TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:03:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Upala misica  (Pročitano 1582 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Januar 30, 2013, 10:02:18 pre podne »

Probaj malo da smanjiš intenzitet jer jedno su upale a drugo povrede gde ne možeš posle normalno da funkcionišeš.
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2013, 11:26:19 pre podne »

Pa upala grudi je takva da me bas bole oko 3 dana... Znaci, kad uzmem da se zagrevam za sledeci trening jedva okrecem ruke, boli me kad radim zgibove itd... kao povrede sto kazes! posle 3-4 dana sve prodje, ali tako stalno u krug, a kilaze ne povecavam. Upale ostalih misicnih partija su dosta slabije, eventualno nekad noge, ali to je to... Jel to znaci da treba da smanjim (ili nekako promenim) trening grudi?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2013, 10:04:12 pre podne »

Ako ti kažem da ja već skoro dvadeset godina imam upale hoće li te to malo smiriti :-)
Jesu moji treninzi sada jaki ali nisu uvek bili takvi.Upale variraju ali su tu i to nije ništa strašno.E sada...jedno su upale a drugo kao povrede kada se jedva ruke rašire i sve toliko jako boli da ne možeš trenirati.To već nije dobro.
Sačuvana
Hitman
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 252

« Odgovor #5 poslato: Januar 28, 2013, 01:47:51 posle podne »

Imam 25 godina, a treniram vec 6-7 godina u teretani. Visok sam 193cm. Poceo sam sa 80kg a sad vec imam 97kg... Vec oko 2-3 godine imam priblizno istu tezinu uz blagu varijaciju (leti izgubim 2-3kg). Treniram svaku grupu misica jednom nedeljno. Igram povremeno i vaterpolo (a leti i ostale sportove). Vec dugo vremena sam u punoj snazi i fizickoj spremi. Treniram jako, ali ne forsiram koliko bih mogao. Ali posle skoro SVAKOG treninga dobijem upalu, iako ne povecavam tezine vec dugo vremena. Treninzi su mi u principu istog inteziteta, naravno uvek variram malo vezbe i broj ponavljanja. Posle treninga grudi (mada moram priznati da njih najintezivnije treniram) dobijem bas bas jaku upalu koja me drzi bar 2-3 dana. A upale ostalih misicnih partija traju obicno dan dva i nisu toliko jake... Sto se tice treninga (grudi ramena ledja) radim po 5 vezbi (3 serije), biceps triceps 3 vezbe, a noge kako kad... Treninzi mi traju 45-60min... Kao sto rekoh treniram vec dugo i radim skolski... Ali razgovarajuci sa mnogim ljudima zakljucio sam da niko nema upale kao ja (narocito grudi), a da pritom ne povecavam (drasticno) intezitet treninga... Da li radim nesto pogresno i zbog cega tako reagujem na trening?
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #4 poslato: Januar 17, 2013, 12:23:54 posle podne »

E ovako bio sam bolestan pre nove godine 2 nedelje i poceo sam da treniram bas jako od 3 januara i sada vec 13 dana svaki dan nova upala il grudi, ledja, list, rame, noge.. Jel postoji bilo sta sto bi mogao da popijem da ubijem tu upalu nekako?

Pa nije da kukam bas sam poceo da radim kako treba imao sam upalu nogu nisam mogao da sednem moram da se pridrzavam za nekoga onda kad sam imao upalu lista jedva sam sisao sa 4 sprata, onda prekljuce imao sam upalu grudi nisam mogao jaknu da obucem..volim taj bol ali ono reko nekako da ga umanjim..okej hvala na odgovorima :)
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2013, 10:53:29 posle podne »

Jednom nedeljno misicnu partiju odradi i misic ce biti oporavljen za naredni trening.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2013, 10:43:44 posle podne »

E ovako bio sam bolestan pre nove godine 2 nedelje i poceo sam da treniram bas jako od 3 januara i sada vec 13 dana svaki dan nova upala il grudi, ledja, list, rame, noge.. Jel postoji bilo sta sto bi mogao da popijem da ubijem tu upalu nekako?

Pa nemoj svaki dan da treniras,napravi blagu pauzu od 48-72 sata, masiraj se, topla kupka opusti misice itd...lepo se hrani cepaj vitamine i minerale,posebno magnesium i proci ce sve,samo lagano.. (a i stisni jaja malo nemoj odmah da kukas :D )

Mozda si jednostavno prejako krenuo posle pauze, hteo sto pre da nadoknadis izgubljeno,ali lagano, vratices  se u kolosek :) Nemoj da posezes odmah za lekovima nema potrebe..tipa brufen,andol aspirin itd.
Sačuvana
Nikolito
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 382


TopForm Teretana

« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2013, 10:11:38 posle podne »

E ovako bio sam bolestan pre nove godine 2 nedelje i poceo sam da treniram bas jako od 3 januara i sada vec 13 dana svaki dan nova upala il grudi, ledja, list, rame, noge.. Jel postoji bilo sta sto bi mogao da popijem da ubijem tu upalu nekako?
Sačuvana
Господе, ја знам да има те, ал не знам дал нас чујеш? Знам да видиш све, и зато не разумем, дал ове што су нам се крви напили, пушташ на Земљи па ћеш их тек горе казнити.
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 17 upita.