TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 05:58:37 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening  (Pročitano 2760 puta)
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #14 poslato: Februar 24, 2013, 06:14:01 posle podne »

Haha upravo tako brate,ja inace gledam za trening ako nakon njega jedva skidam majicu to je to :D sto kazes  samo rokas pa mora biti il po tezinama il po masi..:)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #13 poslato: Februar 24, 2013, 03:08:25 posle podne »

Pravo da ti kazem ja u zadnje vreme sam mnogo vezbi istumbao, na putu do teretane skapiram koju cu vezbu da radim  ;D Samo mi je fora maximalno da se koncentrisem , i da osetim misic koji radim.. Jednostavno ako mi se na zavrsetku treninga povraca i moram da iskuliram 20tak minuta pre puta do kuce znam da je trening uspeo  ;D
Da ga uprostim, svaka vezba je pametna ako je iskoristis u svom cilju na modifikovan i svoj nacin..Otkad sam prestao da razmisljam o tome dal je ova vezba bolja od ove druge ili obratno, i otkad sam rasterecen po pitanju nekih drugih kojestarija, sve ide u pravom smeru..Kao sto rekoh bitno mi je ako danas radim grudi,da odradim brate grudi,da ne dobijem upalu listova ako radim grudi,ako me kapiras sta sam hteo da ti kazem..maximalno sam fokusiran na misic koji radim tog dana...
A vezbe jednostavno treba da menjas, ne mora tako cesto,ali mora da bude neka progresija, u najmanju ruku u vidu povecanju tezina i tempu na koji neku vezbu izvodis ili menjanju uglova..nece sve jeedno te isto.. telo nase je jako pametno.
« Poslednja izmena: Februar 24, 2013, 03:11:05 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #12 poslato: Februar 24, 2013, 03:04:05 posle podne »

Pa dobro to stoji,kada ubacim uz to i kardio vidi se razlika i u svemu tome sto si nabrojao,al takve promene mi prijaju.Sve u svemu,krenuo sam pre nedelju dana kuci da treniram ponovo,osecam bolju pumpu,ocekujem jos sipku sa tegovima od 70 kg i moci cu da upotpunim trening.Ali hvala u svakom slucaju :) Mozes li da mi objasnis u vezi hipertrofije,kada dodjes do tog stanja,uglavnom promenis redosled vezbi,ili vezbe uopsteno,ja u teretani radim npr abc sistem ako znas o cemu pricam...:) Nisam pocetnik vec sam spomenuo,2 godine vec treniram ozbiljno,pre toga sam trenirao jos 3,5 god ali nije bila potpuna ishrana tako da ne mogu shvatiti to kao ozbiljno....
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 24, 2013, 02:56:52 posle podne »

Ne kazem da nisam napredovao,ali brze napredujem kuci.Ali moram da radim takve varijacije zato sto kuci kad radim nakon nekog vremena telo se navikne na ponavljanja i i tezinu tegova koje imam bucice od 18kg,u teretanu ga presecem sa manje ponavljanja i vecom tezinom,pauze su mi max 1 min,i sam znas da je potreban shock misicima nakon nekog vremena :)


Sve to stoji ali nece ti hipertrofija napredovati od sklekova i dzidza midza kuci, nego zna se kako ide hipertrofija,to sto radis kuci radim i ja sa vremena na vreme(jednom u dva meseca),ali to vec utice na fleksibilnost, spretnost okretnost a ne i na misicni rast.
Mada ako si tek pocetnik i u pubertetu si, odradice te sklekovi prvih meseci,ali posle kada vec imas neki staz u teretani,svhatices koliko su smesni.
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #10 poslato: Februar 24, 2013, 02:55:26 posle podne »

Ne kazem da nisam napredovao,ali brze napredujem kuci.Ali moram da radim takve varijacije zato sto kuci kad radim nakon nekog vremena telo se navikne na ponavljanja i i tezinu tegova koje imam bucice od 18kg,u teretanu ga presecem sa manje ponavljanja i vecom tezinom,pauze su mi max 1 min,i sam znas da je potreban shock misicima nakon nekog vremena :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #9 poslato: Februar 24, 2013, 02:46:24 posle podne »

Pa ti onda nemas potrebe da gubis vreme u teretani,kada kuci vise napredujes  ;D Vezbas kod kuce i resis prob, sklekovi su zakon :)

Poredjivati home workout i teretanu je smesno, verovatno u teretani nisi radio sve kako valja, i zato nisi napredovao..
Sačuvana
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #8 poslato: Februar 24, 2013, 01:51:54 posle podne »

Pa u teretani imam i vece tezine pa jos vise mogu da isforsiram vezbe,dok kuci moram intenzitet da odredjujem ponavljanjima i kombinovanim vezbama...ne tripujem,uz iste suplemente sam pratio rezultate kroz godinu dana,par meseci u teretani,par meseci home workout i bolje rezultate imam kad treniram tako... samo ne znam zbog cega je to tako
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #7 poslato: Februar 24, 2013, 01:42:05 posle podne »

Utripovao si se nesto, ili ne radis dovoljno jako u teretani.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
FunkyPomorandza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 70


« Odgovor #6 poslato: Februar 24, 2013, 01:34:05 posle podne »

Home workout vs Teretana! ovako,ja s vremena na vreme treniram kuci bucicama i svojom tezinom,zgibove sklekove cucnjeve i forsiram maximalni intenzitet i super serije i ostvarim bolje rezultate nego kad idem u teretanu iako tamo radim uglavnom iste stvari istim intenzitetom samo na spravama i klupama i sipkama.Moze li mi neko reci zbog cega je to tako?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Decembar 18, 2012, 10:30:00 posle podne »

Dal je ovo uredu ?
Pon: Ledja i biceps
Uto: Odmor
Sri: Noge
Cet: Odmor
Pet: Grudi i triceps
Subota i nedelja odmor..
Uz ovo radim trbusnjake i sklekove.

Ovo je samo spisak mišićnih grupa po danima, to nije trening...šta se sve radi u tom programu?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Decembar 18, 2012, 01:23:00 posle podne »

Dal je ovo uredu ?
Pon: Ledja i biceps
Uto: Odmor
Sri: Noge
Cet: Odmor
Pet: Grudi i triceps
Subota i nedelja odmor..
Uz ovo radim trbusnjake i sklekove.

Ako si totalni pocetnik nema sanse da odradis biceps uz ledja kako treba i grudi uz triceps, odradices ih ti,ali sa 70% maksimuma, jer ce biti umorne male partije od velikih ,taj split je vec za advanced mode vezbanja i blage promene u programima iskusnijih vezbaca ..a ovo ostalo je ok, noge radi zasebno,i ramena sa trapezima zasebno, samo po meni izrotiras biceps i radis sa grudima i triceps sa ledjima, ili posebno grudi,posebno ledja i posebno ruke
« Poslednja izmena: Decembar 18, 2012, 10:40:15 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2012, 01:19:36 posle podne »

ramena ti ne trebaju?
Radim i ramena al sam zaboravio napisati ;)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2012, 10:11:51 pre podne »

ramena ti ne trebaju?
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2012, 01:13:27 pre podne »

Dal je ovo uredu ?
Pon: Ledja i biceps
Uto: Odmor
Sri: Noge
Cet: Odmor
Pet: Grudi i triceps
Subota i nedelja odmor..
Uz ovo radim trbusnjake i sklekove.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 17 upita.