TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 03:04:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ISHRANA U OFFU  (Pročitano 2192 puta)
Milovan Mika Ilic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2012, 11:34:41 pre podne »

Posto imam veoma brz metabolizam(doduse malo se usporio zbog godina) svima se desava ali i dalje je veoma brz,ja jedem sve i svasta bukvalno,ne biram hranu uopste,naravno uvek gledam da mi je u ishrani prisutno dosta mesa i jaja,whey ali pored toga tu je brdo junk fooda,slatkisa,sladoleda sokova itd.....E sad tako je bilo do sad,ali sam resio da uvedem promene u rezimu ishrane i to velike pa cak i u offu,posto planiram da se takmicim i narednih godina i to uzastopno bez pauze jer sam postigao formu koju cu da cuvam koliko god mogu i naravno unapredjujem,zelim da budem sto suvlji i u off jer meni planiram da podignem cistu masu za nekih 4,5kg na narednim takmicenjim tj da izadjem za 89,5kg sledeci put posto sam na drzavnom merio oko 85kg.

Sto se tice mog dnevnog menija on izgleda trenutno ovako:

1 obrok: 10belanaca,2 zumanceta,2 banane,casa soka od grejpa(taj volim navika),tu popijem brdo vitamina
2 obrok: piletina 200gr,povrce,pirinac
3 obrok:isti kao i drugi ovo je obicno oko sat ipo do dva pre treninga
4 pre treninga:glutamin,amino i banana
5 nakon treninga:whey,glutamin
6 obrok: junetina ili piletina 200gr,pirinac,malo povrca,cokoladica obicno snikers
7 obrok:ella sir pomesan sa wheyom zbog ukusa ili eventualno ubacim cokoladno mleko  sa ella sirom
 Sto se tice junka,sladoled volim u svim oblicima i jedem ga svaki drugi ili treci dan ,naravno bude tu i mc donalds s vremena na vreme ali ne toliko cesto,ako mi fali hidrata oni su iz banana ili pirinca to mi prija i samo to jedem,ovsene jako retko jedem ne prijaju mi nikako,kad je dorucak u pitanju zakon su tecna belanca koja mogu da se kupe u metrou litra ima 110gr proteina,preradjeno je i ne mora da se pece moze jednostavno da se popije i nije odvratnog ukusa cak naprotiv meni je skroz ok,casa toga i 2 banane nema boljeg dorucka
Sačuvana
PANSPORT SPONZORISANI SPORTISTA - NAJJAČI UZ NAJJAČE!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.