TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 05:14:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinacija Protein-saborevac.  (Pročitano 3735 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 04, 2012, 07:52:01 pre podne »

A sto se tice steroida, nemas potrebe jos tu temu da razmatras, pre bi bilo bolje da koristis suplementaciju, jer tek pocinjes,a i kasnije steroidi ti nisu potrebni ako nemas takmicarske ambiciije,sto se tice dobrog whey-a, u odnosu na cena-kvalitet dymatize elite imas ga na snizenju sada (valjda jos uvek) ili scitec-ov asortiman, koncentar ,isolat tebi je svejedno, uzmes glutamin,i desice se cudo, poceces da rastes i sa njima,bez steroida; )

Ok.Planirao dam da uzmem bas ovaj http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html protein ,mozes li mi reci kakav je,da li je dobar posto bi zaista zeleo da uzmem dobar protein i sta bi valjalo jos da se kombinuje uz njega ?

taj protein je moj omiljeni, iz razloga sto je kvalitetan i jako,jako ukusan (moji favoriti su coko lesnik  i  jagoda/bela cokolada)

Što se kombinacije tiče, predlažem ti da uzmeš kompleks vitamina i minerala poput Daily Formule (Universal) i omega 3 masti iz riblljeg ulja - Omega 3 fish oil (Natrol)

Što se tiče sagorevača, njih ima smisla uzimati tek kada je ishrana sreĂ°ena i trening uveden, od sagorevača bih ti predložila za početak npr Scitec Carni FX (l karnitin jače doze u kesicama koji je izmeĂ°u ostalog jako zdrav).
Ukoliko želiš neki jači sagorevač trenutno je još uvek na snazi akcija za Twinlab Ripped fuel extreme - dve po ceni jednog,
a dobar je i npr Universalov Unidyne.

Ako ima pitanja tu smo... pozz
OK cool samo mi jos kazite da li ima jos neki bolji protein od ovog za definiciju posto kad vec kupujem da uzmem sve u fullu

ne postoji protein za definiciju i protein za masu,  protein je protein :) bitno je da sadrži minimum hidrata i masnoća, kao što uglavnom whey i sadži

na akciji je više proteina kao što ti je Robert pomenuo, a što se odabira tiče ja bih odabrala upravo taj koji si naveo, ili možda Elite whey Dymatize :)

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 03, 2012, 05:43:42 posle podne »

Na akciji je više proteina. Zaista imaju odlične cene. IzmeĂ°u tih, ja bih izabrao Twinlab whey.
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/TL633-100-Whey-protein-fuel.html

Elite je odličan ali i 1.000 din skuplji od Twinlaba, a svi gledamo da što bolje finansijski proĂ°emo.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 03, 2012, 04:29:45 posle podne »

http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY315-Elite-Whey-Pro.html
to je moja preporuka ,najboilji protein za balans cena-kvalitet, nije penusav, odlican ukus, i fenomenalno se rastvara,ne moras nekad ni prati sejker koliko je cist :) a cene su priblizno iste..
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #9 poslato: Oktobar 03, 2012, 04:22:31 posle podne »


OK cool samo mi jos kazite da li ima jos neki bolji protein od ovog za definiciju posto kad vec kupujem da uzmem sve u fullu

Protein je protein, nema previse mozganja, kupis onaj za koji imas para i cepas ga redovno,za njega ti je bitan kontinuitet,a protein za masu i definiciju ne postoji, masa i definicija su termini koji se koriste za ishranu,kako jedes takav ces i biti, a protein ti je samo dodatak, da ne bi nosio piletinu u teretani,nego popijes nesto uprosceno da napunis ispraznjene depoe
[/quote]
Aha to nisam znao ,a samo mi reci da li valja ovaj http://www.pansport.rs/Proteini/Proteinske-mesavine/SI694-Pro-Whey.htmlprotein posto je na akciji ?
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 03, 2012, 03:49:48 posle podne »


