TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395146 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:08:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sumeci Kreatin (Biotech)  (Pročitano 16181 puta)
boris66
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #12 poslato: Januar 31, 2008, 06:51:12 posle podne »

Citat
Dextroza je losa?Ajd mi molim te to objasni.....
Nema vitamina i minerala, naplacuje organizam za varenje, unistava zube (kao sto rade i slatkisi) i sto malo ljudi znaju... unistava i kosti.
Ako si zainteresovan mozes procitati neke knjige o rafinisanom seceru na prvom mestu je Sugar Blues - William Duffy.

Ona je drugi oblik rafinisanog secera, inace rafinisan secer je najgora stvar koju covek moze da pojede.
Takodje preporucio bih ljudima koji imaju otvoren um i mogu da prihvate nove ideje, ovu stranicu:

http://www.westonaprice.org/brochures/wapfbrochure.html

Radi se o naucniku koji je proucavao razna plemena (masajce, maori, indijance od indonese itd). Tu pise zasto vestacki zasladjivac nije dobar (ukljucujuci i dextrozu). Imas primer ljudi koji su samo jeli prirodnu hranu (sveze meso, voce, povrce itd) oni su nadjeni u savrsenom zdravlju. Medjutim oni koji su jeli rafinisan secer (koji je u ono doba uvezen od amerikanca) pronadjeni su sa bolestima zuba, preko tezine, dijabetisom i ostalim tipicnim danasnjim bolestima. Njegova prica se zasniva u tome da ne treba jesti nista sto je covek napravio.

Jedino je dobra dextroza sto ubrzava krvotok i brze prenosi proteine u misic, ali zato naplacuje sve ostalo.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #11 poslato: Januar 31, 2008, 06:31:43 posle podne »

Sumeci kreatin je dobar  jedino sto je iskoristivost 100%,nema jakih stomacnih kiselina koje umeju da upropaste klasican monohidrat,ali ja i dalje ne verujem u te sumece,a ponajmanje u Biotech.Pre ce biti da je to placebo..Ja to nebi pio..Ali vec neki kreatin novije generacije..ili sada jos bolje BETA ALANIN  ;D
Jeste, iskoristivnost je 100% i brzo se absorbuje (ne treba da unosis dextrozu, koja je losa) i lepsi je ukus.
Sta fali placebu ako funkcionise? Placebo je nesto najmocnije u lecenju pa cak i o ovome sto pricamo. Naprimer kod lekova, placebo je nesto sto nema nikakav uticaj na telo (kao secerna pilula) ali kazete coveku da ce se izleciti sa tom pilulom. I ako jako poveruje, cuda se desavaju. Placebo ima i veci efekat od samog preparata koji je dizajniran da leci bolesti.

To mnogo govori da je ljudski um najveci faktor u izgradnji misica i u lecenju ;)
Dextroza je losa?Ajd mi molim te to objasni.....
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
boris66
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #10 poslato: Januar 31, 2008, 06:28:32 posle podne »

Sumeci kreatin je dobar  jedino sto je iskoristivost 100%,nema jakih stomacnih kiselina koje umeju da upropaste klasican monohidrat,ali ja i dalje ne verujem u te sumece,a ponajmanje u Biotech.Pre ce biti da je to placebo..Ja to nebi pio..Ali vec neki kreatin novije generacije..ili sada jos bolje BETA ALANIN  ;D
Jeste, iskoristivnost je 100% i brzo se absorbuje (ne treba da unosis dextrozu, koja je losa) i lepsi je ukus.
Sta fali placebu ako funkcionise? Placebo je nesto najmocnije u lecenju pa cak i o ovome sto pricamo. Naprimer kod lekova, placebo je nesto sto nema nikakav uticaj na telo (kao secerna pilula) ali kazete coveku da ce se izleciti sa tom pilulom. I ako jako poveruje, cuda se desavaju. Placebo ima i veci efekat od samog preparata koji je dizajniran da leci bolesti.

To mnogo govori da je ljudski um najveci faktor u izgradnji misica i u lecenju ;)
Sačuvana
Uros1982
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 76

« Odgovor #9 poslato: Januar 31, 2008, 01:30:27 posle podne »

Sumeci kreatin je dobar  jedino sto je iskoristivost 100%,nema jakih stomacnih kiselina koje umeju da upropaste klasican monohidrat,ali ja i dalje ne verujem u te sumece,a ponajmanje u Biotech.Pre ce biti da je to placebo..Ja to nebi pio..Ali vec neki kreatin novije generacije..ili sada jos bolje BETA ALANIN  ;D
Sačuvana
boris66
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #8 poslato: Januar 31, 2008, 12:52:33 posle podne »

