TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 02:31:40 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Noge  (Pročitano 3053 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #14 poslato: Januar 09, 2013, 05:09:45 posle podne »

Upravo zato sto sam dobio dosta preporuka da radim samo jednom nedeljno, radim svaki cevrti dan, ali sad.. Uvek se tu postavlja pitanje da li je to  dovoljno?

mišić raste u periodu oporavka, trening je isto što i stres, ako je previše stresa tj. treninga nema vremena da se telo odmori i nema napretka.

Pokušaj tako što ćeš zapisivati težine i treninge, i pogledaj rezultate nakon 2-3 meseca.
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #13 poslato: Januar 09, 2013, 03:01:45 posle podne »

Upravo zato sto sam dobio dosta preporuka da radim samo jednom nedeljno, radim svaki cevrti dan, ali sad.. Uvek se tu postavlja pitanje da li je to  dovoljno?

Upravo to :D Danas sam odradio dosta naporan trening,listove, butine, sve. Ne osecam nikakvu upalu trenutno, ali doci ce ujutro ona pretpostavljam, zato sto od kad sam poceo da ih radim, nisam ovoliko radio, bas sam dao svoj maximum


Pa ti mozes da mlataras nogama svaki dan, a da to ne radis efikasno, i nista nisi uradio.. Ili su ti previse lagani treninzi pa mozes da izdrzis 2x nedeljno.. Bolje se fokusiraj na jedan dan u nedelji samo za noge, ali kad ih odradis da padas nizbrdo,a da klecas uzbrdo, i nema problema :D
« Poslednja izmena: Januar 11, 2013, 06:51:47 posle podne od strane Djoshuaidzuvam » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Januar 09, 2013, 12:58:08 pre podne »

Upravo zato sto sam dobio dosta preporuka da radim samo jednom nedeljno, radim svaki cevrti dan, ali sad.. Uvek se tu postavlja pitanje da li je to  dovoljno?


Pa ti mozes da mlataras nogama svaki dan, a da to ne radis efikasno, i nista nisi uradio.. Ili su ti previse lagani treninzi pa mozes da izdrzis 2x nedeljno.. Bolje se fokusiraj na jedan dan u nedelji samo za noge, ali kad ih odradis da padas nizbrdo,a da klecas uzbrdo, i nema problema :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #11 poslato: Januar 08, 2013, 11:29:08 posle podne »

Bitno je kako ces ih odraditi, ako radis dva puta nedeljno naredni trening baci akcenat na zadnju lozu, listove ne idi bez dva puta nedeljno...
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #10 poslato: Januar 08, 2013, 11:20:16 posle podne »

Upravo zato sto sam dobio dosta preporuka da radim samo jednom nedeljno, radim svaki cevrti dan, ali sad.. Uvek se tu postavlja pitanje da li je to  dovoljno?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #9 poslato: Januar 08, 2013, 05:32:02 posle podne »

Pozdrav svima, izvinjavam se sto otvaram novu temu, nisam ni prvi ni poslednji "smotani" clan ovog foruma koji ne ume nista sam da nadje ;D

Problem je u mojim nogama, nisam zadovoljan njima, naravno. Krenuo sam da ih radim pre mozda 2 meseca, kada sam primetio da mi gornji deo tela odskace od donjeg, cilj mi je da ih napumpam, ne  znam kako da se izrazim da ih "popunim", od kolena na dole sam ocajan, butine tu i tamo, ali i one moraju da se rade.
Koristim ovaj sajt http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/ za te neke vezbe, pa vas pitam da li je to sto ima tu dovoljno da bi mi noge napredovale (pogotovo od kolena na dole) ili je potrebno tu jos nesto, savete trazim uglavnom  :P

Unapred hvala, i Srecan vam Badnji Dan( ko ga slavi naravno  :D )

čučanj je vežba koja nema zamenu kad su noge u pitanju, samo što je najbitnije da pravilno radiš i da savladaš tehniku, što nije baš najjednostavnije,ako imaš nekog stručnog pored tebe da te nadgleda ne bi bilo loše u početku... 

