TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395192 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 04:32:49 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako da povecam kilazu,problem...  (Pročitano 2141 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Februar 26, 2013, 11:55:18 pre podne »

Inace me zanima i za SUPER AMINO dali pijem 3 tablete odjednom ili raspodeli 3 tablete na dan?

Super Amino tablete - 3 tablete su kao jedna doza, minimum. I to više puta, minimum pre i posle treninga.
Sačuvana
Hera021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Masa talasa,trazi izlaz,vrata spasa...

« Odgovor #6 poslato: Februar 26, 2013, 11:31:23 pre podne »

E da jod nesto...
dali mi je za kardio trening dobra ovo vezbanje i da ga ne menjam i koliko puta nedeljno bi trebao da je radim?
http://www.youtube.com/watch?v=KPHdYOwoxQk&list=PLBb0EMP16rzXbnnmUFy3mEwEaTY8CbKkb&index=6
Inace me zanima i za SUPER AMINO dali pijem 3 tablete odjednom ili raspodeli 3 tablete na dan?
Sačuvana
Hera021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Masa talasa,trazi izlaz,vrata spasa...

« Odgovor #5 poslato: Februar 26, 2013, 11:17:31 pre podne »

Gane je likcina  ;D
Potrudicu se da ubacim taj jos jedan obrok,moracu da se potrudim na silu da jedem dok se ne naviknem  :)
Hvala puno,ako me bude jos nesto zanimalo,javim se...
Sve najbolje...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #4 poslato: Februar 26, 2013, 11:12:29 pre podne »

Gane je moj veliki prijatelj i kolega,tako da si uz njega naucio da vezbas.Kao sto sam ti napisao ,trudi se da ubacis jos jedan obrok vise ,da budes u kalorijskom suficitu,da ti dnevna ishrana bude 50% uh,35 % protein 15 % masti.
Sačuvana
Hera021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Masa talasa,trazi izlaz,vrata spasa...

« Odgovor #3 poslato: Februar 26, 2013, 10:55:20 pre podne »

U martu punim 28 god
Vezbao sam prosle god nekih 3 meseca,sada sam poceo ponovo da vezbam u kucnoj varijanti,nekih 5 dana u nedelji...
Imam kuci gladijator,bucice po 15kg
Prekljuce sam vezbao ramena,juce ledja,danas cu noge i trbusnjake...
Dok sam isao u teretanu,isao sam onim sistemom:
Grudi-triceps
Ledja-biceps
Ramena-noge-trbusnjake

Vezbao sam po drugarovom metodu,inace on je bio profesionalni bodi bilder,mozda ga i znas Negovan Gane Jovanovic
Kardio treninge nisam nikada radio,mada sam ovih dana trcao po 5km
Trudim se da uklopim vreme sa poslom,vezbanjem i devojkom...
I da,juce sam uzeo SUPER AMINO 6000 da pijem,imam i creatin monohidrat al mi on stoji...
« Poslednja izmena: Februar 26, 2013, 10:58:26 pre podne od strane Hera021 » Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Februar 26, 2013, 10:43:57 pre podne »

Verovatno si i dalje u kalorijskom deficitu u odnosu na tvoj bazalni metabolizam i dnevnu potrosnju kalorija.Probaj da ubacis negde jos jedan obrok sa proteinima i slozenim hidratima.Daj jos neku informaciju kako i koliko treniras,da li imas kardio trening,koliko god....?
Sačuvana
Hera021
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4


Masa talasa,trazi izlaz,vrata spasa...

« Odgovor #1 poslato: Februar 26, 2013, 10:35:59 pre podne »

Dobar dan dobri ljudi...

Evo ovako da pocnem... Imam problem sa povecanjem telesne mase,visok sam oko 1.86 a trenutno tezim 67kg  :o
Predpostavljam da bi mi na tu visinu odgovaralo nekih 87kg do 90kg za lep izgled  ;D
E sad ne razumem se bas u ishranu nesto posebno,nikada me nije ni zanimalo,vidim ovde gomilu tablica racunica kalorija,ugljenih hidrata itd...
Treba mi neko da mi kaze npr jedi ovo ili ono a ne u kalorijama da mi prica,jedem kao termit sve zivo i nezivo  :o
Moj metabolizam je cudan,ne mogu da se ugojim...
Evo npr sta pojedem u toku dana: Kad radim 1 smenu,inace radim kao sanker  ;) ujutro pojedem 1-2 tunjevine,posle neki cedjeni mix,zatim pojedem burek ili pljesku i neki slatki kroasan a bude tu i neka cokoladica  ;D Dodjem kuci lupam u 16h naravno opet neka klopa,zavisi sta je majka ulovila i spremila  ::) pa zatim tako i za veceru...
Slicna situacija je i kada radim 2 smenu  :)
Nisam neki lovaran momak da kupujem (skupo kvalitetnu suplementaciju) ali dali postoji neko resenje i bez skupe suplementacije da nabacim kilazu?
Proslo leto sam konzumirao MASS FUSION 7kg sa istim nacinom ishrane,ugoio sam se nekih 2kg samo...
Dali su posledice iz detinjstva za moj metabolizam,sto kad sam bio maji  :D igrao fudbal sa decom i to sa pola kile hleba i pekmezom u njemu  ;D pa sam tako navikao svoj organizam  :-\
Ako neko ima neko pametno resenje,bio bih mu zahvalan da se izjasni...
Sve najbolje  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.