Citat
Mislim da si viese enegiju i snagu dobio kao posledica dobre hrane nego sumeceg Biotech kreatina. Dosta vezbaca kada uzme kreatin pocne i da se hrani kako treba. Kako se sada hranis??
I ja mislim, ali malko mi je kreatin pomogao da izguram ona zadnja ponavljanja i kod super-serija i x ponavljanja. Sada doruckujem banane ili neki kelogs proizvod (zitarice) uglavnom, a posle toga jedem neku vrstu zivotinjskog mesa + ribe (lososa, sardine, sarana), pa mleka, sira, zitarice i uvece salate ili popijem caja. Uglavnom se trudim da mi ne prodju 2 sata a da ne pojeme barem neku malu kolicinu kompletnog proteina. Da mi krvotokom kruze kvalitetne nutricije i proteini. Zelim jos da dobijem na masi, ali takodje da se izdefinisem (skinem salo) pa sam nabavio neki program koji trenutno pratim (xtream lean).
Sačuvana
jovo18
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1145

« Odgovor #7 poslato: Januar 31, 2008, 09:32:43 pre podne »

Kakva su vama iskustva sa ovim preparatom?

Ja sam ga kombinovao sa amino kiselinama (od dynamatize) i mogu reci da sam dobio 3 cm obima u ruci za dva meseca. Na lat masini sam napredovao od 65 kg do 90kg (4 puta), na bendzu sam napredovao od 60 kg do 90kg. Dobio sam malo sala inace, ali ne od kreatina :) unosio sam previse ugljenih hidrata, ali ne brinem se suvise oko toga. Takodje, trudio sam se da svaki 2 sata unesem neki kompletan protein.
Proslo je vec mesec ipo dana otkako idem na suvo i uopste nisam izgubio nista, sve mi je ostalo. Mogu reci da sam prezadovoljan sa ovim preparatom, cak sta vise za 1000 dinara sam dobio mesec dana koriscenja i ne treba faza punjenja niti odrzavanja, jednostavno jednu tabletu 30 minuta pre treninga, i ukus je mnogo lepsi!



Mislim da si viese enegiju i snagu dobio kao posledica dobre hrane nego sumeceg Biotech kreatina. Dosta vezbaca kada uzme kreatin pocne i da se hrani kako treba. Kako se sada hranis??
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #6 poslato: Januar 30, 2008, 08:42:31 posle podne »

Ma koji cje ti to xD
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #5 poslato: Januar 30, 2008, 08:42:04 posle podne »

Kreatin ti samo malcice vise odskrine vrata d aubacis jos proteina.
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
boris66
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #4 poslato: Januar 30, 2008, 08:40:14 posle podne »

Ajde ovako...mozes ti d adobijes i 10 cm obina na ruci ali to ne znaci da je to misic...voda voda
Da u pravu si, ali opet nije bukvalno sve voda. Ne bih onda imalo smisla ceo trening, pre svega davao sam sve od sebe, osim toga ne postoji nacin da proverim to.
Sačuvana
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9917


The Heat-h is on!

« Odgovor #3 poslato: Januar 30, 2008, 04:29:30 posle podne »

Ajde ovako...mozes ti d adobijes i 10 cm obina na ruci ali to ne znaci da je to misic...voda voda
Sačuvana
BRING IT ON BAYBE :D
ognjen novakov
" Shut the fuck up and train. "
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3137


Chips,Cola i telefon Motorola ;)

« Odgovor #2 poslato: Januar 30, 2008, 04:11:51 posle podne »

Zhiveo Biotech  :)
Sačuvana

boris66
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 22

« Odgovor #1 poslato: Januar 30, 2008, 04:07:49 posle podne »

Kakva su vama iskustva sa ovim preparatom?

Ja sam ga kombinovao sa amino kiselinama (od dynamatize) i mogu reci da sam dobio 3 cm obima u ruci za dva meseca. Na lat masini sam napredovao od 65 kg do 90kg (4 puta), na bendzu sam napredovao od 60 kg do 90kg. Dobio sam malo sala inace, ali ne od kreatina :) unosio sam previse ugljenih hidrata, ali ne brinem se suvise oko toga. Takodje, trudio sam se da svaki 2 sata unesem neki kompletan protein.
Proslo je vec mesec ipo dana otkako idem na suvo i uopste nisam izgubio nista, sve mi je ostalo. Mogu reci da sam prezadovoljan sa ovim preparatom, cak sta vise za 1000 dinara sam dobio mesec dana koriscenja i ne treba faza punjenja niti odrzavanja, jednostavno jednu tabletu 30 minuta pre treninga, i ukus je mnogo lepsi!

Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.