TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396688 Teme od strane 25015 Članovi Poslednji član: girevik93

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 01, 2024, 05:39:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc u vezi povecanja mase  (Pročitano 3148 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 23, 2012, 05:03:33 posle podne »

Moje pitanje glasi  šta  znači supenom kašikom desktroze??

Bas to sto si napisao.Jel toliko tesko izguglati ono sto ne znas?
A zašto postoji onda ovaj forum, ako bi išao na google...
Ako zna neko neka odgovori..

Slažem se sa tobom u potpunosti, oni koji imaju vremena da ti napišu da ideš na Google mogu umesto toga da napišu nešto korisno...

Preskoči tu dextrozu neće to napraviti neku veliku razliku ionako ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 22, 2012, 07:42:02 posle podne »

Znaci velika kasika odnosno ona za supu ;)
Sačuvana
Mekenzi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #8 poslato: Oktobar 22, 2012, 07:25:24 posle podne »

Moje pitanje glasi  šta  znači supenom kašikom desktroze??

Bas to sto si napisao.Jel toliko tesko izguglati ono sto ne znas?
A zašto postoji onda ovaj forum, ako bi išao na google...
Ako zna neko neka odgovori..
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2012, 04:46:35 posle podne »

Moje pitanje glasi  šta  znači supenom kašikom desktroze??

Bas to sto si napisao.Jel toliko tesko izguglati ono sto ne znas?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Mekenzi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2012, 04:12:39 posle podne »

Pozdrav Svima, uzeo sam danas za početak universalov  Creatine Monohydrate 100% creapure,

link: http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-fosfat-/-monohidrat/UN099-Creatine-Monohydrate-100-creapure.html

 e sad ono što me buni kod uputsva jeste sledeće: Preporučena upotreba: puna kafena kašičica (5g) rastvorena u 2-3dl vode su supenom kašikom desktroze i to...
 
Moje pitanje glasi  šta  znači supenom kašikom desktroze??
Ako neko zna nek mi odgovori jer mi je jako bitno.
Unapred zahvalan
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 16, 2012, 12:35:39 posle podne »

Uzmi kilogram kreatina monihidrata, nije bitno koji.

Prvih 5 dana uzimaj tri puta ndevno po 10 gr, a posle toga uzimaj 10 gr dnevno koliko god ti traje kutija.

Nema ništa bolje da se uzme za te pare, a fakat možeš dobiti i do 10kg dok ne sljuštiš tu kutiju.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 16, 2012, 08:46:19 pre podne »

Pozdrav, imam 17 godina, visok sam 180cm i tezak 64 kila.
Ako mozete da mi pomognete sta da izaberem za povecanje kilaze, i kakvu ishranu da koristim. Imam solidnu definiciju za svoju kilazu, tako da mi treba nesto za povecanje mase, naravno ne zelim da uzimam nesto preskupo(do 2000din) i u nekim velikim kolicinama(do 0.5 ili do 1kg), jer prvi put kupujem suplemente, pa hocu da vidim kako ce mi ici. Sta mi vi preporucujete?

Bolje od tih 2000 dinara sto si namenio da vidis kako ce da te uradi,kupi hranu,jer nece nista da te uradi ako uzmes samo jednom,bitan je kontinuitet, to nisu cudotvorne supstance nego dodaci ishrani, ako nema prave hrane da se vari u telu, bacices pare pa makar to bio i najbolji gejner i protein..a dosta toga imas ovde samo da prelistas

tako je...

dok ishrana ne bude na mestu neće biti željenih rezultata, ma koliko imali suplemenata...

i najvažnije je upravo kontinuitet i istrajnost... 
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2012, 01:32:21 posle podne »

Pozdrav, imam 17 godina, visok sam 180cm i tezak 64 kila.
Ako mozete da mi pomognete sta da izaberem za povecanje kilaze, i kakvu ishranu da koristim. Imam solidnu definiciju za svoju kilazu, tako da mi treba nesto za povecanje mase, naravno ne zelim da uzimam nesto preskupo(do 2000din) i u nekim velikim kolicinama(do 0.5 ili do 1kg), jer prvi put kupujem suplemente, pa hocu da vidim kako ce mi ici. Sta mi vi preporucujete?

Bolje od tih 2000 dinara sto si namenio da vidis kako ce da te uradi,kupi hranu,jer nece nista da te uradi ako uzmes samo jednom,bitan je kontinuitet, to nisu cudotvorne supstance nego dodaci ishrani, ako nema prave hrane da se vari u telu, bacices pare pa makar to bio i najbolji gejner i protein..a dosta toga imas ovde samo da prelistas
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2012, 12:14:23 posle podne »

Zdravo, dobrodošao na forum.

za početak imam savet da prvo malo prelistaš forum jer je na ovu temu jako puno bilo priče...  i naćićeš odgovore na tvoja pitanja.

Da ti ukratko odgovorim,
što se treninga tiče najbolja je teretana, samo bih ti savetovala da naĂ°eš dobrog trenera koji će ti pokazati kako se pravilno izode vežbe.

što se ishrane tiče, moraš da jedeš bar na svaka 3 sata. Doručak, ručak, večera i izmeĂ°u bar još 2-3 meĂ°uobroka.
Od kvalitetnih ugljenih hidtata predlažem da unosiš - proizvode od integralnog brašna, tipa integrlani hleb ili testenine, krompir, pirinač, žitarice - ovas ječam raž itd... eventualno neki musli bez šećera, voće, povrće u neograničenim količinama... od zdravih masnoća maslinovo ulje, laneno ulje i semenke, bademi, lešnici, orasi itd... i moraš da unosiš više proteina - ali da bude što manje masno, tipa piletina, riba, goveĂ°e meso...itd šta voliš... možeš i jaja da jedeš, posni sir, mlečne proizvode sa srednjim procentom masti...

što se gejnera tiče apsolutno ništa ne možeš da postigneš sa 1 kg nekog gejnera, ali ako si se već tako odlučio imaš npr Biotechov Hypermass od 1 kg koji bi ti trajao 10ak dana.

Trenutno na akciji imamo Supre mass gainer i Elite mass gainer jedne od najpoznatijih firmi Dymatize, o njima sam pisala u novom biltenu koji besplatno možeš skinuti ovde

http://www.pansport.rs/o-nama/bilten/
Sačuvana
Balsha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2012, 10:49:55 pre podne »

Pozdrav, imam 17 godina, visok sam 180cm i tezak 64 kila.
Ako mozete da mi pomognete sta da izaberem za povecanje kilaze, i kakvu ishranu da koristim. Imam solidnu definiciju za svoju kilazu, tako da mi treba nesto za povecanje mase, naravno ne zelim da uzimam nesto preskupo(do 2000din) i u nekim velikim kolicinama(do 0.5 ili do 1kg), jer prvi put kupujem suplemente, pa hocu da vidim kako ce mi ici. Sta mi vi preporucujete?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.129 sekundi sa 17 upita.