TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:15:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Moze li ovako  (Pročitano 1227 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #5 poslato: Februar 04, 2013, 12:01:35 pre podne »

Preobimno i konfuzno.. npr.ponedeljak,zasto bi radio ujutru sklekove popodne benc press ? Za ovo sve sto si napisao,em neces imati snage,em neces dugo istrajati,em mozes da se povredis,em neces imati dovoljne dobre hrane da ispratis sve to,a pogotovu ti treba brdo suplementacije za ovakve napore..A ako ti je cilj misicna hipertrofija,u narodu znana kao MASA,koja je mama, neces ti od ovoga napredovati ici ces unazad..i izgubices i to sto sad imas..

Vidi, ja sam slichan raspored treninga vec imao, i u to vreme sam bio u najboljoj formi do tada. Jedan trening dnevno mi je malo, poshto se jako brzo odmaram. A shto se jutarnjeg treninga tiche, naravno da ne bih radio sklekove kad radim grudi, tim danima bih se vishe koncentrisao na vezhbe za donji deo tela i ledja. Taj jutarnji trening meni vishe dodje kao futing za valjan pochetak dana. Nisam ga zamislio kao trening posle kog cu morati da se odmaram 2sata.


Ako si bio u fenomenalnoj formi tada, zasto pitas za savet  ?  Jer verovatno ti treba potvrda svega ovoga nabrojanog,da bi opravdao sebe da je ovo dobro,i tako dalje..
Ja i dalje stojim iza toga da ovo sve ne valja i besmisleno je..odmaras se brzo ? pa misic raste kad se odmaras,ne kad radis sklekove i tako dalje..Nemas odmor nikakav,a ishrana ti je blago receno niti osrednja, tako da ostajem pri tome da ovo sve ne valja,ako ti je cilj misicna hipertrofija,ali ako ti je cilj kondicija,zatezanje na postojecoj kilazi, bolja forma,flexibilnost i nije ti bitno kakav si u ogledalu,to je vec druga prica.
Sačuvana
johnny11965
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #4 poslato: Februar 03, 2013, 11:58:45 posle podne »

Preobimno i konfuzno.. npr.ponedeljak,zasto bi radio ujutru sklekove popodne benc press ? Za ovo sve sto si napisao,em neces imati snage,em neces dugo istrajati,em mozes da se povredis,em neces imati dovoljne dobre hrane da ispratis sve to,a pogotovu ti treba brdo suplementacije za ovakve napore..A ako ti je cilj misicna hipertrofija,u narodu znana kao MASA,koja je mama, neces ti od ovoga napredovati ici ces unazad..i izgubices i to sto sad imas..

Vidi, ja sam slichan raspored treninga vec imao, i u to vreme sam bio u najboljoj formi do tada. Jedan trening dnevno mi je malo, poshto se jako brzo odmaram. A shto se jutarnjeg treninga tiche, naravno da ne bih radio sklekove kad radim grudi, tim danima bih se vishe koncentrisao na vezhbe za donji deo tela i ledja. Taj jutarnji trening meni vishe dodje kao futing za valjan pochetak dana. Nisam ga zamislio kao trening posle kog cu morati da se odmaram 2sata.
Sačuvana
johnny11965
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Februar 03, 2013, 11:55:16 posle podne »

Ishrana:
Obrok 1: 07.00h (pre jutarnjeg treninga)
Ovsene i suvo vece, sa mlekom.

Obrok 2: 08.30h (nakon treninga)
Proteinski seik (gainer)
5 jaja
Sir
Banana

Obrok 3: 11.00h
Opet malo suvog/svezheg voca, da preguram do ruchka (razmishljam da ovde ubacim 25g surutke u prahu u 0.3l mleka, ali ne znam ima li potrebe?!)
 
Obrok 4: 13:30h
Ruchak (poshto sam student hranim se u menzi, tako da obrok u mnogome od toga zavisi)

Obrok 5: 16.30h (pred popodnevni trening)
Mandarine (chuo sam i da je grape dosta dobar)
Orasi/badem

Obrok 6: 19.00h (Odmah posle treninga)
Proteinski seik, slichan onom posle jutarnjeg treninga
Vechera (opet u menzi)

Obrok 7: 22.00h (ovo je maltene druga vechera)
Testenina sa tunjevinom i sirom

Obrok 8: neposredno pre spavanja
Neki vocni jogurt, i opet razmishljam da stavim onih 25-30g surutke u prahu.

