TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 03:05:45 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sagorevac masti ???  (Pročitano 5075 puta)
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2013, 11:53:59 posle podne »

Jedina caka u mom dorucku je sto ja ustajem oko 12h, "doruckujem" i onda idem u skolu, tamo jedem oko 14h pa skoro i da nemam dorucak i ako je on najvazniji !
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #21 poslato: Januar 23, 2013, 08:54:42 posle podne »

NAJVECA GRESKA JE DORUCAK,PREVISE HIDRATA BEZ PROTEINA !
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #20 poslato: Januar 23, 2013, 08:50:02 posle podne »

Ja sam bas naterao da treniram i drzim dijetu. Sad cu vam malo sazetije objasniti sta radim.
Ujutru ustanem popijem odmah jednu tabletu, pa doruckujem.
Jutros za dorucak: Dva kuvana krompira, crni hleb i ajvar preko
Danas za rucak: Riba i spanac
Vecera: Solja mleka (1,5% mlecne masti).

Za sutra sam spremio
Dorucak: Bob
Rucak: Pilece belo i kupus salata
Vecera: 2 kuvana jaja i parce crnog hleba

Da li trebam da dodajem jos nesto ishrani, posto sam jelte pocetnik. Za sad se dobro drzim, veci deo dana sam u pokretu pa ne osecam glad, uvece me vuce da uzmem da jedem ali se ne predajem. Ako slatko mogu jednom nedeljno, kazete da dobro dodje, 70% kakaa cokolada ? Pozdrav forumasi :)

Ishrana ti blago reci uzas,moras da citas vise i ulazes svoje receptore mozga u celu pricu oko ishrane.. Znam da ti je sve konfuzno jer si tek poceo,ali takvim jelovnikom ti neces nista uraditi samo ici unazad..Ujutru nemas proteina, tek ti je za rucak koliko toliko protein,a solja mleka samo za veceru ti je pun pogodak..Moras u svakom obroku imati proteina u nekom obliku , ugljohidrati i masti mogu ici sa njim,zavisno sta kada i kako,ili da variras protein+ugljohidrat,protein+mast..obrok bez proteina je gubljenje vremena.
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #19 poslato: Januar 23, 2013, 08:46:24 posle podne »

Ja sam bas naterao da treniram i drzim dijetu. Sad cu vam malo sazetije objasniti sta radim.
Ujutru ustanem popijem odmah jednu tabletu, pa doruckujem.
Jutros za dorucak: Dva kuvana krompira, crni hleb i ajvar preko
Danas za rucak: Riba i spanac
Vecera: Solja mleka (1,5% mlecne masti).

Za sutra sam spremio
Dorucak: Bob
Rucak: Pilece belo i kupus salata
Vecera: 2 kuvana jaja i parce crnog hleba

Da li trebam da dodajem jos nesto ishrani, posto sam jelte pocetnik. Za sad se dobro drzim, veci deo dana sam u pokretu pa ne osecam glad, uvece me vuce da uzmem da jedem ali se ne predajem. Ako slatko mogu jednom nedeljno, kazete da dobro dodje, 70% kakaa cokolada ? Pozdrav forumasi :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #18 poslato: Januar 23, 2013, 10:55:50 pre podne »

Nemam neke ogromene rezultate, tek peti dan pijem, ali mi pomaze odradim vise na treningu, podigne mi raspolozenje i orniji sam za rad.
Kafu ne pijem, nikakva engergetska pica, ni coca-colu tj. nista gazirano !
Da li smeta, posto se najvise trudim da skinem salo sa stomaka, da jedem slatko, bar jednom nedeljno ? Pozdrav ! :)
Ukoliko taj dan uneses toliko kalorija da si na nivou bazalnog metabolizna ili nesto malo vise onda mozes jesti nesto od prostih uh ,izbegavaj kasno uvece i neka bude kao uzina izmedju obroka.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Januar 22, 2013, 05:39:14 posle podne »

jednom nedeljno je ok, čak ćeš imati i koristi od toga ;)   pojedi nešto više hidrata jednom nedeljno, nešto slatko... slobodno
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #16 poslato: Januar 22, 2013, 05:21:17 posle podne »

Nemam neke ogromene rezultate, tek peti dan pijem, ali mi pomaze odradim vise na treningu, podigne mi raspolozenje i orniji sam za rad.
Kafu ne pijem, nikakva engergetska pica, ni coca-colu tj. nista gazirano !
Da li smeta, posto se najvise trudim da skinem salo sa stomaka, da jedem slatko, bar jednom nedeljno ? Pozdrav ! :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Januar 22, 2013, 04:47:41 posle podne »

Ja sam uzeo twinlab sagorevac ripped fuel, ujutru popijem jednu, 2 pred trening (pola sata). Da mi energiju, znojim se (ne preterano), posle kardio, idem da trcim po parku, vratim se kuci istusiram se i dijeta. Ne osecam neke velike promene, niti da mi je muka,dijareja,nervoza bas naprotiv verovatno zbog kofeina u sebi osecam se aktivno, aktivnije nego ranije. Mislim da je za svakog pocetnika dobar, jos je sad akcija 2 kutije tableta po 60komada unutra, za 2.000dinara, sto je stvarno dobro. Jedino me zanima, da li smeta da se nocu pred spavanje pije ?

Drago mi je da si zadovoljan. 

