TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 06:01:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Oporavak ponovnog iscasenog ramena  (Pročitano 1279 puta)
dushan.90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2013, 10:39:24 posle podne »

Pozdrav ljudi
Ovako da pocnem moju pricu pre 3 nedelje sam  iscasio rame po 3 put za 5 godina(prva 2 puta pri basket a sada na vratilu ) i sad je i vrag odneo salu jer bude li ovako nastavilo moracu na operaciju ....Elem jos jednu nedelju nosim imobilizaciju i posle bih trebao da idem na fizikalnu terapiju koja ne znam kolko ce trajati,a posle bih hteo  da krenem u teretanu da ojacam  ramene misice da bih kolko tolko sprecio da mi ispada rame,e sad ako mozete da mi napisete koje vezbe bih smeo i trebao da radim da ojacam ramena + bih hteo da radim i ostale grupe misica ,sigurno upocetku bih radio sa bas malim tezinama al bi kasnije polako povecavao do neke razumne tezine ,pretpostavljam da ne bih smeo da radim vezbe sa rukama iznad glave al bih ipak voleo da cujem iskusnija misnjenja.Zanima me da li bi upocetku pomogao neki dobar steznuik za rame koji bi donekle kontrolisao pokret ruke,video sam da npr rudo ima dobre steznike,takodje voleo bih da ako znate da mi preporucite neku dobru  teretanu u u bg-u(moze i na pp ako ovde ne sme da se reklamira ) gde ima instruktora koji ce da mi pokazu kako sta gde ,i ako neko mozda zna gde je dobro ici na fizikalnu terapiju,posto prosli put gde sam isao nisam zadovoljan(dom zdravlja palilula ) .Ako je neko imao slicna iskustva sa povredom iscasenja ramena ako moze da mi kaze svoja iskustva  kako bi mi pomogao u resavanju ove moje agonije....HVALA UNAPRED SVIMA NA POMOCI i nadam se da cu resiti se ove povrede
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.084 sekundi sa 17 upita.