TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:41:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skracen biceps,genetika ili sta ?  (Pročitano 2914 puta)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 05, 2012, 01:35:10 posle podne »

I ne gledaj na to kao na nedostatak vec posmatraj svoje telo kao sopstvenu jedinstvenost, ne poredi se sa drugima u tom smislu, mishici su ti takvi kakvi su, voli i prihvati svoje telo i budi zadovoljan sobom jer radish na sebi :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 05, 2012, 10:40:58 pre podne »

Nema to veze sa treningom, takav ti je biceps i triceps i tu ne možeš ništa. Uvek će da bude manji od ostatka mišića i uvek će sporije da napreduje. Treniraj ih kao i sve druge delove tela i nemoj se previše opterećivati tim stvarima.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 04, 2012, 09:13:24 posle podne »

I primetio sam da nakon treninga bicepsa,leva ruka mi se mnogo vise optereti,skoro se duplo vise napumpa posle treninga nego desna,a desna mi je mnogo jaca,sto mi veoma smeta kod dizanja,jer moram jedan tezi teg da uzmem i jedan laksi,i kod rada sa sipkom,leva mi zaostaje a desna moze da gura,mozda zato sto je slabija leva,ona se vise napreze i pumpa od desne,ali eto kazem,mnogo se sporo razvijaju,i idem spustam teg 3 sekunde sto sporije mogu ali nikakve promene nema,ruke kao da se ne razvijaju,a ostali misici se razvijaju,to mi mnogo smeta
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2012, 08:12:18 posle podne »

Vidi, genetiku ne mozesh promeniti tj. oblik mishica, ali ga svakako mozesh razviti prilagodjenim treningom, po obimu i intenzitetu, ono shto ne mozesh da znash je i to kakva je morfoloshka struktura krvnih sudova npr unutar mishica- shto direktno utiche na njegovu ishranjenost i samim tim potencijal za rast, gledaj da radish jako i tehnichki ispravno a sve ostalo je u rukama majke prirode.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2012, 05:53:08 posle podne »

KAd mi je opustena ruka vidi se misic da ne ide normalno do kraja do "lakta" nego ima 3-4 cm prostor,a kad stegnem on se povuce na gore i pola ruke je loptica a druga polovina nema nista,ne znam kako da vam objasnim,kad gledam kod druga nije isto,njemu je drugaciji ide skroz do kraja i biceps i triceps i ruka mu izgleda vece,tj veca mu je,ubacio sam biceps da radim ponedeljkom i petkom a triceps radim 1 sredom,tako je i kod caleta,bas sam zagledao isto kao kod mene,nekako skracen biceps
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2012, 05:20:50 posle podne »

Pa kad stegnesh to je normalan izgled bicepsa, opruzi ruku da vidih koliko je dug, koliko god da je razvijen... radi ruke posebno jedan dan u nedelji, sa vecom tezinom do 10 pon, a posle grudi i ledja uvek odradi po jednu vezbu za triceps i biceps koja sluzi samo za pumpanje krvi u mishic, npr konopac ili sklekovi za triceps u tri serije do otkaza a za biceps pregib sa laktom na kolenu, takodje do otkaza...naravno, triceps radish posle grudi a biceps posle ledja...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2012, 03:52:18 posle podne »

Pozdrav svima,
Imam jedan problem koji me muci od kad sam kreno u teretanu evo vec 8 mesec,meni se ne primecuje toliko ruka,tj za razliku od celog tela ruke su "ne razvijene" ali meni je biceps skracen,kad stegnem samo izadje loptica koja se napravi kod ramena,a od podlaktice do stvaranja misica(loptice)ima raspon 3-4cm koji je prazan,nema nista jer sav misic ode na gore,ili kad mi je opustena ruka,kad pogledam kod lakta ruka mi izgleda kao da nikad u zivotu nista teze od kasike nisam podigo,ali kako ide na gore tako se povecava,nisam slikao svoj biceps ali sam naso sliku na netu pa od prilike da pogledate kako to izgleda,mozda je meni jos manji biceps nego na slici,msm jos vise se povuce ka ramenu
http://www.google.rs/imgres?um=1&hl=sr&sa=N&biw=1024&bih=664&tbm=isch&tbnid=1OGeir4WoIpV9M:&imgrefurl=http://build-muscles.maxupdates.tv/biceps-workout-at-home-with-these-exercises/&docid=z309OlNp7d1N8M&imgurl=http://build-muscles.maxupdates.tv/wp-content/uploads/2011/01/Biceps-workout-at-home-a.jpg&w=288&h=400&ei=tp1tUN1Ehte0BoO1gfgJ&zoom=1&iact=rc&dur=422&sig=104628793814867909925&page=1&tbnh=145&tbnw=97&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:8,s:0,i:93&tx=66&ty=44
Ali nije samo biceps tako skracen i triceps je takodje skracen
Drug ide 4 meseca u teretani,ima vecu ruku od mene,a ja idem duplo vise od njega,i izbacujem duplo vece tezine,samo ruke ima vece,a za ostatak tela-misica ne moze da mi pridje,nema nista jos,ali ruke su mu vece mnogo.
DAli to moze da se ispravi ? Koje vezbe da radim da mi se poveca biceps ? mnogo se sporo razvija,jos je skracen i biceps i triceps i ni na sta ne lici.
Evo napisacu i koje vezbe radim za biceps:
Pregib sa ravnom sipkom,posle pregib na scot klupi sa ez sipkom uzi hvat,i pregib u pretkolenu,ili stojeci pregib bucicama,kako kad,menjam ih.
Ako moze neka strucna pomoc i strucni savet
Hvala puno !
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.