Sagorevače nikako ne piti pred spavanje, prvo nema zašto da ga piješ pred spavanje, ako uzmemo u obzir da je pun kofeina i da izbacuje vodu... što bi značilo nesanica i čest odlazak u wc noću (verovatno) :)

pij ga pre doručka i pre treninga kao i do sada. Samo drži kontinuitet u pravilnoj ishrani i treniraj i sve će biti ok ;)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #14 poslato: Januar 22, 2013, 01:33:30 posle podne »

Ja sam uzeo twinlab sagorevac ripped fuel, ujutru popijem jednu, 2 pred trening (pola sata). Da mi energiju, znojim se (ne preterano), posle kardio, idem da trcim po parku, vratim se kuci istusiram se i dijeta. Ne osecam neke velike promene, niti da mi je muka,dijareja,nervoza bas naprotiv verovatno zbog kofeina u sebi osecam se aktivno, aktivnije nego ranije. Mislim da je za svakog pocetnika dobar, jos je sad akcija 2 kutije tableta po 60komada unutra, za 2.000dinara, sto je stvarno dobro. Jedino me zanima, da li smeta da se nocu pred spavanje pije ?

U koju svrhu bi pio sagorevac pred spavanje ? :D
Sačuvana
misko.manifest
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 79


Одавно стегао сам зубе...

« Odgovor #13 poslato: Januar 22, 2013, 12:45:51 posle podne »

Ja sam uzeo twinlab sagorevac ripped fuel, ujutru popijem jednu, 2 pred trening (pola sata). Da mi energiju, znojim se (ne preterano), posle kardio, idem da trcim po parku, vratim se kuci istusiram se i dijeta. Ne osecam neke velike promene, niti da mi je muka,dijareja,nervoza bas naprotiv verovatno zbog kofeina u sebi osecam se aktivno, aktivnije nego ranije. Mislim da je za svakog pocetnika dobar, jos je sad akcija 2 kutije tableta po 60komada unutra, za 2.000dinara, sto je stvarno dobro. Jedino me zanima, da li smeta da se nocu pred spavanje pije ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Januar 21, 2013, 06:14:29 posle podne »

Kakve nus pojave kod Lipo 6?




nervoza , airtimija , bukvalno besan na sve išao sam i hejtovao ! mnogo loš trip čak sam se na kraju i osuo po faci i onda sam prestao....a za 5 dana sam izgubio sa njim 4 kg...

Smanjiti dozu obavezno.  To je u pitanju. Uvek sa kompleksnijim sagorevačima postepeno dok ne vidiš reakciju organizma.

Da li si definitivno prestao da ga piješ?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: Januar 18, 2013, 10:27:06 posle podne »

Kakve nus pojave kod Lipo 6?




nervoza , airtimija , bukvalno besan na sve išao sam i hejtovao ! mnogo loš trip čak sam se na kraju i osuo po faci i onda sam prestao....a za 5 dana sam izgubio sa njim 4 kg...
Ti si nesto umisljao... ;)

Taj sagorevac je dobar jer ima u sebi Yohimbin hcl (hidrodlorid),a evo meni pre neki dan drugar doneo cist Yohimbin hcl iz inostranstva,verovatno pijem vece doze od tebe i nemam te probleme. :)

To sto si ti osetio kick od Lipo 6 je zato sto u sebi ima Kofein,i otud jace lupanje srca,a onda si postao i nervozan jer nisi znao sta te snaslo,istripovao se malo i to je to. :)

Slobodno uzmi Lipo 6 ali ga prvih par dana popi po 1 tabletu pre treninga a kad ne treniras popijes jednu ujutru na prazan stomak,a posle par dana (recimo 5-6) pocni da pijes po 2 pre treninga i 2 ujutru kad ne treniras,a posle takvog nacina konzumiranja neke 2-3 nedelje moci ces da povecas i na 3-4 kapsule pre treninga. ;)

Ako budes sredio ishranu sredices i salo,a sa ovim sagorevacem ces taj proces ubrzati i olaksati. ;)
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #10 poslato: Januar 18, 2013, 08:56:39 posle podne »

Kakve nus pojave kod Lipo 6?




nervoza , airtimija , bukvalno besan na sve išao sam i hejtovao ! mnogo loš trip čak sam se na kraju i osuo po faci i onda sam prestao....a za 5 dana sam izgubio sa njim 4 kg...
pa vidis da radi.......
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
mc1smile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #9 poslato: Januar 18, 2013, 03:38:25 posle podne »

Kakve nus pojave kod Lipo 6?




nervoza , airtimija , bukvalno besan na sve išao sam i hejtovao ! mnogo loš trip čak sam se na kraju i osuo po faci i onda sam prestao....a za 5 dana sam izgubio sa njim 4 kg...
Sačuvana
mc1smile
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #8 poslato: Januar 18, 2013, 03:37:08 posle podne »

Prva pomisao svih koji zele da smrsaju je neki sagorevac,carobne pilule koje ce da istope to.Ne gojimo se ni preko noci pa da to moze tako brzo da se skine.Bolje prvo koriguj ishranu,kreni sa redovnim treninzima pa tek onda se odluci za neki sagorevac.


naravno nisam nameravao odmah da počnem da se kljukam .... ali čisto da znam šta je trenutno onako kvalitetan sagorevač ?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.