TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 10:58:33 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brz ali iskusan odgovor,POMOC?  (Pročitano 1272 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Januar 25, 2013, 04:25:16 posle podne »

Ovako,potreban mi je odgovor zelim da uzmem nesto sto bi mi pomoglo u poboljsanju svog fizickog izgleda,treniram ali ne mogu da to nazovem ozbiljnim treninzima jel  pravim puno pauza i na kraju kao da nnisam ni trenirao,imam osecaj ako bih uzeo nesto od preparata da bi me to dodatno stimulisalo da ozbiljno treniram a ipak da od toga imam korist,imam 16 god 65 kg i 180cm hocu da nabacim misicnu masu a da pri tome bude izdefinizana,sta da uzmem whey,gainer,? Hvala unapred!? ;)

Pozdrav,

Mislim da si trebao prvo da napišeš da imaš 16 godina, pa sve ovo ostalo.

Iskreno, mislim da tvoj problem nema nikakve veze sa suplementacijom, jer ako sa 16 godina nemaš motivaciju da treniraš onda nema te količine suplemenata koju možeš uzeti da bi dobio potrebnu motivisanost za trening.

Razlog je u tome što uzimajući suplementaciju nećeš imati nikakvu drugačiju fizičku senzaciju tokom treninga nego što ju imaš sada. Isto ćeš se osećati i isto ćeš izgledati, a to će vrlo verovatno dodatno demotivisati...

Probaj da naĂ°eš sebe u ovom sportu i probaj da naĂ°eš razloge zbog kojih želiš da dižeš tegove. Nije bitno koji je razlog u pitanju (ribe, zdravlje, sex, trbušnjaci...šta god) samo naĂ°i neki razlog zbog kojeg stvarno želiš da dižeš tegove. Svaki put kad kreneš u teretanu seti se tog razloga i eto ti motivacije.

Jednom kada naĂ°eš taj razlog i dobiješ želju da treniraš onda kreni sa suplementacijom i za početak uzmi whey protein i kreatin monohidrat. I zapamti ovo je trik rečenica i nema smisla ako ne poslušaš prethodni savet ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
dyordye
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 329


« Odgovor #2 poslato: Januar 25, 2013, 03:30:45 posle podne »

Ovako,potreban mi je odgovor zelim da uzmem nesto sto bi mi pomoglo u poboljsanju svog fizickog izgleda,treniram ali ne mogu da to nazovem ozbiljnim treninzima jel  pravim puno pauza i na kraju kao da nnisam ni trenirao,imam osecaj ako bih uzeo nesto od preparata da bi me to dodatno stimulisalo da ozbiljno treniram a ipak da od toga imam korist,imam 16 god 65 kg i 180cm hocu da nabacim misicnu masu a da pri tome bude izdefinizana,sta da uzmem whey,gainer,? Hvala unapred!? ;)

Whey i 5 dobrih obroka dnevno.
Sačuvana
Spone
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #1 poslato: Januar 25, 2013, 03:00:11 posle podne »

Ovako,potreban mi je odgovor zelim da uzmem nesto sto bi mi pomoglo u poboljsanju svog fizickog izgleda,treniram ali ne mogu da to nazovem ozbiljnim treninzima jel  pravim puno pauza i na kraju kao da nnisam ni trenirao,imam osecaj ako bih uzeo nesto od preparata da bi me to dodatno stimulisalo da ozbiljno treniram a ipak da od toga imam korist,imam 16 god 65 kg i 180cm hocu da nabacim misicnu masu a da pri tome bude izdefinizana,sta da uzmem whey,gainer,? Hvala unapred!? ;)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.