Uz sve ovo, trudio bih se da u toku dana popijem i nekih 2.5-3l vode, kako bi povecao dejstvo kreatina, a i zato shto je inache potrebno.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Februar 03, 2013, 11:50:42 posle podne »

Dobro vece!
Moje ime je Nikola, ali me tako samo retki zovu. Uglavnom sam Johnny. Posle godinu dana pauze od aktivnog treniranja hocu da se vratim u staru formu, i da je malo popravim. Imam 22 godine, visok sam 182 i trenutno imam 74kg. Zheleo bih da nabacim do 80-85kg, pretezhno misicne mase. Vremenski rok nije preciziran, jer zapravo i ne znam koje je optimalno vreme za koje to mozhe da se uradi. E sad, poshto ja ne mogu da izdrzhim sa samo jednim treningom dnevno, skrojio sam neki planchic sa dva treninga, pa me zanima vashe mishljenje. Naravno, postoji i plan ishrane, za koji mi takodje treba nekoliko konsultacija. Pa da pochnem:

Ponedeljak:
Trening1: Bodyweight (sklekovi, trbushnjaci, cucnjevi, iskoraci, skokovi, podizanje na prste, i ostale varijacije na temu)
Trening2: Teretana (Grudi-biceps; 4-5 vezhbi po particiji i 4-5 serija po vezhbi)
Utorak:
Trening1: trcanje
Trening2: Teretana (Ramena-Listovi)
Sreda:
Trening1: Bodyweight
Chetvrtak:
Trening1: Trchanje
Trening1: Teretana (Ledja-Triceps)
Petak:
Trening1: Bodyweight
Trening2: Teretana (Noge)
Subota i nedelja:
ODMOR


Preobimno i konfuzno.. npr.ponedeljak,zasto bi radio ujutru sklekove popodne benc press ? Za ovo sve sto si napisao,em neces imati snage,em neces dugo istrajati,em mozes da se povredis,em neces imati dovoljne dobre hrane da ispratis sve to,a pogotovu ti treba brdo suplementacije za ovakve napore..A ako ti je cilj misicna hipertrofija,u narodu znana kao MASA,koja je mama, neces ti od ovoga napredovati ici ces unazad..i izgubices i to sto sad imas..
Sačuvana
johnny11965
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Februar 03, 2013, 11:45:43 posle podne »

Dobro vece!
Moje ime je Nikola, ali me tako samo retki zovu. Uglavnom sam Johnny. Posle godinu dana pauze od aktivnog treniranja hocu da se vratim u staru formu, i da je malo popravim. Imam 22 godine, visok sam 182 i trenutno imam 74kg. Zheleo bih da nabacim do 80-85kg, pretezhno misicne mase. Vremenski rok nije preciziran, jer zapravo i ne znam koje je optimalno vreme za koje to mozhe da se uradi. E sad, poshto ja ne mogu da izdrzhim sa samo jednim treningom dnevno, skrojio sam neki planchic sa dva treninga, pa me zanima vashe mishljenje. Naravno, postoji i plan ishrane, za koji mi takodje treba nekoliko konsultacija. Pa da pochnem:

Ponedeljak:
Trening1: Bodyweight (sklekovi, trbushnjaci, cucnjevi, iskoraci, skokovi, podizanje na prste, i ostale varijacije na temu)
Trening2: Teretana (Grudi-biceps; 4-5 vezhbi po particiji i 4-5 serija po vezhbi)
Utorak:
Trening1: trcanje
Trening2: Teretana (Ramena-Listovi)
Sreda:
Trening1: Bodyweight
Chetvrtak:
Trening1: Trchanje
Trening1: Teretana (Ledja-Triceps)
Petak:
Trening1: Bodyweight
Trening2: Teretana (Noge)
Subota i nedelja:
ODMOR
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 18 upita.