TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395165 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:55:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Naturalci  (Pročitano 4761 puta)
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #12 poslato: Februar 16, 2013, 01:32:59 pre podne »

Zanimljivi podaci :) Bas mi je krivo za Quaresmu kako mi je bio carina od igraca :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #11 poslato: Februar 16, 2013, 01:28:34 pre podne »

Za Djokovica nema teoretske sanse da je je koristio HGH i da koristi, neverujem da je toliko glupav da uzima taj bullshit, jednostavno je BOGOTAC tenisa.. Messi znam da je koristio to znam da sam gledao neki interviju jos kad je bio tinejdzer, mislili su da ce uticati na rast ali nisu bas nesto mnogo.. Meni samo nije jasno sta je to nedostizno na Ronaldu, nista posebno, definicija na mestu, ali nista posebno..
Razlika izmedju posvecenosti i treninga se najbolje vidi kod Ronalda i Quaresme...

Quaresma je bio talentovaniji,bolji od njega,a Ronaldo je ostavrio 3x vise.

C. Ronaldo :"Od prvog ugovora sam sebi kupio teretanu i platio trenera"

Quaresma :"Od prvih para sam kupio stan i auto".



Messi je uzimao horomne jer je imao problema sa rastom,po neki istrazivanjima i reultatima trebalo je da bude oko 165 cm,a izrastao je do 170 cm,sto je veliki uspeh.


Mogao je on kao dete da uzima sta hoce,od 17 godine je u prvom timu Barse i od tad ne uzima nista,a da bi dosao do toga od 13 godine je u Barsinoj akademiji La Masiji u kojoj ide u skolu,zivi i trenira.

2 treninga dnevno i skola,nema nista trece. ;)

Kod nas covek ne bi mogao da skupi 20 klinaca da pristanu na to,a kamoli da ima celu fudbalsku akademiju.

Kod nas 90% klinaca koji igraju prvu kadetsku i omladinsku ligu ne ide redovno u skolu,vec se to preko veza i vezica zavrava vanredno.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Februar 16, 2013, 01:21:52 pre podne »

Posvecenost,trening,pravilan rad = ostvarenje cilja.

Svi oni su morali i pored talenta da treniraju ko mazge da bi napravili i deo toga sto jesu.


Razlika u treningu danas i pre 10 godina je tolika da je to smesno i porediti,a kamoli danas i pre 20,30 ili 40 godina.

Sad se u Zoni trci kao pre u prvoj ligi,po kilometrazi.


Pre se trcalo 7-8 km u proseku po utakmici a sad je prosek 9-10 km + sad se trci uglavnom u sprintu,intenzitet je puno veci.

Matorci se ne slazu sa tim jer nece da priznaju da je tad bilo lakse igrati,tad je bilo bitno samo ko zna da igra fudbal,a sad je 90% uspeha fizicka sprema.


Kad sam bio klinac Misa Pavic mi je rekao:" Ti da si se rodio 20 godina ranije mogao bi kako hoces,uspeo bi sigurno,ali sad,ako nastavis da igras samo kad imas loptu,tesko da ces nesto napraviti". ;)

Bio sam lenj kao klinac,trcao samo kad igram protiv Partizana i kad imam loptu,a jos ono "tovljenje" od strane okoline tipa:"Ti si doktor,ne moras da trcis,ovi sto ne znaju nek trce..." i ostale gluposti koje mogu reci samo oni koji ne znaju ili ti ne zele dobro.


Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #9 poslato: Februar 16, 2013, 01:21:32 pre podne »

Za Djokovica nema teoretske sanse da je je koristio HGH i da koristi, neverujem da je toliko glupav da uzima taj bullshit, jednostavno je BOGOTAC tenisa.. Messi znam da je koristio to znam da sam gledao neki interviju jos kad je bio tinejdzer, mislili su da ce uticati na rast ali nisu bas nesto mnogo.. Meni samo nije jasno sta je to nedostizno na Ronaldu, nista posebno, definicija na mestu, ali nista posebno..
Sačuvana
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #8 poslato: Februar 16, 2013, 01:02:11 pre podne »

Pa izgleda da je recimo kod Ronalda, Neymara, Mesija genetika postavila dobre temelje a pravilan trening od malena ih doveo do fudbalskog savrsenstva....ali ipak sto se samog fudbala tice mislim da stvari sa loptom najbolje uce oni koji od malena imaju trenign po sistemu - ponavljanje je majka znanja...a onda u pricu ulazi genetika koja ako nema dobre temelj da svog "korisnika" opremi fizicki onda dzaba sve....medjutim ni tad nije sve gotovo jer npr Zidan po meni nije nikad bio igrac koji se isticao nekim fizickim karakteristikama (za Razliku od pomenute trojice) ali je opet bio majstor i svaki nerv i mozdani impuls mu je radio u skladu sa fudbalom...nesto naucis, a za nesto se rodis...
Mada moj najvecu utisak ostavlja sledeca stvar - drasticna razlika u fizickim sposobnostima sportista sada i pre recimo 20 godina....ja ipak ne mogu da poverujem u to da je danas nacin treniranja toliko napredovao pa da je to bio jedini faktor koji je uticao na fizicku pripremu igraca......
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #7 poslato: Februar 16, 2013, 12:38:28 pre podne »

