TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:33:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mrtvo dizanje bol  (Pročitano 1746 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #9 poslato: Decembar 19, 2012, 09:47:31 pre podne »

Ok, radi istezanja obavezno....
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #8 poslato: Decembar 19, 2012, 09:12:02 pre podne »

već to prolazi polako, diklo sam pio jedan dan samo, nije bilo potrebe možda ni za tim. Juče sam čučanj išao 185kgx2 bez imalo naznake bola na ovom mestu. Čak sam polse išao i rumunsko mrtvo i good morning, bez osećaja nelagodnosti. Ipak kad napravim pokret kao da hoću da izbacim grudi i izvijem leĂ°a iz čučnja, kao na mrtvom, osetim malo da zateže, ali daleko od onoga kako je bilo pre 5 dana... E sad, čekam petak da vidim kako će se ponašati na klasičnom mrtvom.
zz
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #7 poslato: Decembar 16, 2012, 03:52:53 posle podne »

2-3 dana izbegavaj mrtva dizanja i vežbe koje izazivaju bol, ostalo ok....
Javi kako ide. Pozz  :)
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #6 poslato: Decembar 15, 2012, 11:17:29 pre podne »

Ništa bez leda u ovom sportu  :D krećem danas u istezanje/masiranje...

Nije mi problem da idem preko bola, ali reci mi da li treba da pravim neku pauzu od mrtvog dizanja ili vežbanja, ili da peglam kako mi prija?
edit: hvala dottore  ;)
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #5 poslato: Decembar 15, 2012, 10:45:08 pre podne »

Verovatno si istegao pripoj seratusa. Masiraj ledom 5x dnevno po 5-7 minuta, posle utrljaj deeprelief. Popiješ diklofenak duo 1 dnevno tri dana. Probaj sutra lagano istezanja kao za triceps i lat iznad glave lakat, ili ispravljana ruka zakačena za zid iza ledja u visini ramena.... Pre istezanja se zagreješ, možeš i statičkim zadržajem u sklek položaju 3x po 20 sek, pa istezanje, pa led, pa gel...
Javi kako ide...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #4 poslato: Decembar 15, 2012, 10:11:52 pre podne »

najveći mi trip da ću morati da pravim neke pauze, a krenulo me  >:( nadam se da je samo neki grč ili istegnuće, da ne moram opet da se zaje.... po ultrazvukovima i pregledima  :o
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #3 poslato: Decembar 14, 2012, 07:30:51 posle podne »

Meni je prije 2 mjeseca tako bilo poslije power clean-a, bolilo me je bas gadno sa lijeve strane na istom mjestu, nekad naidje jaci bol nekad bude blazi i imao sam problema sa disanjem, sva sreca pa je proslo za samo 4 dana...
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #2 poslato: Decembar 14, 2012, 07:23:16 posle podne »

imao sam skoro iste simptome doduse nisam ih zaradio na dl a mene je licno proslo za 2-3 dana samo od sebe.....
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #1 poslato: Decembar 14, 2012, 07:06:56 posle podne »

Evo me opet doktore  ;D
Danas na zagrevanju pre nego što sam došao na radnu seriju, na 150kg, nakon početka lifta, negde na pola cevanice je bila šipka, osetio sam probadajući bol tik ispod levog rebra- kao da je nešto preskočilo unutra i nateralo me da pustim šipku... MOram napomenuti da pre svakog lifta u mrtvom uzmem vazduh i zadržavam ga u stomaku, stvarajući trbušnu presu da lakše odradim lift.

Posle sam istezao, misliio sam da je psoas, ali čini mi se da nije. Kad sam savijene kičme kad udahnem vazduh duboko - ne boli me ništa. Nemam nikakve vidljive znakove da je nešto iskočilo, promenilo boju ili oteklo... BOl osetim u položaju kada sedim, izbacim grudi i guram leĂ°a unazad, kao da pravim most sedeći. I bol je tik ispod poslednjeg rebra, kao da je malo dublje od mišića ili je mišić, ko će znati. Uglavnom, posle toga sam se vratio na 70kg i nije bilo nikakvih problema, ali na 120kg sam opet imao taj osećaj, pa sam prekinuo trening...

KAd mirujem, imam neki neprijatan osećaj kao da je tu nešto preskočilo, ili se zgrčilo i neće da popusti.

Šta je raditi?

« Poslednja izmena: Decembar 14, 2012, 07:11:27 posle podne od strane Ironman. » Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 17 upita.