TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 05:25:46 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: najbolji sagorevac za mene?  (Pročitano 4891 puta)
mecin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

svaki problem shvatis bolje kad se popnes na vrh!

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 11, 2012, 03:49:58 posle podne »

hvala vam na savetima!korigovacu ishranu kao sto si mi rekla i uzecu dyma burn i treniracu kao sto mi je Alen rekao :D .javicu vam rezultate !
Sačuvana
kad ti se uvuce to u mentalni sklop!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 11, 2012, 01:49:35 posle podne »

pre 4 godine sam prestao da treniram zbog zeznutog preloma noge..skoro sam se oporavio i poceo opet da treniram pre 2 meseca.za tih par godina sam se ugojio oko 8kg i sad treba to skidati,zelim definiciju i plocice na stomaku kao pre.smrsao sam par kila za 2 meseca(kardio treninzi),al sa stomaka slabo spada..nisam nista uzimao od suplemenata i mislim da je vreme da uzmem za pocetak neki sagorevac masti.ne znam tacno koliko jos treba da smrsam,imam 82kg ,visok 180 a na stomaku mi je ostao sloj oko 2cm  mozda i malo jace :D a plocice stvarno jako zelim sto pre :D .Pa ako moze neko da mi pomogne i da mi preporuci neki sagorevac i mozda neke vezdbe ili ceo trening za maksimalni ucinak.

Pa ako želiš to što si naveo, ali zaista, onda ćeš zaista morati i da poradiš na tome....  a to znači da će ishrana morati da bude iskorigovana.... i to ne naglo... postepeno izbacuj loše namirnice,  i uvodi kvalitetnu hranu...

najpre izbaci sokove, grickalice, proizvode od belog brašna, masnu hranu, mesne preraĂ°evine, prezačinjenu i presoljenu hranu, masne mlečne proizvode....

povećaj broj obroka u toku dana bar 4 glavna i još dve užine.

povećaj unost tečnosti u toku dana - voda ili voda sa limunom , čajevi biljni

ubacuj žitarice, pirinač, povrće - od hidrata, povrće sveže ili bareno na pari, meso pečeno sa malo ulja ili najbolje kuvano ili sa roštlilja,  pileće, ćureće, može i junetina, riba....  uveče izbacuj ugljene hidrate

a što se sagorevača tiče, za početak bih ti savetovala l karnitn kao što je npr  Scitec Carni FX, ako želiš neki jači - sa stimulativnim dejstvom, preporučujem Universalov Unidyne ili Dyma Burn koji je Alen naveo, uskoro se vraća u prodaju
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 11, 2012, 12:08:46 posle podne »

Evo ga jedan odličan sagorevač koji će ti sigurno dati rezultate uz dobar trening.

http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Termogenici-i-kompleksni-sagoreva%C4%8Di/DY394-Dyma-Burn-Extreme.html

Siguran sam da si već svestan te priče oko ishrane i da ćeš najbolje i najbrže rezultate imati samo ako je ishrana dobra, ako nije rezuiltati su sporiji.

treniraj tri puta sa tegovima i još dva puta radi kardio po sat vremena. Gledaj da radiš sve mišiće i da ne kilaviš na kardio treningu nego zapni i rezultati mora da doĂ°u.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2012, 07:21:05 pre podne »

Pa prvo najmanje je tu do treninga vec do ishrane, iz tog razloga bi bilo dobro da napises kako se hranis. Sa stomaka se najteze skida salo i to je prosto tako...Sagorevac bi mogao da pripomogne ali samo kao nadogradnja adekvatnoj ishrani..E da i napisi kakvi su ti treninzi dosad bili, radio si samo kardio ili?
Sačuvana
mecin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

svaki problem shvatis bolje kad se popnes na vrh!

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2012, 12:02:08 pre podne »

pre 4 godine sam prestao da treniram zbog zeznutog preloma noge..skoro sam se oporavio i poceo opet da treniram pre 2 meseca.za tih par godina sam se ugojio oko 8kg i sad treba to skidati,zelim definiciju i plocice na stomaku kao pre.smrsao sam par kila za 2 meseca(kardio treninzi),al sa stomaka slabo spada..nisam nista uzimao od suplemenata i mislim da je vreme da uzmem za pocetak neki sagorevac masti.ne znam tacno koliko jos treba da smrsam,imam 82kg ,visok 180 a na stomaku mi je ostao sloj oko 2cm  mozda i malo jace :D a plocice stvarno jako zelim sto pre :D .Pa ako moze neko da mi pomogne i da mi preporuci neki sagorevac i mozda neke vezdbe ili ceo trening za maksimalni ucinak.
Sačuvana
kad ti se uvuce to u mentalni sklop!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.211 sekundi sa 17 upita.