TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:33:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko treninga!  (Pročitano 2824 puta)
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #9 poslato: Novembar 02, 2012, 07:59:26 posle podne »

Pozz svima,imam nekoliko pitanja za vas..
Imam bench klupu sipku i 90kg tegova(2x15,2x20,4x5) planiram da kupim komplet bucica i lat masinu.
Moje pitanje je koje vezbe mogu da radim..cilj mi je da nabacim masu i da zategnem stomak posto imam stomak kao trudnica :)
O ishrani sam procitao ceo forum i trudim se da se pridrzavam koliko mogu.
Visok sam 172cm i tezak 66kg

Druze jedno pitanjce zasto kupujes kucne sprave sto ne uplatis teretanu neku za te pare mozes da uplatis u nekom gym godinu,dve treninga :) ali poenta je sto imas na raspolaganju mnogo vise sprava a i samim tim ces steci vise iskustva :))))) veliki pozdrav
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
lipa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 13, 2012, 02:27:12 pre podne »

Hvala svima ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 13, 2012, 01:34:44 pre podne »

[quote author=cezar23 link=topic=165811.msg2220291#msg2220291 date=1349898594


Bucicama covek moze sve da odradi, i noge... A ako je masina u fulu-da ima i noge da se fino uradi bregib ili sut..
[/quote]

Sutom se ne napreduje u nogama ;) to je jedna of fensi vezbi za noge,kada te mrzi da radis glavno..
Inace ako ti se trenira treniraj bato,sa tim sto imas, kada imas uslova kreni u gym, ojacaj na zgibove,radi osnovne vezbe..i sve ce doci vremenom,bitna je volja,a mozes trenirati i na sipkama gde se tresu tepisi kada imas volje ;)
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:54:23 posle podne »

Kod stomaka  je problem.. nema sanse da u isto vreme ,,zategnes stomak,, i nabijes masu... bez obzira iako radis na masi .. nikako nemoj izostavljati trbusnjake kao misicnu partiju.. radi je posle ili pre treninga... par serija...
Znaci sad celu zimu i jace od polovine proleca krkaj i snazno vezbaj... onda jedno 2 meseca uzmes i ubacis neki kardio trening u svoj plan i program... malo smanjis unos uh... i uopste dnevnih kalorija... i eto ti za  2 meseca (govorim ti uopste 2 meseca... ne znam kakav ti je tacno stomak... al   eto...->hocu samo da ti kazem da ne moze u isto vreme i ovo i ono.... )ti se samo odluci kako ces da vezbas sve ostalo ce vreme uraditi!
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #5 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:49:54 posle podne »

Sa svom tom "opremom" koju imas i koju ces da dokupis,mozes skoro ceo gornji deo tela solidno da "pokrijes" Kada bi dopravio jos stalak za cucanj i ubacio jos neku vezbu tipa iskorak,,bugarski cucan, mrtvo sa pravim nogama ,dizanje na prste...mogao bi dobre treninger za jednog pocetnika da radis.....Samo time da smanjis stomak neces,vec sredjenom ishranom....
A vezbe pogledaj ovde

http://www.bodybuilding.com/exercises/

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

Srecno.....

Sa svom tom "opremom" koju imas i koju ces da dokupis,mozes skoro ceo gornji deo tela solidno da "pokrijes" Kada bi dopravio jos stalak za cucanj i ubacio jos neku vezbu tipa iskorak,,bugarski cucan, mrtvo sa pravim nogama ,dizanje na prste...mogao bi dobre treninger za jednog pocetnika da radis.....Samo time da smanjis stomak neces,vec sredjenom ishranom....
A vezbe pogledaj ovde

http://www.bodybuilding.com/exercises/

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

Srecno.....




Bucicama covek moze sve da odradi, i noge... A ako je masina u fulu-da ima i noge da se fino uradi bregib ili sut..
Sačuvana
SAX!
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #4 poslato: Oktobar 10, 2012, 08:48:48 posle podne »

Ne bacaj pare na lat masinu,radi zgibove,ako ih ne mozes raditi ojacaj da bi ih radio...Bez zgibova i Military press-a ramena i trapez nece napredovati kako treba.
Uopste se ne slazem... koje god vezbe da radi (naravno da  nauci tehniku da ih pravilno radi) napredovace... Recimo neki potisci  i letenja... ili recimo
samo su mu sajle dovoljne..
Sačuvana
SAX!
Stefan L.
Gost
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 10, 2012, 07:10:49 posle podne »

Ne bacaj pare na lat masinu,radi zgibove,ako ih ne mozes raditi ojacaj da bi ih radio...Bez zgibova i Military press-a ramena i trapez nece napredovati kako treba.
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:45:55 pre podne »

Sa svom tom "opremom" koju imas i koju ces da dokupis,mozes skoro ceo gornji deo tela solidno da "pokrijes" Kada bi dopravio jos stalak za cucanj i ubacio jos neku vezbu tipa iskorak,,bugarski cucan, mrtvo sa pravim nogama ,dizanje na prste...mogao bi dobre treninger za jednog pocetnika da radis.....Samo time da smanjis stomak neces,vec sredjenom ishranom....
A vezbe pogledaj ovde

http://www.bodybuilding.com/exercises/

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/

Srecno.....


« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2012, 12:47:38 pre podne od strane Mr.Paf » Sačuvana
lipa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2012, 12:14:22 pre podne »

Pozz svima,imam nekoliko pitanja za vas..
Imam bench klupu sipku i 90kg tegova(2x15,2x20,4x5) planiram da kupim komplet bucica i lat masinu.
Moje pitanje je koje vezbe mogu da radim..cilj mi je da nabacim masu i da zategnem stomak posto imam stomak kao trudnica :)
O ishrani sam procitao ceo forum i trudim se da se pridrzavam koliko mogu.
Visok sam 172cm i tezak 66kg
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 17 upita.