iskoraka ima puno varijanti... leg press je dobar
i naravno osnovne stvari - fleksija, ekstenzija

ne bih preporučila više od 1 x nedeljno...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Januar 07, 2013, 11:03:17 posle podne »

Ako radi noge kako treba, tesko ce da radi noge 2x nedeljno,jer ce 6 dana jedva da hoda  ;D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #7 poslato: Januar 07, 2013, 07:12:19 posle podne »

Dva puta nedeljno mozes raditi celokupno noge i ubaci jos jedan dan kada ces pred kraj nekog od treninga odraditi samo listove...
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #6 poslato: Januar 07, 2013, 06:07:52 posle podne »

Takodje listove moras maksimalno angazovati ako su vec problematicni..2-3 puta nedeljno stojece listove sa vecim kilazama...


Uuu, ja noge radim svaki cetvrti dan, da menjam to?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #5 poslato: Januar 06, 2013, 09:45:51 posle podne »

Takodje listove moras maksimalno angazovati ako su vec problematicni..2-3 puta nedeljno stojece listove sa vecim kilazama...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 06, 2013, 07:16:41 posle podne »

Cini mi se da je Alen pisao o tome,ako gresim neka me neko ispravi...

"Ako hoces da noge rastu ides sa vecim brojem ponavljanja(10 i vise)" to je ono bilderski,a podrazumeva se da treba da radis sa sto vecim kilazama.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #3 poslato: Januar 06, 2013, 05:37:06 posle podne »

Kad budes cucnuo svoju duplu tezinu verujem da ces biti manje nezadovoljan svojim nogama ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2013, 04:09:18 posle podne »

Pozdrav svima, izvinjavam se sto otvaram novu temu, nisam ni prvi ni poslednji "smotani" clan ovog foruma koji ne ume nista sam da nadje ;D

Problem je u mojim nogama, nisam zadovoljan njima, naravno. Krenuo sam da ih radim pre mozda 2 meseca, kada sam primetio da mi gornji deo tela odskace od donjeg, cilj mi je da ih napumpam, ne  znam kako da se izrazim da ih "popunim", od kolena na dole sam ocajan, butine tu i tamo, ali i one moraju da se rade.
Koristim ovaj sajt http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/ za te neke vezbe, pa vas pitam da li je to sto ima tu dovoljno da bi mi noge napredovale (pogotovo od kolena na dole) ili je potrebno tu jos nesto, savete trazim uglavnom  :P

Unapred hvala, i Srecan vam Badnji Dan( ko ga slavi naravno  :D )

Kad pocnes cucnjeve da radis i napredujes u njima desice se cudo, krenuce da rastu, nema tu mnogo filozofije, osnova cucnjevi,leg press i iskorak, sve ostalo je za finese kasnije. Baci se na posao, ploce na sipku :D
Sačuvana
Djoshuaidzuvam
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2013, 03:38:47 posle podne »

Pozdrav svima, izvinjavam se sto otvaram novu temu, nisam ni prvi ni poslednji "smotani" clan ovog foruma koji ne ume nista sam da nadje ;D

Problem je u mojim nogama, nisam zadovoljan njima, naravno. Krenuo sam da ih radim pre mozda 2 meseca, kada sam primetio da mi gornji deo tela odskace od donjeg, cilj mi je da ih napumpam, ne  znam kako da se izrazim da ih "popunim", od kolena na dole sam ocajan, butine tu i tamo, ali i one moraju da se rade.
Koristim ovaj sajt http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/ za te neke vezbe, pa vas pitam da li je to sto ima tu dovoljno da bi mi noge napredovale (pogotovo od kolena na dole) ili je potrebno tu jos nesto, savete trazim uglavnom  :P

Unapred hvala, i Srecan vam Badnji Dan( ko ga slavi naravno  :D )
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 17 upita.