TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 02:03:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nedeljni plan  (Pročitano 2612 puta)
MinerFull
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2013, 06:43:19 posle podne »

Ok, hvala vam :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2013, 05:39:44 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao,

Ima mnogo vode da proteče Dunavom dok stekneš takav izgled i neću da te lažem i pričam bajke.
Ako si krenuo tek nedelju dana ja ti toplo savetujem da naĂ°eš nekog stručnog baš u teretani i da ti svaku spravu objasni kako se radi,koliko ponavljanja,pravilno disanje itd..da te lepo prati i nadgleda makar mesec dana da sve lepo pravilno naučiš i uĂ°eš u celu priču.Znam ja da bi ti sada odmah pravi program za vežbanje,sve moguće suplemente i da si veliki i jak.Ali to tako ne ide,trebaju ti godine i godine teškoga rada,pravilne ishrane,suplementacije i mnogo doricanja da bi postigao željeni cilj.
Kreni zato polako od početka jer jako si mlad i vreme je tek pred tobom.

To je problem kod mene.
Ne zivim u gradu,zivim u selu,pa i nema bas ljudi da ide u teretanu.
A i ti sto idu ne idu bas cesto,znaci i oni su tako reci 'pocetnici'.
Pa nemam gde da se obratim jedino na net-u,evo jedna slika,vezbao sam sa bucicama samo,prvi mesec.
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199200_419156538142464_1236213408_n.jpg

Tim je problem još veći jer jedno je gledati sa neta a drugo kada ti neko pokaže.Ali opet bolje i tako nego da skroz sam sve radiš i nedaj bože povrediš se.Ono što ti treba da uradiš je da se jako dobro informišeš o svemu i da pogledaš mnogo klipova o načinima vežbanja kao i njihova pravilna izvoĂ°enja.Idealno bi bilo da imaš makar nekog ko se malo bolje razume od tebe pa da imaš neku osnovu.
Što se slike tiče imaš podlogu i to dobru sada je samo potrebno mnogo još vremena da se tu nabaci kvalitetna masa i sve ostalo.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 03, 2013, 12:46:27 pre podne »

Taj desni je bio na pripreme kod hanibala i naravno radio hiljade zgibova i desilo se cudo,postao je model :D ;D
Naravno jeo je hotdog kao prvi obrok nakon treninga,a krofne u pwm ,kao i svi ulicni vezbaci :D

Za tog desno maleni svrco nas novi  na forumu trebace ti jedno 10tak godina odricanja i tako dalje,posto si krenuo na vreme, imas sanse da postanes next model ,zato samo lagano sve ce doci vremenom, uhvati se gvozdja mesto pusenja,opijanja i drogiranja..jedino smes da juris zenske to ti nece smetati za gvozdje..te dve stvari idu u sinergiji :D
« Poslednja izmena: Februar 03, 2013, 12:50:49 pre podne od strane pedjoni986 » Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2013, 12:30:28 pre podne »

Grudi, biceps itd... :) Bilo ko da ti napise ovde 10 vezbi, sumanjm da bi znao dve! Baci pogled na ovaj sajt, izaberi miisic i pogledaj koje sve vezbe postoje za taj misic.

http://www.coopersguns.com/videos/exercise-encyclopedia/


A sto se tice one dvojce na slici koju si linkovao. Onaj desni je model a ne nekakav street workouter
« Poslednja izmena: Februar 03, 2013, 12:32:07 pre podne od strane Nikola90 » Sačuvana
MinerFull
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2013, 11:41:04 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao,

Ima mnogo vode da proteče Dunavom dok stekneš takav izgled i neću da te lažem i pričam bajke.
Ako si krenuo tek nedelju dana ja ti toplo savetujem da naĂ°eš nekog stručnog baš u teretani i da ti svaku spravu objasni kako se radi,koliko ponavljanja,pravilno disanje itd..da te lepo prati i nadgleda makar mesec dana da sve lepo pravilno naučiš i uĂ°eš u celu priču.Znam ja da bi ti sada odmah pravi program za vežbanje,sve moguće suplemente i da si veliki i jak.Ali to tako ne ide,trebaju ti godine i godine teškoga rada,pravilne ishrane,suplementacije i mnogo doricanja da bi postigao željeni cilj.
Kreni zato polako od početka jer jako si mlad i vreme je tek pred tobom.

To je problem kod mene.
Ne zivim u gradu,zivim u selu,pa i nema bas ljudi da ide u teretanu.
A i ti sto idu ne idu bas cesto,znaci i oni su tako reci 'pocetnici'.
Pa nemam gde da se obratim jedino na net-u,evo jedna slika,vezbao sam sa bucicama samo,prvi mesec.
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/199200_419156538142464_1236213408_n.jpg
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2013, 11:26:32 posle podne »

Pozdrav i dobro nam došao,

Ima mnogo vode da proteče Dunavom dok stekneš takav izgled i neću da te lažem i pričam bajke.
Ako si krenuo tek nedelju dana ja ti toplo savetujem da naĂ°eš nekog stručnog baš u teretani i da ti svaku spravu objasni kako se radi,koliko ponavljanja,pravilno disanje itd..da te lepo prati i nadgleda makar mesec dana da sve lepo pravilno naučiš i uĂ°eš u celu priču.Znam ja da bi ti sada odmah pravi program za vežbanje,sve moguće suplemente i da si veliki i jak.Ali to tako ne ide,trebaju ti godine i godine teškoga rada,pravilne ishrane,suplementacije i mnogo doricanja da bi postigao željeni cilj.
Kreni zato polako od početka jer jako si mlad i vreme je tek pred tobom.
Sačuvana
MinerFull
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2013, 11:16:44 posle podne »

Ovako,krenuo sam u teretanu,idem nedelju dana,i tih nedelju dana sam radio u propadanja,zgibovi,benc,trbusnjaci (i jos jedna vezba za trbusnjake zaboravio sam kako se zove),ishrana mi je dobra,sada meni treba nedeljni plan, znaci Pon. Grudi,biceps itd..
Visina: 175
Tezina: 54
Godina: 13 (sad cu napuniti 14 u sept.)

I bas sam video na fb jednu sliku
http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/14801_310144782438916_2074038817_n.jpg
I vise bih zeleo da izgledam kao desni,ali znm street workout,valjda je moguce nesto slicno u teretani ? :D
Poz
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 18 upita.