TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:45:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PRO EVOLUTION SOCCER 2013  (Pročitano 14565 puta)
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #26 poslato: Januar 06, 2013, 12:43:11 pre podne »

Sad mozemo ocekivati da Pansport napravi turnit u PES-u :) :P
Umesto zgibova prelazimo na dzojstike x)

Pa i to je neka vrsta kardio treninga(ja skacem i letim se dzojstikom po celoj sobi )  i spretnosti okretnosti, ko cepa pes ima razradjene ruchice pa mu ne trebaju gurtne za velike tezine :D

Potpuno se slazem za razradjene ruke :)
al sto se tice kardio treniga tu se ne ubrajam, jer vise leti dzojstik po sobi nego ja xD ( mozda eventualno kad idem po njega, ili ako se saginjem da pokupim neki deo  :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #25 poslato: Januar 06, 2013, 12:38:26 pre podne »

Sad mozemo ocekivati da Pansport napravi turnit u PES-u :) :P
Umesto zgibova prelazimo na dzojstike x)

Pa i to je neka vrsta kardio treninga(ja skacem i letim se dzojstikom po celoj sobi )  i spretnosti okretnosti, ko cepa pes ima razradjene ruchice pa mu ne trebaju gurtne za velike tezine :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #24 poslato: Januar 06, 2013, 12:34:47 pre podne »

Sad mozemo ocekivati da Pansport napravi turnit u PES-u :) :P
Umesto zgibova prelazimo na dzojstike x)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #23 poslato: Januar 06, 2013, 12:27:40 pre podne »

hahaha dobar si :)
Moracemo odigrati neki mec, samo da mi se net stabilizuje.
Sl. nedelje cu nabaviti PES i instalirati a onda pravimo turnir "Okrsaj oci u oci PanSport forumasi". :D

Moze,moze u gajbu wheya :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #22 poslato: Januar 06, 2013, 12:21:47 pre podne »

hahaha dobar si :)
Moracemo odigrati neki mec, samo da mi se net stabilizuje.
Sl. nedelje cu nabaviti PES i instalirati a onda pravimo turnir "Okrsaj oci u oci PanSport forumasi". :D
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #21 poslato: Januar 05, 2013, 11:36:16 posle podne »

hahaha dobar si :)
Moracemo odigrati neki mec, samo da mi se net stabilizuje.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #20 poslato: Januar 05, 2013, 11:21:24 posle podne »

Koji sam mentol,nisam instalirao PES a hocu da igram online. :D ;D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #19 poslato: Januar 05, 2013, 11:09:45 posle podne »

Rado Srefane, al net mi je trenutno uzasan pa mi strasno laguje. Nisam igrao vec par dana, kazu takva situacija zbog nekih radova ( koristim kablovski net ).
Smesni su mi Ronaldo i Messi, ne zelim da osporavam njihov stvaran kvalitet .. ali sto se tice igre, bas su preterali. Dzaba je da ne znam sta uradis, jednostavno lopta prolazi, ili u Ronaldovom slucaju 90% suteva zavrsi u mrezi.
Ja cepam samo sa Valenciom, navijam za njih pa i nemam neke vokhe da igram sa drugim timom.
Ma to je zato sto ovi Ronaldovci koji su pravili igricu patili prethodnih godina jer ih Barsa unistava u stvarnosti,pa hoce na igrici da budu dominantni. :D Postovanje Ronaldu za sve(nema sta ko da ga osporava,covek je genije),ali Inijesta i Cavi su dr.,mr.,Prof. fudbala. :)

Reko da ne trazim sad jer ima milion sajtova,ali pogleda cu nema veze.
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #18 poslato: Januar 05, 2013, 10:19:03 posle podne »

Rado Srefane, al net mi je trenutno uzasan pa mi strasno laguje. Nisam igrao vec par dana, kazu takva situacija zbog nekih radova ( koristim kablovski net ).
Smesni su mi Ronaldo i Messi, ne zelim da osporavam njihov stvaran kvalitet .. ali sto se tice igre, bas su preterali. Dzaba je da ne znam sta uradis, jednostavno lopta prolazi, ili u Ronaldovom slucaju 90% suteva zavrsi u mrezi.
Ja cepam samo sa Valenciom, navijam za njih pa i nemam neke vokhe da igram sa drugim timom.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #17 poslato: Januar 05, 2013, 09:40:58 posle podne »

Igra li neko online ??
Pa ono je uzas, svaki drugi uzima Real Madrid, svaki treci Barcu, PSZ, Man City ... ili odem na ona takmicenja, pa to svi samo Real Madrid sibaju.
Tako da je moja najveca zamerka sto je Cristiano Ronaldo toliko napucan da mu niko nista ne moze.

Ne igram online nije to to, vise je bolje ekipa uzivo, pa da vidis protivnika kako plache.. a inace pre dve godine sam prestao da igram sa tipovima koji uzimaju Real i Barsu..kad igram sa ekipom sve je dozvoljeno sem Reala i Barse, uglavnom igramo sa osrednjim ekipama,nekad i najgorim, jer se tu pokazuje znanje i umece,, a ne sa Kristijanom da prediblas celu odbrambenu liniju itd..nenormalno je napravljen..I sta god da mu uradis,svira se faul jbg :( Mada i Mesi kad krene da trckara haha
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #16 poslato: Januar 05, 2013, 09:38:44 posle podne »

Igra li neko online ??
Pa ono je uzas, svaki drugi uzima Real Madrid, svaki treci Barcu, PSZ, Man City ... ili odem na ona takmicenja, pa to svi samo Real Madrid sibaju.
Tako da je moja najveca zamerka sto je Cristiano Ronaldo toliko napucan da mu niko nista ne moze.
Ni je ne volim kad se loze na najvece klubove...Ja obicno igram sa manjim ekipama,sad na 13-ci sa Svonsijem i Portom.

Baci link za online...Nisam igrao do sad preko kompa protiv nekog PES,stalno na Soniju...
Sačuvana
Doko89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #15 poslato: Januar 05, 2013, 09:33:48 posle podne »

Igra li neko online ??
Pa ono je uzas, svaki drugi uzima Real Madrid, svaki treci Barcu, PSZ, Man City ... ili odem na ona takmicenja, pa to svi samo Real Madrid sibaju.
Tako da je moja najveca zamerka sto je Cristiano Ronaldo toliko napucan da mu niko nista ne moze.
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 323


Faith,focus,finish !

« Odgovor #14 poslato: Oktobar 11, 2012, 04:11:18 posle podne »

Ma dobro,menadzer,ok je sve to..ali ne mozes da vidis kako protivnik place i udara dzojstik ( neprocenjivo ) :D
Hahaha ziva istina :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 11, 2012, 12:47:11 pre podne »

Ma dobro,menadzer,ok je sve to..ali ne mozes da vidis kako protivnik place i udara dzojstik ( neprocenjivo ) :D
Sačuvana
TeaMan
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 323


Faith,focus,finish !

« Odgovor #12 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:43:55 posle podne »

Kad vec spominjete menadzer,najbolji u istoriji je Championship manager 01/02,imam patch sa transverima i jos preko interneta sa drugarima igram,ludilooo :)
Sačuvana
Who put sugar in green tea insult god !
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.116 sekundi sa 17 upita.