TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 07:44:19 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vezbe za kicmu  (Pročitano 2583 puta)
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #6 poslato: Februar 26, 2013, 01:53:34 posle podne »

Najverovatnije je upala mišića, preforsirao si. Malo smanji težine na treninzima, rastereti ledja, lokalno blago zagrevanje, lioton gel, popiješ neki paracetamol....
Javi kako ide  :)
Kupio lioton gel pre 2 dana i mogu reci da danas skoro da nemam bolove imam blag osecaj da su misici jos pod upalom ali osecam da je vec 90% proslo. Hvala :)
Sačuvana
"scientia est potentia"
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #5 poslato: Februar 24, 2013, 09:32:52 pre podne »

I dalje imam bolove u srednjem delu kicme ali ipak ce biti da su misici preforsirani kao sto ste vi rekli jer me sad samo boli kad se skroz rotiram u neku stranu ili kad se sagnem do poda. Pijem paracetamol i 300mg andola. Cudi me samo da ovoliko dugo traje bol.
Sačuvana
"scientia est potentia"
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2013, 03:27:07 posle podne »

Najverovatnije je upala mišića, preforsirao si. Malo smanji težine na treninzima, rastereti ledja, lokalno blago zagrevanje, lioton gel, popiješ neki paracetamol....
Javi kako ide  :)
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2013, 08:55:33 pre podne »

Nije bila opasna, dobio sam je dok sam radio cucanj osetio sam kako sam radio nepravilno nisam imao dovoljno snage a hteo da izguram kilazu i krivila mi se kicma sutradan me je bolelo, isao sam kod doktora i onda su mi davali terapije sa magnetom i strujom i pio sam analgetike. Posle 7 dana nastavio da treniram nije bilo nikakvih problema.
Sačuvana
"scientia est potentia"
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2013, 12:06:53 pre podne »

Kakva je bila povreda lumbalnog dela ledja u pitanju?
Sačuvana
Vandal
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 208

« Odgovor #1 poslato: Februar 15, 2013, 04:19:05 posle podne »

Pozdrav svima nije me bilo dugo :). Imam neku povredu kicme ili je mozda samo jaca upala kicme koja me jako muci zadnjih 5 dana. Nisam isao kod doktora ali ako me do ponedeljka ne prodje definitivno idem jer sve mislim kako nije strasno. Pre 5 dana sam trenirao ledja i dobio upalu sutradan i onda sam morao da pomognem da se stvari iznesu iz kuce jer sam se selio pa sam teglio ceo dan frizider, sporet, namestaj od 500 kila itd. odmah me to vece pocelo jako da bole ledja pretpostavio sam samo da se upala pojacala. Sutradan nisam mogao da se okrecem levo desno ali sam mogao da se krecem pa sam cak i trenirao noge (iako sam trebao da pauziram). Kada radim klasicno zagrevanje malo mi bude lakse ali kada se ohladim jako me boli. Da li moze neko ko zna koje vezbe su dobre za kicmu da opise da mogu da ih radim?
Evo slike da se vidi tacno koji deo me najvise boli to je ovo gde je najvise obojeno :). Imao sam povredu lumbalnog dela pre nekoliko godina ali ne verujem da to ima neke veze sa ovim mozda i ima eto da napomenem.

Sačuvana
"scientia est potentia"
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.07 sekundi sa 17 upita.