OK cool samo mi jos kazite da li ima jos neki bolji protein od ovog za definiciju posto kad vec kupujem da uzmem sve u fullu
[/quote]

Protein je protein, nema previse mozganja, kupis onaj za koji imas para i cepas ga redovno,za njega ti je bitan kontinuitet,a protein za masu i definiciju ne postoji, masa i definicija su termini koji se koriste za ishranu,kako jedes takav ces i biti, a protein ti je samo dodatak, da ne bi nosio piletinu u teretani,nego popijes nesto uprosceno da napunis ispraznjene depoe
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 03, 2012, 03:46:18 posle podne »

A sto se tice steroida, nemas potrebe jos tu temu da razmatras, pre bi bilo bolje da koristis suplementaciju, jer tek pocinjes,a i kasnije steroidi ti nisu potrebni ako nemas takmicarske ambiciije,sto se tice dobrog whey-a, u odnosu na cena-kvalitet dymatize elite imas ga na snizenju sada (valjda jos uvek) ili scitec-ov asortiman, koncentar ,isolat tebi je svejedno, uzmes glutamin,i desice se cudo, poceces da rastes i sa njima,bez steroida; )

Ok.Planirao dam da uzmem bas ovaj http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html protein ,mozes li mi reci kakav je,da li je dobar posto bi zaista zeleo da uzmem dobar protein i sta bi valjalo jos da se kombinuje uz njega ?

taj protein je moj omiljeni, iz razloga sto je kvalitetan i jako,jako ukusan (moji favoriti su coko lesnik  i  jagoda/bela cokolada)

Što se kombinacije tiče, predlažem ti da uzmeš kompleks vitamina i minerala poput Daily Formule (Universal) i omega 3 masti iz riblljeg ulja - Omega 3 fish oil (Natrol)

Što se tiče sagorevača, njih ima smisla uzimati tek kada je ishrana sreĂ°ena i trening uveden, od sagorevača bih ti predložila za početak npr Scitec Carni FX (l karnitin jače doze u kesicama koji je izmeĂ°u ostalog jako zdrav).
Ukoliko želiš neki jači sagorevač trenutno je još uvek na snazi akcija za Twinlab Ripped fuel extreme - dve po ceni jednog,
a dobar je i npr Universalov Unidyne.

Ako ima pitanja tu smo... pozz
OK cool samo mi jos kazite da li ima jos neki bolji protein od ovog za definiciju posto kad vec kupujem da uzmem sve u fullu
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 03, 2012, 12:46:34 posle podne »

A sto se tice steroida, nemas potrebe jos tu temu da razmatras, pre bi bilo bolje da koristis suplementaciju, jer tek pocinjes,a i kasnije steroidi ti nisu potrebni ako nemas takmicarske ambiciije,sto se tice dobrog whey-a, u odnosu na cena-kvalitet dymatize elite imas ga na snizenju sada (valjda jos uvek) ili scitec-ov asortiman, koncentar ,isolat tebi je svejedno, uzmes glutamin,i desice se cudo, poceces da rastes i sa njima,bez steroida; )

Ok.Planirao dam da uzmem bas ovaj http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html protein ,mozes li mi reci kakav je,da li je dobar posto bi zaista zeleo da uzmem dobar protein i sta bi valjalo jos da se kombinuje uz njega ?

taj protein je moj omiljeni, iz razloga sto je kvalitetan i jako,jako ukusan (moji favoriti su coko lesnik  i  jagoda/bela cokolada)

Što se kombinacije tiče, predlažem ti da uzmeš kompleks vitamina i minerala poput Daily Formule (Universal) i omega 3 masti iz riblljeg ulja - Omega 3 fish oil (Natrol)

Što se tiče sagorevača, njih ima smisla uzimati tek kada je ishrana sreĂ°ena i trening uveden, od sagorevača bih ti predložila za početak npr Scitec Carni FX (l karnitin jače doze u kesicama koji je izmeĂ°u ostalog jako zdrav).
Ukoliko želiš neki jači sagorevač trenutno je još uvek na snazi akcija za Twinlab Ripped fuel extreme - dve po ceni jednog,
a dobar je i npr Universalov Unidyne.

