TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 12:46:07 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gde ubaciti proteinski šejk?  (Pročitano 2726 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Februar 07, 2013, 01:24:19 posle podne »

Hvala bogu nemam problema sa socijalnim zivotom, uglavnom sam sebi spremam hranu. A to sat vremena rekao sam okvirno, ja se fokusiram na sto intezivnije treninge, nisam siguran zasto ali tako mi vise odgovara.
U teretani gde ja vezban nema signal tako da nema ni SMS-a ;) :P.
Svakako hvala na savetu. :D


To je prava teretana, underground stil, telefoni i fenseraja bez :D
Sačuvana
Bax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #7 poslato: Februar 07, 2013, 01:03:23 posle podne »

Hvala bogu nemam problema sa socijalnim zivotom, uglavnom sam sebi spremam hranu. A to sat vremena rekao sam okvirno, ja se fokusiram na sto intezivnije treninge, nisam siguran zasto ali tako mi vise odgovara.
U teretani gde ja vezban nema signal tako da nema ni SMS-a ;) :P.
Svakako hvala na savetu. :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #6 poslato: Februar 07, 2013, 12:56:22 posle podne »

odlično! na osnovu ovoga što si napisao stvari su mnogo jasnije i nisi više gorila u magli koja pita koliko grama kreatina treba da bi se nabudžio biceps.

Ako ti uslovi života (obaveze, posao, škola, devojka, prijatelji) dozvoljavaju da jedeš na 3 sata, tu neće biti nikakvih problema. S druge strane, ja sam počeo isto kao i ti, imao nekih 7 obroka dnevno, i zlostavljao sam ljude oko sebe, vreĂ°ao domaćice u gostima, odbijao narodnu hranu na roĂ°endanima i slavljima itd. Rezultati su bili ok, ali cena koju sam plaćao u socijalnom svetu postala je visoka jer sam došao na ivicu ponora gde su me bliski prijatelji i rodbina mogli proglasiti doživotno za drkadžiju, fanatika i bezosećajnog degenerika. Posle toga sam se vratio u normalu, nastavio da treniram i napravio normalan plan ishrane gde imam doručak,ručak,večeru i 1 ili 2 užine. I to mi daje bolje rezultate i ljudi oko mene su srećniji. Možda ti moje iskustvo pomogne ;)

Mislio sam na teretanu u pitanju koliko treniraš dugo i kako. Vreme koje ćeš provesti u teretani ne mora da bude ograničeno na sat vremena, neće se ništa loše desiti ako budeš dizao tegove i po dva sata (osim ako ne blejiš u tv ili šalješ sms u pauzama od 15 minuta izmeĂ°u serija). Neki bolid je na nekom domaćem forumu prokleo vreme koje provodimo preko sat vremena u teretani, i svi su to počeli da usvajaju kao aksiom. A to je pogrešno. Nikada nećeš ni znati dok ne probaš, možda tebi sati i po ili dva sata treninga daju bolje rezultate nego sat. To ti niko ne može reći...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Bax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2013, 12:38:07 posle podne »

Pre svega jedem na 3h zato sto se lepse osecam tako nego da se najedem dva puta dnevno + lakse mi je da treniram kad mi stomak nije pun. Ne zelim nikakve masne naslage na sebi, hocu da masti smanjim sto je vise moguce.
Naravno da treniram, cemu korigovana ishrana ako ne trenira.
Koliko dugo i kako, to je vec teze pitanje, ili opsirnije. Ako mislis koliko dugo se bavim sportom onda bi odgovor bio od 7. godine, ako konkretno mislis na teretanu onda 5 meseci posle neke pauze. A sto se tice vremena koje provodim u teretani nije vise od 1h, osim ako ne trcim na traci ili vozim bicikl.
A sto se tice ovog poslednjeg visok sam 176cm, 76.3kg tezak i imam 22 godine.
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2013, 12:23:32 posle podne »

preče pitanje je zašto jedeš na svaka 3 sata? jesi toliko gladan ili si namerno tako programirao da svaka tri sata imaš neki obrok?
šta misliš da ćeš postići tim?
da li imaš neki jasan cilj koji si zacrtao, a u čemu će ti pomoći whey i 6 obroka dnevno?
da li treniraš, koliko dugo, kako treniraš, koliko si visok/težak, koliko imaš godina?

Davanje odgovora na ova pitanja je daleko veći prioritet od toga gde da uglaviš whey. Štaviše, stavka uglavljivanja wheya negde u te obroke je zanemarljiva u poreĂ°enju sa pitanjima gore...
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Bax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2013, 11:48:07 pre podne »

Upravo tako, ja skuvam pirinac i pospem whey-om. Ali sam mislio da bi mozda bilo dobro ubaciti izmedju obroka. Jer uglavnom ja ga pijem kao sejk samo posle treninga.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2013, 11:46:38 pre podne »

Ništa nije moranje. Ako na svaka 3 sata imaš obrok koji sadrži proteine, onda ti whey i ne treba.

Obično ga koriste za doručak, uz ovsene pahuljice, na primer.
Sačuvana
Bax
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29


« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2013, 11:44:06 pre podne »

Pozdrav,
Imam veoma  prosto i kratko pitanje. :)
Jedem 5-6 puta dnevno, tačnije na svaka 3 sata, uglavnom je to meso, povrće i žitarice. Sad mene interesuje gde ja tu da ubacim proteinski šejk kao dodatak ishrani ako izuzmemo obavezu posle treninga.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.