Ajde kad vec ima ova tema da pitam nesto: Mislite li da je npr Cristiano Ronaldo naturalac ili ne ?? :D A ako ne mislite da je naturalac mislite li da uzima nesto sto je dozvoljeno a nije dostupno obicnim smrtnicima? :)

Fizicki izgled koji je postigao je moguc bez hemije i to je moguce to ostvariti za "svega" 3-4 godine.

On je 188 cm
tezak 85-86 kg
a masti ima oko 7-8%


E sad fizicke performanse...On je bio ovako brz i u 17 godina i baratao je loptom isto ovako sa 17 godina,ALI nije imao snagu da sve to ostvaruje ovako "lako" i da trci max brzinom i poslednjih 20 min,a da pored toga moze i odbranu da odigra kad mora.

Da li je moguce da bude toliko snazan a natural?

Jeste,ako radi sve sto i kako treba...jedino sto meni budi sumnju je kolicina utakmica koju odigraju za godinu dana...preko 50 takmicarskih utakmica plus jedno 20 prijateljskih...a sve na vrhunskom nivou.

Sta reci onda za Messija...


Najvece iznenadjenje za mene je Neymar...nema 15 kila...nema kilazu da se obesi a ne mozes ga stici.

Toliko je dominantan da se sprda sa protivnicima...e sad to radi u Brazilskoj ligi koja nije TOP 5 na svetu,a kad je igrao za reprezentaciju Brazila protiv jacih protivnika nije bio dominantan,kao ni sa Santosom na SP za klubove.

Protiv Barse se nije naigrao...

A opet Barsa je pokazala nesto sto niko do sad nije...ljudi ubijaju bukvalno sve,ovakav niz rezultata i trofeja i ovako ubedljivo nije niko nikad uradio...a da bude uspeh veci niko od igraca nema fizicki neku dominantnu osobinu osim Mesija,a jedan igrac ne moze sam sve ovo da ostvari,to se vidi najbolje sa Realom i Ronaldom,sto znaci da je Barsa jak kolektiv.Nema sanse da je cela ekipa Barse dopingovana i isto tako nema sanse da bi ostali klubovi cutali dok ih Barsa gazi i uzima im sve trofeje...ipak tako ostali gube novac i popularnost.
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #6 poslato: Februar 15, 2013, 11:32:37 posle podne »

vecina tih sportista koji ti izgledaju kao da su neunistivi garantvano peglaju hgh .. do skoro ga je bilo nemoguce otkriti na doping testu direktno...jedino preko insulina i produkta koji nastaje stvaranjem kolagena posle ubrizgavanja ghg....ja bi smeo da stavim ruku do lakta da djokovic pegla hgh  samo verujem da sigurno ne koristi kinseki jintropin nego nesto mnogo sofisticiranije....obrati paznju na fizionomiju njegove glave ...bradu ...usi...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
ronaldo9
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 230

« Odgovor #5 poslato: Februar 15, 2013, 11:02:01 posle podne »

Ajde kad vec ima ova tema da pitam nesto: Mislite li da je npr Cristiano Ronaldo naturalac ili ne ?? :D A ako ne mislite da je naturalac mislite li da uzima nesto sto je dozvoljeno a nije dostupno obicnim smrtnicima? :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Januar 27, 2013, 04:13:56 posle podne »

Zanima me da li sam ja naturalac, koristio sam klenbuterol i efederin nisam AAS.  ::)

Pa pazi efedrin i klen su lekovi, i dalje nisi uzimao derivat testosterona da bi bio hemicar :D Ti si samo uzimao dobro poznat komplex za mrsavljenje,a ranije je efedrin bio prisutan u sagorevacima,dok nije bila velika hajka protiv njega,itd..itd
Po meni nisi jos uvek hemicar ;)
« Poslednja izmena: Januar 27, 2013, 04:15:47 posle podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #3 poslato: Januar 27, 2013, 03:09:27 posle podne »

Zanima me da li sam ja naturalac, koristio sam klenbuterol i efederin nisam AAS.  ::)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Januar 27, 2013, 02:35:38 posle podne »

Svu suplementaciju mozes koristiti  ;D Prestajes biti natural kad u celoj prici krenes da zoves neoficijalne dilere koji prodaju hemiju, hemiju nemas na policama sportske radnje  ;D
Sačuvana
Morris
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 106


« Odgovor #1 poslato: Januar 27, 2013, 02:32:31 posle podne »

Može li mi neko dati tačnu definiciju naturalaca, i interesuje me smeju li oni uopšte da koriste suplementaciju i ako smeju - koju?
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 17 upita.