Ako ima pitanja tu smo... pozz
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 03, 2012, 12:34:41 posle podne »

A sto se tice steroida, nemas potrebe jos tu temu da razmatras, pre bi bilo bolje da koristis suplementaciju, jer tek pocinjes,a i kasnije steroidi ti nisu potrebni ako nemas takmicarske ambiciije,sto se tice dobrog whey-a, u odnosu na cena-kvalitet dymatize elite imas ga na snizenju sada (valjda jos uvek) ili scitec-ov asortiman, koncentar ,isolat tebi je svejedno, uzmes glutamin,i desice se cudo, poceces da rastes i sa njima,bez steroida; )

Ok.Planirao dam da uzmem bas ovaj http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/SN482-100-Whey-Protein-Professional.html protein ,mozes li mi reci kakav je,da li je dobar posto bi zaista zeleo da uzmem dobar protein i sta bi valjalo jos da se kombinuje uz njega ?
« Poslednja izmena: Oktobar 03, 2012, 12:42:18 posle podne od strane Mille » Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 03, 2012, 08:34:52 pre podne »

Kombinacija proteina i sagorevača masti je odlična i najviše se preporučuje kada je u pitanju redukcija telesne težine - smanjenje masti...

što se tiče steroida i dopinga mi se borimo protiv toga najstrožije, imamo i saradnju sa antidoping agencijom Srbije.  Ovo nije forum na kojem možeš dobiti odgovore na ta pitanja.  Ipak zdravlje je na prvom mestu.

Ono što ću ti reći je da ne uništavaš svoje zdravlje, jer to za tebe nije, a i nećeš postići rezultate o kojima sanjaš sve dok se dobro ne potrudiš oko ishrane i treninga. Dakle, batali....  strpi se i par meseci u kontinuitetu radi treninge sa opterećenjem i kardio, hrani se kvalitetno, uzimaj navedene suplemente i ako negde zaškripi ovde imaš pomoć, iskrene i pametne savete.

pozdrav
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 03, 2012, 01:18:51 pre podne »

A sto se tice steroida, nemas potrebe jos tu temu da razmatras, pre bi bilo bolje da koristis suplementaciju, jer tek pocinjes,a i kasnije steroidi ti nisu potrebni ako nemas takmicarske ambiciije,sto se tice dobrog whey-a, u odnosu na cena-kvalitet dymatize elite imas ga na snizenju sada (valjda jos uvek) ili scitec-ov asortiman, koncentar ,isolat tebi je svejedno, uzmes glutamin,i desice se cudo, poceces da rastes i sa njima,bez steroida; )
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 03, 2012, 01:16:16 pre podne »

Ti u sustini sve dijetetske suplemente mozes kombinovati,samo moras nauciti tajming za njih...mada sto se mene tice sagorevac nije nista posebno,nego samo jednim delom pokretac boljeg aktiviranja sagorevanja masnih celija..ja bih te pare pre ulozio u glutamin, komb protein i glutamin,i korigovanje ishrane i dobar kardio,i bice sve ok..obicno ljudi kupe sagorevac, pa se nakrkaju i posle misle da je on napitak koji ce ubiti sve to sto si pojeo,da jeste svi bi lako mrsavili :)
Sačuvana
Mille
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 03, 2012, 12:42:49 pre podne »

Pozdrav hteo bi da vas pitam da li se moze kombinovati Protein i sagorevac masti .I da li mozete da mi predlozite neki vrhunski pretein za definiciju.I ovim putem bi zeleo da mi kazete nesto vise o steroidima ,ako ima tema o njima molim link hvala.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.128 sekundi sa 17 upita.