TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 02:34:52 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Floor vs bench?  (Pročitano 3786 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #13 poslato: Januar 30, 2013, 10:23:38 posle podne »

Kad radim sa tezinom koju mogu da podignem 10ak puta u 4-5 serija, osecam pritisak u ramenima kao da otkazu ramena pre grudi, mislim da radim pravilno, ali ne znam da li treba ovo da se desava ili ne?
ako pricamo o flor presu probaj da skupis lopatice i izbacis grud da bi izbegao taj osecaj
Da, floor press. Ok probacu na sledecem treningu tako.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #12 poslato: Januar 30, 2013, 12:12:12 pre podne »

Kad radim sa tezinom koju mogu da podignem 10ak puta u 4-5 serija, osecam pritisak u ramenima kao da otkazu ramena pre grudi, mislim da radim pravilno, ali ne znam da li treba ovo da se desava ili ne?
ako pricamo o flor presu probaj da skupis lopatice i izbacis grud da bi izbegao taj osecaj
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #11 poslato: Januar 29, 2013, 06:43:02 posle podne »

Kad radim sa tezinom koju mogu da podignem 10ak puta u 4-5 serija, osecam pritisak u ramenima kao da otkazu ramena pre grudi, mislim da radim pravilno, ali ne znam da li treba ovo da se desava ili ne?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #10 poslato: Januar 13, 2013, 11:42:45 posle podne »

Ipak mi to ne treba. Pre sam mislio da je neophodan zbog zastite i nekih povreda. Doduse doprinosi i tome, ali iz ovog teksta zakljucujem da mu je primarna namena malo drugacija.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #9 poslato: Januar 13, 2013, 11:18:18 posle podne »

Procitaj ovo pa ce ti biti jasnije:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=108908741&highlight=straight+dope+belts
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #8 poslato: Januar 13, 2013, 11:08:34 posle podne »

Jel se pojas stavlja samo ako se dizu neke tezine koje mogu da podignem samo par puta i na jedvite jade? Ne bih da se zezam, ali mislim da nema potrebe, ovu tezinu dizem u nekoliko serija po 10-12 ponavljanja
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #7 poslato: Januar 13, 2013, 05:01:19 posle podne »

Jbg to ces sam videti, ako fali ti ubaci.
ok ;)
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2013, 04:58:06 posle podne »

Jbg to ces sam videti, ako fali ti ubaci.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2013, 04:49:11 posle podne »

Evo pogledaj ovo ako hoces, na 53 strani imas vezbe za sve misice u kucnoj varijanti.
http://www.mediafire.com/?tzhe23xv7m2tlg5
Prelistao sam, ima finih improvizacija, ali dosta je slicno convict conditioningu. Sa klupom i jos par diskova bi bio kompletan s obzirom da sam tek poceo sa tegovima da radim. Iskreno, za cist bw treba celicna volja, a i kad odradim bw do kraja da ne mogu vise nista opet mogu da radim sa tezinama, ne znam ni ja kako bih objasnio. Triceps mi sinoc drhti na poslednjem skleku, telo gori, a kad sam se digao jos ladno par serija sa bucicama odradim... Ekstra ovo za pod, mislio sam da nece nista vredeti jer pokret nije potpun, ali vidim da se to bas radi. Dok ne krenem u teretanu imam sasvim dosta kombinacija za vezbanje.

Inace imam obicaj kad resimo neki problem zbog kojeg je otvorena tema da pitam jos nesto ako vec mogu. Naime ja ne radim posebno vezbe za trbusnjake, listove, unutrasnji deo nogu, trapez, ramena, da li oni rade u dovoljnoj meri kao neki asistenti kod drugih vezbi tipa cucanj sa opterecenjem dovoljan za noge, kod cucnja jos rade i trbusnjaci, kod zgibova takodje uz jos trapez, kod sklekova osetim i ramena da rade itd... Ne treba mi BB izvajanost i tolika izolacija svakog misica u telu pa me zanima jel ovo sto radim dovoljno?

Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2013, 04:39:12 posle podne »

Radi slobodno sa poda.Fora sa floor press-om je ta sto pomaze kod lockout-a za standardni bench, ali tu vecinom koristis triceps jer ti fali donji deo lift-a.Neka me ispravi neko ako gresim.

Tacno, vise ce triceps da radi,ali zato moze da se razvuce opako ;) razvlacenje moze da forsira na floor-u
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2013, 04:32:26 posle podne »

Evo pogledaj ovo ako hoces, na 53 strani imas vezbe za sve misice u kucnoj varijanti.
http://www.mediafire.com/?tzhe23xv7m2tlg5
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2013, 03:45:24 posle podne »

Radi slobodno sa poda.Fora sa floor press-om je ta sto pomaze kod lockout-a za standardni bench, ali tu vecinom koristis triceps jer ti fali donji deo lift-a.Neka me ispravi neko ako gresim.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2013, 11:54:08 pre podne »

Nemam kuci klupu pa su mi vezbe za grudi problem. Radim sklekove, ali ne mogu toliko da ih pogodim, sad sam skontao da bench/dumbbell press moze i na podu da se radi, u cemu je razlika? Bar dok ne nabavim klupu
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.066 sekundi sa 19 upita.