TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395158 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 02:00:12 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bolovi u sledecim regijama.  (Pročitano 1322 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Novembar 24, 2012, 03:34:18 posle podne »

Evo Pedja oped ja... Samo sto ovoga puta nije problem u meni! Mama mi se evo vec nedelju dana zali na bolove u Ramenu(uglavnom prenjem),trapezu u ruci(biceps/tricpes) tu do lakta na obe ruke. Kaze najvise je boli kad legne , bol nastaje i pri diaznju ruke ili nekim naglim pokretima.
Ona nije vezbac... Kaze da je to ,,reuma''  ako bi ti mogao i njoj da prepises neki gel ili neka masaza?Posao joj je uglavnom u sedecem polozau , tako da sumnjam i na to. Zanimam me tvoje misljenje.
moguće je da se radi o frozen sholder-u.
Potrebno je da radi vežbe za pokretljivost ramena - podizanje ruku iznad glave, ruke iza ledja, ruke iza glave. Vežb radi bez opterećenja, 3 serije po 10-15 ponavljanja, dva puta dnevno. Posl vežbi masira rame ledom, maže deeprelief, pije diclofenac duo jednu dnevno (nema čir želuca) 3-5 dana. Uveče može lioton gel. vežbanje ne bi trebalo da izaziva jače bolove. Vežbanje nije za jačanje, već za pokretljivost. izbegava spavanje na bolnoj strani i teži rad rukom.
Javi kako ide...
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #3 poslato: Novembar 24, 2012, 02:49:11 posle podne »

Nije bilo povrede, udarca?  nije podizala nešto teško rukom ili radila malo više sa rukama iznad glave?
nije

Sačuvana
SAX!
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Novembar 24, 2012, 09:52:02 pre podne »

Nije bilo povrede, udarca?  nije podizala nešto teško rukom ili radila malo više sa rukama iznad glave?
Sačuvana
cezar23
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 336


« Odgovor #1 poslato: Novembar 23, 2012, 07:59:04 posle podne »

Evo Pedja oped ja... Samo sto ovoga puta nije problem u meni! Mama mi se evo vec nedelju dana zali na bolove u Ramenu(uglavnom prenjem),trapezu u ruci(biceps/tricpes) tu do lakta na obe ruke. Kaze najvise je boli kad legne , bol nastaje i pri diaznju ruke ili nekim naglim pokretima.
Ona nije vezbac... Kaze da je to ,,reuma''  ako bi ti mogao i njoj da prepises neki gel ili neka masaza?Posao joj je uglavnom u sedecem polozau , tako da sumnjam i na to. Zanimam me tvoje misljenje.
Sačuvana
SAX!
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.