TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 03:00:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kardio trening i skidanje sala  (Pročitano 2141 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Januar 25, 2013, 04:29:50 posle podne »

Pozdrav,

Trbušnjake zanemari i nemoj ih raditi jer možeš da ih radiš do besvesti ionako ništa nećeš postići...

Kardio je svaki isti i samo se svodi na to koliko vremena i koliko jako ćeš raditi taj kardio. Možeš da preskačeš kanap ili da voziš biciklo ili da skačeš u mestu, sve to troši istu količinu kalorija.

Ostalo je na ishrani. OK ne možeš da biraš šta ćeš jesti, ali možeš da biraš koliko ćeš jesti, ne moraš jesti hleb ili možeš svesti na minimum, možeš izbaciti sve vrste šećera iz ishrane itd...

Što se spavanja tiče ni tu nema pameti - što više spavaš više će ti se spavati. Lezi u 12, namesti sat za 8 i ustani u to vreme. Nedelju dana ćeš se vući okolo ko zombi, ali navićeš se, kao i svi ostali...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
kobac2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Januar 24, 2013, 11:01:29 posle podne »

Zdravo svima
Zovem se Milan i idem u teretanu od septembra.Pre teretane imao sam 88 kg.Sada imam 85 kg.Ramena ,ruke i ledja su stvarno napredovali ,a cini mi se da i sloj sala smanjio na celom telu.Koristio sam jedno vreme ironmax L-carnitin sto me je neki drug nagovorio.Popio sam oko 250 ml toga u decembru(u decembru jedno 2 nedelje nisam jeo posle 6 sati i smrsao sam na 81kg)I onda sam za 7 dana nabacio 5 kg i vratio se na staro.Grudi su mi u septembru bili ocajne.Potpuno opustene - cisto salo.

Koji kardio trening i kako kombinovati sa trbusnjacima(koje sam radio odmah posle teretane)
Imam kuci onaj kanap za preskakanje ,za trcanje je previse hladno da idem, a u teretani ima samo biciklo ,nema trake za trcanje.
Sto se tice ishrane ne mogu puno da biram ,jedem ono sto majka spremi.Ili ne spremi xD
Uglavnom izbegavam sir i masnu hranu i slatkise,nisam popio gutljaj gaziranog od kad idem u teretanu.
« Poslednja izmena: Januar 25, 2013, 10:18:42 posle podne od strane kobac2 » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.142 sekundi sa 17 upita.