TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396749 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 02:48:27 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: MOLIM VAS ZA POMOC  (Pročitano 2851 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #9 poslato: Februar 12, 2013, 12:09:21 pre podne »

Dovoljno ti je da ga uzimaš samo nakon treninga(1 dozer). To je najbitniji termin, a tako će ti i najduže trajati.

Baci pogled na ovu temu http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=118901.0
« Poslednja izmena: Februar 13, 2013, 10:11:58 posle podne od strane Robert » Sačuvana
markodru
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #8 poslato: Februar 11, 2013, 09:17:07 posle podne »

Snalazim se skoro pa nikako, danas sam prvi put usao na sajt. Hvala vam puno na pomoci. A kako se on koristi, tj kad je najbolje da se konzurumira, svaki dan? i kakav rezim ishrane treba da upraznjavam?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #7 poslato: Februar 11, 2013, 09:07:06 posle podne »

Ako se ne snalaziš na sajtu, evo linka ka pomenutom wheyu http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/DY314-Elite-Whey-Pro.html

Inače, zaista odličan protein i najbolji izbor za taj novac koji imaš na raspolaganju.
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #6 poslato: Februar 11, 2013, 08:25:49 posle podne »

I ako bi mogli da mi date neku preporuku proteina, do jedno 3000 din. sa koliko trenutno raspolazem ;D
   Upravo sad imaš na akciji u Pansportu odličan Elite whey protein izolat a i cena je baš taman koliko imaš. :)
Sačuvana
markodru
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #5 poslato: Februar 11, 2013, 08:11:06 posle podne »

I ako bi mogli da mi date neku preporuku proteina, do jedno 3000 din. sa koliko trenutno raspolazem ;D
Sačuvana
markodru
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #4 poslato: Februar 11, 2013, 07:35:14 posle podne »

Pa za sada mi nije cilj da budem nabildovan, ali ako je lakse to toga doci, kad vec imam masu, pre bih se opredelio za to nego za baju manekena  ;D Kakav rezim ishrane preporucujete? hvala
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #3 poslato: Februar 11, 2013, 07:25:29 posle podne »

Nova misicna masa ne moze da se pravi ako mrsavis. Ali ovo sto je pedjoni rekao to ce ti pomoci da se zategnes i da popravis izgled. Ali definitivno moras da obratis paznju sta jedes i koliko. To je najbitnije. Brojanje kalorija je najsigurnije resenje, ali moze i bez toga. Inace, nista vise od whey-a ti nece trebati.

Pa za sada mi nije cilj da budem nabildovan, ali ako je lakse to toga doci, kad vec imam masu, pre bih se opredelio za to nego za baju manekena   Kakav rezim ishrane preporucujete? hvala
« Poslednja izmena: Februar 11, 2013, 07:41:03 posle podne od strane markodru » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #2 poslato: Februar 11, 2013, 05:54:26 posle podne »

Ono sto trebas da uradis je:
1)korigovanje ishrane
2)full trening
3)dobar whey protein
4)ako imas pare bcaa
5)prve dve stavke x2


Koji su ti ciljevi ? Da budes nabildovani baja, baja atleta ili maneken baja ? Moramo znati ciljeve da bi ti pomogli.

Pa za sada mi nije cilj da budem nabildovan, ali ako je lakse to toga doci, kad vec imam masu, pre bih se opredelio za to nego za baju manekena   Kakav rezim ishrane preporucujete? hvala
« Poslednja izmena: Februar 11, 2013, 07:40:39 posle podne od strane markodru » Sačuvana
markodru
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2013, 03:07:29 posle podne »

Ima previse postova, pa me mrzelo da trazim, a iskreno i ne razumem se nesto previse. Pre dve godine sam smrsao dijetom koju mi je preporucio nutricionista za nekih 6 meseci oko 35 kg. Ali kilogrami pocinju da se vracaju. Za to vreme, izgubio sam dosta misica. Pa bih sad krenuo u teretanu, i poceo da koristim neki od suplemenata . Pa bih voleo, ako mozete da mi preporucite, nesto. Zeleo bih, smrsam, i da se zategnem. Visok sam oko 185 i tezak oko 100. Hvala vam unapred i jos jednom se izvinjavam zbog novog posta. :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.