TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 07:56:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |  (Urednik: Zoltan Kozma)  | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: P.H.A.T Trening misljenja ?  (Pročitano 3950 puta)
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #15 poslato: Februar 22, 2013, 12:41:05 posle podne »

To bi bila odlicna ideja!Da stavis slike i nacin treninga!To bi bila dobra motivacija ostalim forumasima! ;)
+1   inace ne pratim toliko bb vise me interesuju pl postovi ali uvek volim da procitam tvoje komentare vidi se da poznajes bb do sitnih detalja
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #14 poslato: Februar 22, 2013, 12:04:55 posle podne »

To bi bila odlicna ideja!Da stavis slike i nacin treninga!To bi bila dobra motivacija ostalim forumasima! ;)
Sačuvana
o13_BJN
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1853


« Odgovor #13 poslato: Februar 21, 2013, 09:45:32 pre podne »

Ja sam oko 9 godina u teretani, na pocetku sam bio mrsavi zilavko sa 70 i kusur kila na visinu od 188cm sada imam 85 kila cistog misica. Treniram bez suplemenata i godisnje sam rastao kilo-dva. 4 godine nazad samo odrzavam formu i kilazu sa klasicnim bilderskim treningom, znaci po particijama.. Dva dana treniram pa dan odmora, znaci na svakih 6 dana mi dodje ista particija, upale su konstantne jer menjam vezbe konstantno. Moja filozofija treniranja je da ako hoces da rastes i da dobijes snagu moras da koristis mozak. Tacno izvodjenje vezbe i svako ponavljanje sa osecajem da particija koju radis zaista radi je po meni najbitnija stvar pored naravno ishrane. Ja jedem sve zivo posto mi je metabolizam ultra brz ali kada hocu da zapnem sa treniranjem moram da pojacam unos proteina, sto znaci da imam minimum 2-3 jaka proteinska obroka dnevno na bazi mesa, belanaca i ponekad ribe (za veceru npr. pojedem 7-8 belanaca i 2 cela jajeta). Ako hoces mogu ovde da okacim par slika i mogu da ti ispisem koje vezbe radim za koju particiju i kako se hranim u toku dana..
Sačuvana
Miki Mihajlovic
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 27374


Shut the f..k up and train!!!

« Odgovor #12 poslato: Februar 20, 2013, 06:01:18 posle podne »

Terror je potpuno u pravu!U pocetku bilo koji program da radis rasces,a druga stvar ovaj program je za naprednije.Od ovog treninga bi samo jos opao u masi a i u snazi,postigao bi kontra efekat.
Ono sto ti Nikolicsssss predlaze to je dobro,ali i to ako imas vise od godinu dana staza u teretani! ;)
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #11 poslato: Februar 19, 2013, 08:32:13 posle podne »

Ja ne kupujem taj broj ponavljanja za snagu i hipertrofiju. Evo primera

-stao si na bencu 100kg 8 puta (vezbajuci do sada kao bb)
-presao si na trening snage
-posle x meseci, vracas se na bb program i sigurno ces moci da 100kg dignes 10ak puta

Da li se dogodila hipertrofija? Naravno da jeste.


A sto se tice mase, ti mozes masu dobijati i na 3x nedeljno fullbody programom ako je ishrana odgovarajuca. Najmanje ce masa zavisiti od treninga. Ja sam vise za 4x nedeljno upper/lower split jer mislim da on najvise odgovara 'naturalcu'.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #10 poslato: Februar 19, 2013, 08:20:44 posle podne »

Za ovaj nacin treniranja moras biti full dopingovan supsima, jer u suprotnom imaces kontra efekat..Ako si spremio sve supse i u full hranu,mozes ga raditi,ali nista nije revolucionarno u njemu, samo jedan program u moru programa.. 
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #9 poslato: Februar 19, 2013, 08:17:26 posle podne »

Probaj neki 3x5 ili 5x5 program gde svaki trening povecavas tezine, ili upper/lower split 4 dana nedeljno.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #8 poslato: Februar 19, 2013, 07:58:39 posle podne »

Cilj mi je masa,sredio sam ishranu,ali stojim sa tezinama,nmg da povecavam tezine,stojim u mesto,zato mi zapao za oko ovaj program
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #7 poslato: Februar 19, 2013, 07:56:36 posle podne »

moje misljenje je da mnogo komplikujete ...mislim da sam napreniji vezbac od tebe ali sebe jos uvek smatram pocetnikom i jos uvek ne razmisljam o nekom "naprednom"  programu...jednostavno samo trpaj gvozdje na sipku i neces pogresiti....kako god da treniras i dok god si natural a imas progres u opterecenju i klopu u skladu sa tvojim ambicijama ti ces napredovati..
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #6 poslato: Februar 19, 2013, 07:50:36 posle podne »

Sta ti je cilj?
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #5 poslato: Februar 19, 2013, 07:27:44 posle podne »

Mozes neki predlog da mi das za trening ? I mozes da mi kazes zasto mislis da nije za mene taj trening ? Msm cisto ovako pitam,necu ja da se pravim pametan,zato i pitam za savet.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #4 poslato: Februar 19, 2013, 07:02:27 posle podne »

Na to mislim.Iskreno da ti kazem mislim da ovaj program nije za tebe i da mozes naci neki bolji, ali radi kako hoces.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #3 poslato: Februar 19, 2013, 06:53:11 posle podne »

Ne znam nasta tacno mislis kad kazes kecevi,jer mislis na kilazu i broj ponavljanja koji sam izbacivao ?
Cucanj sam radeo sa 60-70kg od 6 do 8 ponavljanja jer mi je slabo levo koleno,imao sam pre 2 godine udes i sili su mi koleno i od tad je mnogo slabije ako sam levak,benc izbacujem 80kg 4-5 puta,mrtvo dizanje sam radeo sa 80kg 6-8 puta nisam stavljao vise
Ako si na to mislio :S
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 962


« Odgovor #2 poslato: Februar 19, 2013, 06:23:36 posle podne »

Koji su ti kecevi na cucnju,benchu i mrtvom?Ovaj program nije namenjen za pocetnike i volumen treninga je prilicno obiman.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #1 poslato: Februar 19, 2013, 05:45:48 posle podne »

Pozdrav,
Imam 16 god.i u teretani idem godinu dana,do sad sam iso standard trening 4x nedeljno i nista nisam menjao.
E sad procitao sam u magazinu MAXX P.H.A.T program (Adaptivni trening snage i hipertrofije) i na prvi pogled mi se svideo program,pa sad vas da pitam za misljenje,dali da krenem taj program ili da nastavim standard ?
Dan 1:Snaga-Gornji deo tela
Dan 2:Snaga-Donji deo tela
Dan 3:Odmor
Dan 4:Hipertrofija-ledja i ramena
Dan 5:Hipertrofija-donji deo tela
Dan 6:Hipertrofija-grudi i ruke
Dan 7:Odmor
a na ovom sajtu ima tacno koje vezbe,serije/ponavljanja da nebi pisao sve,ovde u casopisu je sve isto tako samo sto je prevedeno na srpski
http://www.directlyfitness.com/2012/p-h-a-t-training-layne-nortons-workout-system/
I ako moze vase misljenje o treningu i savet dal da se opredelim za takav trening ?
Hvala :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 17 upita.