TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:16:53 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Dorian Yates  (Pročitano 32965 puta)
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #205 poslato: Februar 10, 2023, 03:01:38 posle podne »

Dorijan Jejts, u 60. godini!Šestostruki Mister Olimpija, penzionisao se sa 35 godina posle poslednje pobede 1997. godine. Danas se 35-godišnji IFBB Pro bodibilder smatra veoma mladim.Prema nedavnom pregledu, njegovo fizičko stanje je kao kod tridesetogodišnjeg muškarca.Dorian se apsolutno više ne bavi takmičarskim bodibildingom, uprkos činjenici da ima stas prikazan na slici.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #204 poslato: Avgust 17, 2022, 08:17:07 pre podne »

https://www.instagram.com/p/ChUyvchjwiQ/
U ovom snimku Dorian nam prica sta posle takmicarske karijere:

Kada sam se povukao iz bodibildinga, bio sam izgubljen.Uložio sam sve od sebe... kada je sve bilo gotovo, nisam znao šta da radim. Nisam više znao ko sam.Da li ste se ikada ranije osećali izgubljeno?Usred depresije, morao sam mnogo da pretražujem dušu.Izgubio sam toliko puno što sam dobio od takmičenja.Mnogi sportisti pokušavaju da zamene ovaj nivo kokainom i drugim sredstvima za bekstvo.Zahvalan sam što sam sada u trenutku kada se osećam u miru sa sobom.Ali trebalo mi je dosta vremena da stignem tamo.Ovde smo da naučimo lekcije i obično najveće lekcije potiču iz naših najvećih izazova.
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5897


« Odgovor #203 poslato: Avgust 15, 2022, 09:22:16 posle podne »

Ovo je za svaku pohvalu. A ima mnogo sportista, koji kada zavrse karijeru, jednostavno se zapuste. Ima dosta primera medju fudbalerima, recimo. Samo im se poveca stomacina. Treba valjda da se odrzava neka forma.
Maximalno se slazem sa tim,i ja pokusavam da odrzavam koliko god je to moguce dobru formu.Naravno ne takmicarsku ali da se vidi da sam nekad dizao tegove. ;)
Pa to tako i treba da bude. Uvek je to za svako poštovanje.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #202 poslato: Avgust 15, 2022, 01:38:00 posle podne »

Ovo je za svaku pohvalu. A ima mnogo sportista, koji kada zavrse karijeru, jednostavno se zapuste. Ima dosta primera medju fudbalerima, recimo. Samo im se poveca stomacina. Treba valjda da se odrzava neka forma.
Maximalno se slazem sa tim,i ja pokusavam da odrzavam koliko god je to moguce dobru formu.Naravno ne takmicarsku ali da se vidi da sam nekad dizao tegove. ;)
Sačuvana
Boban Šaranović
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5697


« Odgovor #201 poslato: Avgust 01, 2022, 10:10:57 posle podne »

Neki su primjer kako treba, dok su neki primjer kako ne treba


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Dr Nikola Todorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5897


« Odgovor #200 poslato: Avgust 01, 2022, 09:12:39 posle podne »

Ovo je za svaku pohvalu. A ima mnogo sportista, koji kada zavrse karijeru, jednostavno se zapuste. Ima dosta primera medju fudbalerima, recimo. Samo im se poveca stomacina. Treba valjda da se odrzava neka forma.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #199 poslato: Avgust 01, 2022, 03:16:24 posle podne »

Evo kako treba da izgleda nekadasnji sampion,sestostruki pobednik Mr.Olimpija takmicenja.Ne toliko velik,nema ni potrebe,ali jos uvek u extra formi.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #198 poslato: Jul 04, 2022, 08:51:16 pre podne »

Evo sta Dorijan misli o Li Hejniju:
Kao porodični čovek koji se takmičio, ovo je nešto o čemu sam morao da razmišljam.Zato mi je Lee Haney bio inspiracija.Svi ostali bodibilderi su bili slobodni.Bilo je lakše da te  ometaju sa devojke i žurke kada si sam.Te smetnje bi neke od mojih takmičara izvukle iz treninga.Ali Li je bio odličan primer kako biti bodibilder i porodičan čovek.
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #197 poslato: Jun 30, 2022, 01:39:27 posle podne »

