TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 02:56:30 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 15 16 [17] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Roelly Winklaar  (Pročitano 42104 puta)
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #13 poslato: Novembar 08, 2012, 03:32:46 posle podne »

ma da ima i kes i uslove opet nije dovoljno, genetika mora da je dobra, a nas kolega Roelly izgleda da nema nesto preterano dobru genetiku (izuzev ruku, ramena i trapeza) ;)
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2012, 03:40:41 posle podne od strane o13_BJN » Sačuvana
Milan 21
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 243

« Odgovor #12 poslato: Novembar 08, 2012, 03:13:51 posle podne »

Odgledao sam sva tri, još kada su bili aktuelni. :)
hehe, bas me motivise, hocu da budem jednog dana kao on, tj. i bolji, i bicu!

Koliko imas godina momak :)? Lepo je biti ambiciozan, ali ziveti u masti nije bas dobro. Imam dva pitanja za tebe:Osim zelje -
1.Jel imas finansije da izdrzis sve to sto Roelly radi, kako se hrani, koliko suplementacije uzima, orginalne hemije,koliko spava.
2.I druga stvar da li si spreman da uzimas hemije koliko i on i to iz godine u godinu, jer si ocigledno svestan da on nije ovakav,samo od pileceg belog i whey proteina:)
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #11 poslato: Novembar 08, 2012, 01:48:54 posle podne »

A uostalom meni su nekad i neki drugi sportisti vece debilcine pa sta,ne gledam ih jer ih ne volim tako da i ko ne voli bildere neka ih zaobidje i problem resen  ;)


totalno promašena penta :)

nisam ja rekao da ne volim BB (inače ne bih godinama bio aktivan na nekoliko BB foruma), već da je ovakvo eksponiranje degutantno i da na običnu populaciju ima potpuno suprotan efekat od željenog (promocija bodybuildinga), a to je da se samo produbljuju stereotipi koje ljudi imaju o bilderima...

jel sad malo jasnije šta sam gore napisao? :)
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #10 poslato: Novembar 08, 2012, 01:15:23 posle podne »

ne bi da ti kvarim snove ali verovatno nikad neces ovo doziveti,pogotovo ako ostanes u Srbiji...negde da sam procitao podatak,da oni mesecno u telu ulazu izmedju 20000 do 30000 dolara.. pa ti gledaj. ;p ziv bio

Da.. da...to što Roelly pojede za jedan dan,ja to podelim da imam za nedelju dana. :P
Sačuvana
Bulaja
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 217


« Odgovor #9 poslato: Novembar 08, 2012, 12:44:52 posle podne »

ne bi da ti kvarim snove ali verovatno nikad neces ovo doziveti,pogotovo ako ostanes u Srbiji...negde da sam procitao podatak,da oni mesecno u telu ulazu izmedju 20000 do 30000 dolara.. pa ti gledaj. ;p ziv bio
« Poslednja izmena: Novembar 08, 2012, 12:50:25 posle podne od strane Bulaja » Sačuvana
The important thing is positive thinking!
Budi jaci od samog sebe!
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #8 poslato: Novembar 08, 2012, 10:38:44 pre podne »

Kako ti Roberte uvek znas da pokrenes pravu temu hehehe...Sve mi je gotivniji stvarno

A uostalom meni su nekad i neki drugi sportisti vece debilcine pa sta,ne gledam ih jer ih ne volim tako da i ko ne voli bildere neka ih zaobidje i problem resen  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #7 poslato: Novembar 08, 2012, 09:29:32 pre podne »

srecno ti bilo! :P
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #6 poslato: Novembar 08, 2012, 01:39:38 pre podne »

Njegov jedan deo tricepsa(nebitno koji) = njena ruka. :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #5 poslato: Novembar 07, 2012, 11:58:23 posle podne »

Malo preteraste...Ako sponzor trazi od njega da radi promociju na ulici a fanovi traze skidanje majice onda to ima smisla,nije se sigurno sam skinuo i krenuo po NY da pokazuje telo.


Ja mu zameram jedino na boji onih gacica,gde bas ljubicaste. :D
Sačuvana
nbg92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 87

« Odgovor #4 poslato: Novembar 07, 2012, 11:14:57 posle podne »

baš je idiot, nije ni čudo što ljudi na bildere gledaju kao na neke frikove kad i sami doprinose takvoj reputaciji, ne znam zašto se posle bune kad im lepe razne etikete i govore da su egoistični narcisoidni kompleksaši kad to zapravo i jesu...
postoje makar neke osnovne norme normalnog ponašanja na javnom mestu, a ne da ide go ulicama ko majmun, to treba ostaviti za binu... i na sahrani će pozirati i stezati bicepse, a ukoliko su u off-u onda što deblje dukserice i jakne da izgledaju krupnije, i posle su "obični" ljudi konzervativni i zavidni zbog njihovog izgleda, kako ne... sve u svemu - fujčina...

Apsolutno se slazem. Mada generalno i da se ponasaju normalno, ljudi koji nisu u svetu BB-a ih ne vole, kad ih vide onako niske a 140 kg-a u njima, kako da ne misle da su frikovi ? Jos ovo eksponiranje po ulici , bas bzv.
Sačuvana
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #3 poslato: Novembar 07, 2012, 10:48:38 posle podne »

baš je idiot, nije ni čudo što ljudi na bildere gledaju kao na neke frikove kad i sami doprinose takvoj reputaciji, ne znam zašto se posle bune kad im lepe razne etikete i govore da su egoistični narcisoidni kompleksaši kad to zapravo i jesu...
postoje makar neke osnovne norme normalnog ponašanja na javnom mestu, a ne da ide go ulicama ko majmun, to treba ostaviti za binu... i na sahrani će pozirati i stezati bicepse, a ukoliko su u off-u onda što deblje dukserice i jakne da izgledaju krupnije, i posle su "obični" ljudi konzervativni i zavidni zbog njihovog izgleda, kako ne... sve u svemu - fujčina...
« Poslednja izmena: Novembar 07, 2012, 10:58:02 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Novembar 07, 2012, 10:20:59 posle podne »

Odgledao sam sva tri, još kada su bili aktuelni. :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #1 poslato: Novembar 07, 2012, 10:09:05 posle podne »

Nova fotka čuvenog tricepsa. Uporedna triceps poza.  :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 15 16 [17] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 17 upita.