo.
P.S. korigovao sam ishranu i imam 2m i 120kg ako je to bitno za znati


kao prvo svaka čast na uspehu... 24 kg, svako bi ti pozavideo na uspehu!

što se tiče suplementacije, može glutamin i sagorevač, ja bih tu dodala još protein.

Npr Dymatize Elite whey (koji je trenutno na akciji) jedna merica posle treninga sa 10 g glutamina.

Što se sagorevača tiče, za početak možda l karnitin, predlažem Scitec Carni FX.  Ako želiš neki jači, tj kompleksniji sagorevač možeš uzeti npr Universal Unidyne, ili Twinlab ripped fuel koji je još uvek na akciji.

Drago mi je što si uvideo važnost ishrane... to je uvek na prvom mestu.

Sigurna sam da ćeš biti uspešan i dalje, samo pametno!
Sačuvana
PetarI
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Septembar 18, 2012, 10:10:44 posle podne »

Vodim racuna o ishrani kao nikad u zivotu. Smrsao sam 24kg samo vezbanje i ishrana za 4 meseca. A da li bi mogao da mi preporucis neke preparate?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2012, 09:50:48 posle podne »

Na prvom mestu je da imas adekvatnu ishranu,a sagorevac i glutamin mozes kombinovati.
Sačuvana
PetarI
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2012, 09:49:19 posle podne »

Da li neko moze da mi pomogne oko ovoga? Ako jeste koje da uzmem? Vezbam 4 meseca i dosao sam do pola puta sto se tice mrsavljenja. Trenutno mi je fokus vise na skidanju masnih naslagan ali vezbam redovno i sa tegovima. Ako imate neke druge preporuke sta da koristim i koju kombinaciju rado bih ih cuo.
P.S. korigovao sam ishranu i imam 2m i 120kg ako je to bitno za znati
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 18 upita.