Nakon što sam osvojio 7000 dolara na Noći šampiona 1990 Vince Mcmahon iz WWE-a i moj tadašnji heroj, Tom Platz, želeli su da se pridružim njihovoj Svetskoj bodibilding federaciji (VBF).Svideo im se moj izgled, odvezli su me u Konektikat, dali mi celu ovu turneju i ponudili mi 200.000 dolara godišnje.Ja i moja bivša žena smo živeli gotovo bez ičega.Pa kad sam se vratio kući, rekao sam joj, "možemo kupiti kuću. Možemo to".Rekla mi je: "Nemam šta da kažem o ovome. Ovo je u potpunosti tvoja odluka".Čuvši te reči, naslutio sam svoju odluku.Bio sam zabrinut da bi Savez mogao da ide rvačkim, sportsko zabavnim putem, što nije pravo takmičenje.Moj san je uvek bio da se takmičim, da postanem najbolji.To je bila jedna od najtežih odluka koje sam morao da donesem.Ali ona je dovoljno verovala u mene da je želela da sama donesem odluku.Zato sam odlučio da verujem da ću zaraditi još više novca, radeći ono što sam voleo kao takmičarski bodibilder.Uradio sam to i ostalo je istorija.
https://www.youtube.com/watch?v=2gkX2tBdLFI&feature=youtu.be
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #196 poslato: Januar 01, 2022, 04:15:58 posle podne »

https://youtu.be/-0S8LDqXhLM
Upitan zasto je po njegovom misljenju Roni bio tako poseban Dorian iz topa odgovara da je to zato sto je Roni bio ogroman ali i odran do kostiju.Najveca Ronijeva tezina na takmicenju je bila 290 funti.Dorian kaze da pokusava da se priseti da li se smeskao kada se spremao za Mr.O ali kaze da se on nikada nije smeskao jer je on pripreme dozivljavao kao pravi rat,a Roni se celo vreme smeskao.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #195 poslato: Decembar 27, 2021, 10:13:55 posle podne »

https://youtu.be/5JDFIpTm278
Jako dobar intervju sa Dorianom,gde on iskreno prica o svojim pocecima,kako je jos kao mali znao da je poseban,da je predodreden za nesto veliko.Kao mladic dospeo je u zatvor i tu je upoznao trening sa tegovima.U pocetku je to bio powerlifting sto je kasnije zamenio bodi bildingom i postao sestostruki pobednik Mr.Olimpija takmicenja.

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #194 poslato: Jul 02, 2021, 12:43:04 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=43d1f5tTIkg
Klasican problem u bodi bildingu slobodni tegovi ili masine?Koji je bolji?Po mom misljenju da bih izgradio dobar osnov moras raditi osnovne vezbe za slobodnim tegovima a posle ako hoces na takmicenje onda moras ubaciti i masine jer ce ti oni dati te detalje koje su ti neophodne na bodi bilding takmicenjima,tako da je pravi odgovor na ovo pitanje da treba i jedan i drugi.Jer recimo kod slobodnih tegova bolje cemo pogoditi misic koji vezbamo jer svi imamo razlicite strukture,duzine ruku,nogu i teg ce pratiti prirodni put ,dok kod masina imads odreden put.A sad da poslusamo Doriana sta on ima da kaze o tome
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #193 poslato: Jun 14, 2021, 07:56:41 pre podne »

https://www.youtube.com/watch?v=3fSJiGBV4j8
How to train your weaker body parts
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #192 poslato: Maj 25, 2021, 05:41:18 posle podne »

https://youtu.be/73O9oGTdT8c
Weight training for beginners

Tapatalkkal küldve az én M2003J15SC eszközömről

Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27351


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #191 poslato: Maj 20, 2021, 02:51:53 posle podne »

https://www.youtube.com/watch?v=UOvAQ-63i-4
How to build big arms, biceps & triceps
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 19 upita.