TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 02:27:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik u teretani :)  (Pročitano 5552 puta)
Mali92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #11 poslato: Decembar 27, 2012, 11:34:50 pre podne »

Oke,znaci sve u svemu,protein koji kupim pijem posle svakog treninga,i to je to,da unosim proteine i UH sto vise,4-5 obroka i to je to :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #10 poslato: Decembar 27, 2012, 06:06:26 pre podne »

Govoris o masi a ni rec nisi rekao o UH, tj niko nije, ti proteini sto uneses bukvalno ti ne vrede nista ako ne uneses dovoljno UH sve ces ih sprziti pogotovo sto treniras kik boks, treba ti dosta UH da bi poceo da rastes, smanji br obroka 4 max 5, dovoljno ti je.

Ja sam mu rekla...
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #9 poslato: Decembar 27, 2012, 04:44:55 pre podne »

Govoris o masi a ni rec nisi rekao o UH, tj niko nije, ti proteini sto uneses bukvalno ti ne vrede nista ako ne uneses dovoljno UH sve ces ih sprziti pogotovo sto treniras kik boks, treba ti dosta UH da bi poceo da rastes, smanji br obroka 4 max 5, dovoljno ti je.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #8 poslato: Decembar 27, 2012, 03:34:44 pre podne »

Ne moras u danima kada ne treniras a inace ga pij posle svakog treninga bilo da je kik boks bilo teretana...
Sačuvana
Mali92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #7 poslato: Decembar 27, 2012, 02:16:31 pre podne »

Ok,a u danima kada ne idem na trening u teretanu da ne pijem proteine,ili si mislila da pijem whey posle treninga i kik boks i teretane? :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #6 poslato: Decembar 27, 2012, 02:10:23 pre podne »

Da dovoljno ti je samo posle treninga..sto se tice proteina ubaci ribu, jaja, mlecne proizvode ...da raspodeli upravo tako na vise obroka dnevno i da ok ti je kolicinski toliko proteina..
Sačuvana
Mali92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #5 poslato: Decembar 27, 2012, 01:43:39 pre podne »

Kupi vecu kolicinu whey-a i pij ga posle svakog treninga. Posto se trosis dosta moras imati jacu ishranu, jedi dosta proteina i UH...
Jel da pijem whey samo posle treninga,ili jos ponekad u toku dana ili samo posle trenin,i ako bi mogla da mi kazes nekoliko namernica koje sadrze dosta proteina,posto ja uglavnom samo cepam pilece belo i pirinac pa ako bi mogla pored tih namernica jos neke,i jel je okej posto imam oko 67kg da imam oko 6 obroka po 25-30 gr proteina u svokom od tih 6 obroka ? :) Hvala :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #4 poslato: Decembar 27, 2012, 01:32:31 pre podne »

Kupi vecu kolicinu whey-a i pij ga posle svakog treninga. Posto se trosis dosta moras imati jacu ishranu, jedi dosta proteina i UH...
Sačuvana
Mali92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #3 poslato: Decembar 27, 2012, 01:14:47 pre podne »

E ali posto stv.vise paznje odnosno imam 3puta treninge kik boksa,i idem i oko 3 puta u teretanu,pa sta mislis dali da kupujem po 3 kesice ovih proteina i da popijem posle teretane ili da kupim neki whey bar od 1-2 kg,i ako bi mogao da mi napises neki plan obraka ako mozes :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Decembar 27, 2012, 12:55:36 pre podne »

Whey bi ti  svakako bio odličan i osnovni izbor. Baš kako si i sam rekao - makar whey, ako ništa drugo. :)

Dobar je taj koji si linkovao.
Sačuvana
Mali92
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #1 poslato: Decembar 27, 2012, 12:01:10 pre podne »

Zanima me,,treniram kik boks,ali uporedno poput Kik Boksa,ubacam i 3-4 nedeljno teretanu,pa me zanima na koji nacin bi najbolje mogao dobijem malo misicne mase,posto vise obracam paznju na kik boks nego na teretanu ali ako idem u teretanu dali mi je potrebno nesto od suplementacije,npr makar i ovo http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-izolati-proteina-surutke-whey/SN1110-100-Whey-Protein-Professional-kesica-jedna-doza.html :) Pozdrav :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.174 sekundi sa 18 upita.