TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 08:33:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban strucan savet za postizanje boljih rezultata  (Pročitano 1719 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Februar 22, 2013, 02:10:34 posle podne »

Pretpostavljam da si se za njega odlučio zbog cene,jer to je nažalost problem kod većine,novčanici tanki pa se sklapa ko kako može.Realnost je nažalost takva da to tvoje mišiće ne zanima već traže kvalitet.Moj ti je savet da ako već želiš uzeti geiner neka to bude kvalitetan.Ja sam ranije uzimao od firme dymatize i da ti iskreno kažem sa njihovim sam bio prezadovoljan.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Februar 22, 2013, 10:18:32 pre podne »

Da bezveze ne bih otvarao novu temu pitanje cu da postavim ovde:

Igrom slucaja imam ovaj gejner http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/BI350-Hyper-mass-5000.html
nikad ranije nisam pio, jer uvek sam gledao da skinem kilograme, sad posto ga imam greota je da se baci :D
Sa obzirom da sam i sad na dijeti da li ima smisla da ga pijem, tj pio sam ga vec celu proslu nedelju, nisam se u goi'o a nisam ni smrsao..
ako imate neki predlog? :)

po mom mišljenju - nije loše imati malo prostih šećera posle treninga iako si na dijeti, ali Hypermass ima previše šećera... tako da uzmi samo čist whey protein posle treninga, a sa dekstrozom obazrivo, ako imaš jak trening onda je ok umereno.

Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Februar 21, 2013, 08:28:37 posle podne »

Da bezveze ne bih otvarao novu temu pitanje cu da postavim ovde:

Igrom slucaja imam ovaj gejner http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/BI350-Hyper-mass-5000.html
nikad ranije nisam pio, jer uvek sam gledao da skinem kilograme, sad posto ga imam greota je da se baci :D
Sa obzirom da sam i sad na dijeti da li ima smisla da ga pijem, tj pio sam ga vec celu proslu nedelju, nisam se u goi'o a nisam ni smrsao..
ako imate neki predlog? :)
Nema smisla piti gejner ako radis definiciju, ali u slucaju da ne stignes zbog obaveza da imas obork mozes njega da ubacis.
Sačuvana
NemanjaVesic
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #3 poslato: Februar 21, 2013, 05:12:41 posle podne »

Da bezveze ne bih otvarao novu temu pitanje cu da postavim ovde:

Igrom slucaja imam ovaj gejner http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/BI350-Hyper-mass-5000.html
nikad ranije nisam pio, jer uvek sam gledao da skinem kilograme, sad posto ga imam greota je da se baci :D
Sa obzirom da sam i sad na dijeti da li ima smisla da ga pijem, tj pio sam ga vec celu proslu nedelju, nisam se u goi'o a nisam ni smrsao..
ako imate neki predlog? :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Januar 19, 2013, 11:27:06 posle podne »

Odgovorio sam ti već bio u svom kutku jer si i tamo postavio isto pitanje pa ti odgovor kopiram ovde u slučaju da nisi video.

Kod tebe postoje dve velike greške a to su ishrana i odmor.Malo je tri obroka mora bar pet da bi organizam konstantno dobijao kvalitetne stvari.Zatim treba da povećaš malo hidrate iz kvalitetnih izvora jer ovo do sada je malo.
Jedan dan odmora je jako malo,ti si konstantno u treningu i time sprečavaš i mišićni i uopšteno telesni rast.Da bi imao uopšte masu moraš prvo dosta jesti i to često po malo ali kvalitetno.Kad se to dovede u red bar još jedan dan odmora mora u toku nedelje da imaš inače teško da ćeš napredovati.Mišići i masa se ne dobijaju na treningu već kući dok se jede i odmara.
Sačuvana
magnum44
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2013, 04:14:39 posle podne »

Imam 18 godina, visina 179cm i tezina 69kg. Vrednost bazalnog organizma 1380 kcal. Imam 3 obroka dnevno u isto vreme (jedem sve ne biram). Isao sam pre pola godine na testiranja ,sa klubom, za aerobnie sposobnosti i saopsteno mi je da imam nadprosecne sposobnost (mogu na maraton) :-) Bitno mi je da trenutno poradim na dobijanju mishicne mase i da se ona zadrzi  posto sam letos imao 76kg ali je to isparilo . Na treninzima je uglavnom TRCANJE.... ali ja to ne mogu da smanjim zbog njih..... Tako da mi je potreban savet za suplementaciju kao i neke vezbe. Dan pauze imam samo nedeljom, toliko.

potreban savet za suplementaciju, ishranu i vezbe eksplozivnosti(prilagodjene kosarkasima)

Zahvaljujem  ;D
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.096 sekundi sa 18 upita.