TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 06:48:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: biceps problem  (Pročitano 2548 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #14 poslato: Mart 05, 2013, 10:30:26 pre podne »

Za veličinu ruke se potpuno slažem da veličinu daje upravo triceps.Greška je što se misli da tu ulogu preuzima triceps što nikako nije tačno.I zato tricepsu treba dodatno posvetiti pažnju i gaĂ°ati ga iz više uglova sa vežbama trudeći se da tehnika izvoĂ°enja bude maksimalno pravilna a ne neko mlataranječisto reda radi.
Sačuvana
Milos-Ng
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #13 poslato: Mart 03, 2013, 05:52:41 posle podne »

Slusaj Paf,ako ne znas odgovor nemoj da se ubacujes,i zaobidji me,a vama ljudi hvala na savetima....
Sačuvana
Mr.Paf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 113


« Odgovor #12 poslato: Mart 03, 2013, 02:45:52 posle podne »

Moze jedan savet,ja radim 4 vezbe po 3 serije za biceps ponedeljkom i cetvrtkom kombinovano sa grudima,da li je to dobro?ako nije ispravite me molim vas.uz to pijem protein i dekstrozu posle treninga....a zelim sto vecu ruku tj.biceps,pa mi kazite da i je ovo dobro?

Ima li neki forum gde nisi postavio ovo pitanje??
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #11 poslato: Mart 03, 2013, 02:13:55 posle podne »

Moze jedan savet,ja radim 4 vezbe po 3 serije za biceps ponedeljkom i cetvrtkom kombinovano sa grudima,da li je to dobro?ako nije ispravite me molim vas.uz to pijem protein i dekstrozu posle treninga....a zelim sto vecu ruku tj.biceps,pa mi kazite da i je ovo dobro?

Mislim da je bolje 3 vezbe po 4 serije. Inace, fokus baci na triceps. Uski benc ili propadanje, veca bucica sa dve ruke iza glave i konopac na latu.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Mart 03, 2013, 12:50:01 posle podne »

Ako zelis vecu ruku, moras da radis jako triceps, jer triceps je veci misic i vizuelno daje punocu ruke i naravno vece obime.
Ti mislis obratno da ces bicepsom da povecas obim ruku,ali to je zato sto triceps i ne vidis sem u ogledalu, a biceps vidis golim okom pa ti se cini da je ruka mala kad pogledas od napred :)
Sačuvana
Milos-Ng
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #9 poslato: Mart 03, 2013, 10:49:29 pre podne »

Moze jedan savet,ja radim 4 vezbe po 3 serije za biceps ponedeljkom i cetvrtkom kombinovano sa grudima,da li je to dobro?ako nije ispravite me molim vas.uz to pijem protein i dekstrozu posle treninga....a zelim sto vecu ruku tj.biceps,pa mi kazite da i je ovo dobro?
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #8 poslato: Januar 14, 2013, 01:17:17 pre podne »

Tako je, ne vidi se ;) Malo sam se salio, razlika je bas mala da bi tu nesto ozbiljno trebalo da preduzimam :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Januar 13, 2013, 09:56:53 posle podne »

Meni je obim levog bicepsa za 0.5cm manji od desnog. Jel to prevelika ili normalna razlika? Da li isto da radim seriju vise levom rukom?

Ma nije to problem jer sumnjam da se to na oko i primeti.To možeš samo ti znati i to jedino ako meriš stalno.
Sačuvana
Rakic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #6 poslato: Januar 13, 2013, 06:29:23 posle podne »

Jos nisam merio obim ali primecuje se razlika nije sad ne znam kolko preterano ali se primecuje. Problem je verovatno nastao kada sam jurio tezine i radio nepravilno (nekako kao da sam vise vukao desnom nego levom rukom). Sto se toga tice smanjio sam tezine tako da mogu pravilno da radim vezbe. Probacu da ubacim po neku dodatnu seriju za levi biceps.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #5 poslato: Januar 13, 2013, 04:35:15 posle podne »

Meni je obim levog bicepsa za 0.5cm manji od desnog. Jel to prevelika ili normalna razlika? Da li isto da radim seriju vise levom rukom?

Omg, bas si izmerio pola cm manju ruku i to je velik problem ? :D
Jbm li ga, mora na vreme da se deluje :D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 13, 2013, 02:51:20 posle podne »

Meni je obim levog bicepsa za 0.5cm manji od desnog. Jel to prevelika ili normalna razlika? Da li isto da radim seriju vise levom rukom?

Omg, bas si izmerio pola cm manju ruku i to je velik problem ? :D
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #3 poslato: Januar 13, 2013, 02:47:34 posle podne »

Meni je obim levog bicepsa za 0.5cm manji od desnog. Jel to prevelika ili normalna razlika? Da li isto da radim seriju vise levom rukom?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12780


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Januar 13, 2013, 02:44:46 posle podne »

Za početak probaj da radiš što više na skot klupi i to posebno svaku ruku sa bučicom.
Uvek uradi makar jednu seriju više levom rukom ako je slabija i manja.Maksimalno se skoncentriši na izvoĂ°enje vežbe da bude pravilno.
Naravno nikako ne savetujem da se pretreniraš već par serija više da uradiš.
Sačuvana
Rakic94
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42

« Odgovor #1 poslato: Januar 13, 2013, 01:50:37 posle podne »

Desnjak sam i prirodno je da mi desna ruka bude jaca medjutim primetio sam da mi leva ruka mnogo zaostaje i u snazi a vidno i u velicini. Radim biceps jednom nedeljno. Sta da radim kako bih resio ovaj problem?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.