TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397226 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 30, 2024, 04:28:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko dobijanja mase i odabira odgovarajuceg preparata  (Pročitano 3393 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 26, 2012, 05:05:55 posle podne »

Moraćeš puno da pojačaš ishranu ako sa postojećom ne uspevaš da nabacuješ masu. To je bar jasno. :)

Taj deo priče vezan je i za suplemente - ako ih ne isprati dobra ishrana, nema koristi od njih. Što se tiče konkretnog predloga, bilo koji whey protein dobro će ti doći.
Sačuvana
Stefann
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Decembar 26, 2012, 04:58:31 posle podne »

Pozdrav,ja sam Stefan,imam 17 godina,visok sam 190 i imam 67 kg. Cilj mi je da nabacim masu,sta mi preporucujete da uzmem od preparata i jel dobro da odma po kretanju u teretanu uzimam neke preparate? Sto se tice ishrane jedem sve,znaci pasulj,grasak,cufte,krompir(pire i obican),tunjevine,sendvice,pljeskavice,piletinu,saridne,ribu,sir,pijem mleko,jogurt.. Ne znam ni ja vise,sta imam u tom trenutko kad sam gladan to jedem :)
Imam nekad 3,nekad 4,nekad 5 obroka to opet sve zavisi kako sam kad gladan. Sad sam razmisljao da l da krenem po ovom programu da radim u teretani http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=120201.165 , da pojacam ishranu koliko to mogu i da uzmem neki preparat. Sto se tice preparata to bi bilo najbolje da mi Vi objasnite i kazete koji je za mene najbolji. Teze se gojim,ali imam zelju da napredujem. Posto nemam bas para da svaki mesec uzimam preparate,sad bi uzeo neke ili neki i koristio mesec dana ili koliko vec traje to pakovanje. Samo da posle kad potrosim taj ili te praparate ne ispare kilogrami ako uspem da ih nabacim za vreme uzimanja preparata. Za sada imam 5 hiljada,nadam se da ce jos tu da se skupi. Eto tolko od mene,ako vas jos nesto interesuje Vi pitajte. Nov sam pa ni sam ne znam sta sve da ispisem. Vase misljenje? :D
« Poslednja izmena: Decembar 26, 2012, 05:00:55 posle podne od strane Stefann » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.196 sekundi sa 17 upita.